رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت که او اجازه خواهد داد که فروشگاه به بازگشایی و اجازه Minnesotans ترک خانه بیشتر, در حالی که ترک در محل در حال حاضر محدودیتی برای میله, رستوران ها, تئاتر, سالن مو و کسب و کارهای دیگر با حضوری خدمات.

اعلام تحویل در livestreamed آدرس به Minnesotans شب چهارشنبه معنی است که بسیاری از کسب و کارهای کوچک و خرده فروشان می تواند باز کردن درهای خود را به مشتریان در روز دوشنبه به عنوان طولانی به عنوان آنها باید یک برنامه برای نگه داشتن کارکنان و مشتریان امن اجتماعی فاصله.

“”Stay-at-home سفارش و انقضای صفحة می چرخد اما این بدان معنا نیست که ما بی خیال و می تواند بازگشت به راه همه چیز بود” Walz گفت. “این بدان معنی است که ما باید برای ایمن ماندن, مراقبت, برای مراقبت از سلامت خود و مراقبت از همسایه ما است.”

آن را یک گام مهم در فرمانداری پاسخ به این ویروس و شل شدن یک مادر اقامت در خانه سفارش پس از نزدیک به دو ماه از محدودیت به معنای آهسته گسترش coronavirus. اما عمده فروشی بازگشایی دولت است.

مدارس در حال حاضر بسته برای بقیه سال تحصیلی و جداگانه سفارش بسته شدن وقایع و کسب و کار که در آن مردم در تماس نزدیک ادامه خواهد داد به عنوان محدودیت در سایر فضاهای عمومی و بزرگ مذهبی خدمات. هر کسی که می توانید از خانه کار باید و اجتماعات — از جمله کسانی که در کلیساها و مساجد و کنیسه ها — نباید بیش از 10 نفر.

و در حالی که فرماندار را باز فروشگاه های خرده فروشی و دیگر خیابان اصلی کسب و کار اجتماعی خود فاصله برنامه نیاز به آنها را به عمل در 50 درصد اشغال.

Walz همچنین می خواهد سالمندان ساکنان و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی و بالاتر ابتلا به بیماری شدید به ادامه ماندن در خانه به محدود کردن قرار گرفتن در معرض ویروس.

استراتژی جدید است که لقب “ایمن ماندن MN.” در زمان اقامت در خانه سفارش — شکل اجتماعی فاصله — در محل قرار داده شد در مارس 28 در حالی که دولت افزایش تخت بیمارستان ظرفیت و ذخایر هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی.

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake حمایت به فرماندار اعلام نشان می دهد که Walz تا به حال گوش به توافق قانونگذاران فشار دادن او به بازگشایی بیشتر کسب و کار

. “ما در حال حرکت در مسیر درست” Gazelka می گوید در یک ویدئو منتشر شده در طول Walz آدرس. “این واقعا خبر خوبی است. من خوشحالم که او را به گوش ما و من احساس می کنم مثل ما شود. در حال حاضر آن را تا به شما و من که عمل ما فاصله امن. من هر اعتماد به نفس ما در حال رفتن به قادر به انجام آن است. مینه سوتا در مسیر برگشت.”

در حالی که مقامات گفته اند که این تاخیر در اوج از موارد در مینه سوتا دولت جدید مدل سازی منتشر شد ساعت قبل از Walz آدرس نشان داد اجتماعی فاصله نمی کاهش می دهد چهره به چهره و انتقال بيماري به عنوان آنجا که آنها پیش بینی شده است.

Walz همچنین برای دیگر تمدید 30 روز یک زمان صلح و وضعیت اضطراری که به پایان می رسد یکشنبه. اورژانس قدرت را فعال کنید او را به جارو اقدامات اجرایی از قبیل اقامت در خانه نظم و بسته شدن مدارس و کافه ها و رستوران ها.

استفاده از این قدرت برای پاسخ به بحران تقسیم بالا قانونگذاران در کنگره. جمهوری خواهان نا امید با آنچه آنها را به عنوان یک overreliance در عمل یک طرفه اند خواست فرماندار برای پایان دادن به وضعیت اضطراری و کار به طور مستقیم با قوه مقننه است. دموکرات ها می گویند اورژانس قدرت که تصویب شده در تمام 50 ایالت از همه گیری آغاز شد باقی می ماند لازم است در یک سرعت در حال تغییر وضعیت است.

“هنوز هم وجود دارد اضطراری و دلیل اصلی وجود دارد که اجرایی است که قادر به عمل به سرعت به مقابله با تهدیدات به زندگی انسان و انواع چیزهایی که در آن شما واقعا نیاز به یک پاسخ سریع” گفت: مجلس ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک.

Walz را گرفته به عقب استراتژی میان می آید به طور فزاینده ای حزبی ملی, بحث در مورد حفاظت از بهداشت عمومی و بازگشایی اقتصاد به عنوان قانونگذاران در واشنگتن و مینه سوتا تلاش برای نگه دارید تا با سرعت در حال گسترش coronavirus.

جدید کنگره پانل شنیده شهادت جمعه از کارشناسان بهداشت و درمان در راه با خیال راحت به بازگشایی این ملت در طول این بیماری همه گیر. که یک روز پس از Hortman اعلام تشکیل یک شبیه دو حزبی پانل به بررسی همه گیر و تاثیر آن بر Minnesotans از جمله آنچه دولت فدرال و دولت تا کنون انجام داده اند پاسخ دهند.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند در برابر آرامش بخش stay-at-home سفارشات بیش از حد به سرعت و گفت: این حرکت می تواند منجر به عود در موارد. Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص خبر داد و گفت: زودرس بلند کردن اجسام از coronavirus اقدامات می تواند منجر به “واقعا جدی” عواقب ناشی از مرگ و آسیب های اقتصادی.

یک جهت مشابه در ویسکانسین است که در محل حداقل تا مارس 26, اگر چه آن را به پایین زده شنبه توسط دادگاه عالی ایالت. میشیگان نگه داشتن محدودیت در حرکت در محل تا 28 ماه مه در اولین. مقامات در لس آنجلس در کالیفرنیا انتظار یک مادر اقامت در خانه منظور در محل باقی می ماند در طول تابستان است.

Walz آدرس کردند مقامات بهداشتی دولت اعلام کرد از 24 بیشتر مرگ و میر ناشی از COVID-19 آوردن ایالت تلفات به 638. تعداد موارد تایید شده به رشد 12,917 در مینه سوتا است.

در سخنرانی خود Walz پیشنهاد کرد که یک هجوم از موارد و یا دیگر شاخص های بهداشتی و درمانی است که می تواند باعث تصمیم به reimpose محدودیت به سرعت گسترش ویروس.

پس Walz اصلی اقامت در خانه سفارش در ماه مارس دولت مجاز است تعداد فزاینده ای از بخش ها به سر کار. توسط هفته گذشته مقامات تخمین زده است که حدود 91 درصد از کارگران باقی می ماند در شغل خود.

اما میله, رستوران ها سالن های کوچک آجر و ملات خرده فروشی مغازه ها و خانه عبادت باقی مانده از حد در فرد خدمات. تحت Walz به دستور مقامات دولتی انتظار می رود به توسعه توصیه های ژوئن 1 اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی اجتماعی فاصله.

نمایندگان برای کسانی که سخت ترین ضربه صنایع همراه با توافق قانونگذاران باید به دادگاه تجدید نظر به فرماندار اجازه می دهد تا آن دسته از موسسات به بازگشایی به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانید به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. عدم اقدام آنها منجر به تعطیلی دائم و ماندگار عواقب آن برای اقتصاد کشور. بعضی از آنها قول داد به سرپیچی از دستور به بسته باقی می ماند.

بحث تشدید کرده است در دولت و کنگره آمریکا در روزهای اخیر به عنوان قانونگذاران تقلا برای رسیدن به توافق در, ویروس, پاسخ, اقدامات پیش از مارس 18 adjournment, مهلت. با تنها چند روز برای رفتن دموکرات ها و جمهوری خواهان باقی می ماند تقسیم بر چگونگی ساختار اقتصادی بسته امداد و انجام نظارت بر میلیاردها دلار در بودجه فدرال. آنها همچنین باید sparred بیش تصویب افزایش حقوق برای کارکنان دولت در پیش بینی 2.4 میلیارد دلار بودجه شکاف.

ایران با رهبری سنا به تازگی تایید اقدامات ارائه تخفیف مالیاتی و اجازه کسب و کار به بازگشایی در حالی که دموکرات ها که کنترل خانه در حال هل دادن برای صدها میلیون دلار در کمک های دولت برای مسکن و کمک به خانواده های کم درآمد. ایران با اقلیت در خانه نا امید با فرماندار استفاده از قدرت اجرایی است که به بلوک های عظیم ساخت و ساز عمومی استقراض لایحه تا Walz به پایان می رسد زمان صلح و وضعیت اضطراری.

حتی با بلندی مهلت قانونی برخی از این دعوا ممکن است کشش به تابستان است. در حالی که قوه مقننه باید موکول در دوشنبه تمدید زمان صلح و اضطراری تا 12 ژوئن افزایش احتمال که قانونگذاران را به کنگره این تابستان.

تحت قانون دولت قانون گذاران خواهد بود به طور خودکار به نام به جلسه ماه آینده اگر فرماندار گسترش دولت از زمان صلح و در شرایط اضطراری برای 30 روز. که در آن نقطه آنها تنها می تواند پایان یک فرمت اگر هر دو مجلس رای به رد آن.

نویسنده کارکنان جسی Van Berkel کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله