ماریون کلاین یک رهبر در زنان یهودی را گروه اندکی از COVID-19 در 87

Category: کیمیا | No comments

St. Paul بومی ماریون Goldetsky کلاین اختصاص داده شده به خانواده او و جامعه او ایمان یهودی.

“او بسیار درگیر فرد گفت:” او دختر جنیفر Shacter. “او نمی دانم معنای کلمه” نه.” اگر از شما خواسته او را به انجام چیزی است که او آن را انجام داد. او فعال در هر یهودی سازمان زنان ممکن است, نه فقط به عنوان یک عضو بلکه او یک رهبر است.”

کلاین درگذشت در تاریخ 24 آوریل پس از عقد قرارداد COVID-19 در حافظه واحد مراقبت از Sholom صفحه اصلی غرب در سنت لوئیس پارک. او 87.

کلاین متولد شد و در سپتامبر. 16, 1932 و مطرح در سنت پل. او فارغ التحصیل از دبیرستان مرکزی و در ادامه به مطالعه حسابداری در دانشگاه مینه سوتا است. او به ملاقات همسرش, Gary که در اطراف زمان.

زن و شوهر, ازدواج شده, دارای چهار فرزند و مستقر در پارک کوهستانی منطقه است. او به فروش بیمه در حالی که او زندگی خود را وقف مراقبت از خود و خانواده و جامعه است. علاوه بر فعال بودن در چندین سازمان های یهودی از جمله هداسا و شورای ملی زنان یهودی کلاین نیز درگیر در محلی اولیا و مربیان سازمان پیشاهنگی دختران موسسات خیریه و سیاسی باعث می شود. او میزبان luncheons و زدم بر درب به منظور بالا بردن آگاهی و پول برای علل نزدیکی به قلب او دختر خود را به یاد می آورد.

“او تا به حال یک عفونی خنده و لبخند” Shacter گفت.

کلاین کاسه مشتاق و گلف باز و او یک استعداد برای سوزن دوزی و گلدوزی. او مبتلا به آلزایمر حدود نه سال پیش. او و همسرش نقل مکان کرد به Knollwood محل آپارتمان در Sholom پردیس در سنت لوئیس پارک حدود پنج سال پیش.

کلاین نقل مکان کرد و به مراقبت از حافظه واحد حدود یک سال پیش.

در آوریل 19, “او نگاه کرد و صدا بهترین او تا به حال در هفته. او پر جنب و جوش و پر انرژی” Shacter گفت.

صبح روز بعد او بی توجه ، او گرفته شده بود به بیمارستان Methodist در سنت لوئیس پارک که در آن او آزمایش مثبت برای COVID-19. او بستری در واحد مراقبت های ویژه و درگذشت, چهار روز بعد از آن هرگز به دست آوردن آگاهی دخترش گفت. اعضای خانواده قادر به دیدن او و بیان عشق خود را از طریق فن آوری های ویدئویی نصب شده در ICU.

خانواده برگزار می شود مراسم تشییع جنازه او نشست و شیوا با استفاده از زوم خارج از شهر خانواده می تواند شرکت کنند.

“ما نگران آن ممکن است احساس استریل در انجام آن این راه اما آن نبود. آن را کاملا گرم و آرامش” Shacter گفت.

او جان سالم به در برد توسط شوهرش, Gary; فرزندان جنیفر Shacter از Tucson, Ariz.; جفری کلاین ققنوس; Michael کلاین از میننتنکا; و استیون کلاین پلیموت; و هشت نوه دارد.

شانون Prather 612-673-4804

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>