مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz شل اقامت در خانه محدودیت

Category: کیمیا | No comments

رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت که او اجازه خواهد داد که فروشگاه به بازگشایی و اجازه Minnesotans ترک خانه بیشتر, در حالی که ترک در محل در حال حاضر محدودیتی برای میله, رستوران ها, تئاتر, سالن مو و کسب و کارهای دیگر که در آن مردم باید در تماس نزدیک.

اعلام تحویل در livestreamed آدرس به Minnesotans معنی است که بسیاری از کسب و کارهای کوچک و خرده فروشان می تواند باز کردن درهای خود را به مشتریان در روز دوشنبه به عنوان طولانی به عنوان آنها باید یک برنامه برای نگه داشتن کارکنان و مشتریان امن اجتماعی فاصله.

میله, رستوران ها, آرایشگاه و سالن می تواند به عنوان اوایل ژوئن 1 اگر آنها را ملاقات امن باز کردن برنامه های که خواهد شد ابداع اواخر این ماه توسط مقامات بهداشتی دولت.

“اقامت در خانه سفارش شده است و انقضای صفحة می چرخد اما این بدان معنا نیست که ما بی خیال و می تواند بازگشت به راه همه چیز بود” Walz گفت. “این بدان معنی است که ما باید برای ایمن ماندن, مراقبت, برای مراقبت از سلامت خود و مراقبت از همسایه ما است.”

آن را یک گام مهم در فرمانداری پاسخ به این ویروس و شل شدن یک مادر اقامت در خانه سفارش پس از نزدیک به دو ماه از محدودیت به معنای آهسته گسترش coronavirus. اما عمده فروشی بازگشایی دولت است.

مدارس در حال حاضر بسته برای بقیه سال تحصیلی و جداگانه سفارش بسته شدن وقایع و کسب و کار که در آن مردم در تماس نزدیک ادامه خواهد داد به عنوان محدودیت در سایر فضاهای عمومی و بزرگ مذهبی خدمات. هر کسی که می توانید از خانه کار باید و اجتماعات — از جمله کسانی که در کلیساها و مساجد و کنیسه ها — نباید بیش از 10 نفر.

و در حالی که فرماندار را باز فروشگاه های خرده فروشی و دیگر خیابان اصلی کسب و کار اجتماعی خود فاصله برنامه نیاز به آنها را به عمل در حداکثر 50% اشغال.

Walz همچنین می خواهد سالمندان ساکنان و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی و بالاتر ابتلا به بیماری شدید به ادامه ماندن در خانه به محدود کردن قرار گرفتن در معرض ویروس.

استراتژی جدید است که لقب “ایمن ماندن MN.” در زمان اقامت در خانه سفارش — شکل اجتماعی فاصله — در محل قرار داده شد در مارس 28 در حالی که دولت افزایش تخت بیمارستان ظرفیت و ذخایر هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی.

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake حمایت از فرماندار اعلام پیشنهاد Walz تا به حال گوش به توافق قانونگذاران و دیگر منتقدان فشار دادن او به بازگشایی بیشتر کسب و کار

“ما در حال حرکت در مسیر درست” Gazelka گفت: در یک ویدئو منتشر شده در طول Walz آدرس. “این واقعا خبر خوبی است. من خوشحالم که او را به گوش ما و من احساس می کنم مثل ما چراغ راه است. در حال حاضر آن را تا به شما و من که عمل ما فاصله امن. من هر اعتماد به نفس ما در حال رفتن به قادر به انجام آن است. مینه سوتا در مسیر برگشت.”

در حالی که مقامات گفته اند که تاخیر در خاموش شدن ناگهانی اوج از موارد در مینه سوتا دولت جدید مدل سازی منتشر شد ساعت قبل از Walz آدرس نشان داد اجتماعی فاصله نمی کاهش می دهد چهره به چهره و انتقال بيماري به عنوان آنجا که آنها پیش بینی شده است.

Walz همچنین برای دیگر تمدید 30 روز یک زمان صلح و وضعیت اضطراری که به پایان می رسد یکشنبه. اورژانس قدرت را فعال کنید او را به جارو اقدامات اجرایی از قبیل اقامت در خانه نظم و بسته شدن مدارس و کافه ها و رستوران ها.

استفاده از این قدرت برای پاسخ به بحران تقسیم بالا قانونگذاران در کنگره. جمهوری خواهان نا امید با آنچه آنها را به عنوان یک overreliance در عمل یک طرفه اند خواست فرماندار برای پایان دادن به وضعیت اضطراری و کار به طور مستقیم با قوه مقننه است. دموکرات ها می گویند اورژانس قدرت که تصویب شده در تمام 50 ایالت از همه گیری آغاز شد باقی می ماند لازم است در یک سرعت در حال تغییر وضعیت است.

“هنوز هم وجود دارد اضطراری و دلیل اصلی وجود دارد که اجرایی است که قادر به عمل به سرعت به مقابله با تهدیدات به زندگی انسان و انواع چیزهایی که در آن شما واقعا نیاز به یک پاسخ سریع” گفت: مجلس ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک.

Walz را گرفته به عقب استراتژی میان می آید به طور فزاینده ای حزبی ملی, بحث در مورد حفاظت از بهداشت عمومی و بازگشایی اقتصاد به عنوان قانونگذاران در واشنگتن و مینه سوتا تلاش برای نگه دارید تا با سرعت در حال گسترش coronavirus.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند در برابر آرامش بخش stay-at-home سفارشات بیش از حد به سرعت و گفت: این حرکت می تواند منجر به عود در موارد. Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: کنگره در روز سه شنبه که زودرس بلند کردن اجسام از coronavirus اقدامات می تواند منجر به “واقعا جدی” عواقب ناشی از مرگ و آسیب های اقتصادی.

مشابه stay-در-خانه سفارش در ویسکانسین بود در محل تا آن زده شنبه توسط دادگاه عالی ایالت. میشیگان نگه داشتن محدودیت در حرکت در محل تا 28 ماه مه در اولین. مقامات در لس آنجلس در کالیفرنیا انتظار یک مادر اقامت در خانه منظور در محل باقی می ماند در طول تابستان است.

Walz آدرس کردند مقامات بهداشتی دولت اعلام کرد از 24 بیشتر مرگ و میر ناشی از COVID-19 آوردن ایالت تلفات به 638. تعداد موارد تایید شده به رشد 12,917 در مینه سوتا است.

در سخنرانی خود Walz پیشنهاد کرد که یک هجوم از موارد و یا دیگر شاخص های بهداشتی و درمانی می تواند باعث تصمیم به reimpose محدودیت به سرعت گسترش ویروس. “ما باید در حفظ این ویروس در جوش و جوش” Walz گفت.

منتقدان از آتن هشدار داده اند از وخیم اقتصادی عواقب. بیش از نیم میلیون Minnesotans را برای اعمال نرخ بیکاری پس از Walz اصلی اقامت در خانه سفارش در ماه مارس است. در همان زمان دولت مجاز است تعداد فزاینده ای از بخش ها به سر کار. توسط هفته گذشته مقامات تخمین زده است که حدود 91 درصد از کارگران باقی می ماند در شغل خود.

اداره استخدام و توسعه اقتصادی تخمین می زند که Walz را سفارش جدید را قادر خواهد ساخت تا به 37,000 بیشتر کارگران با خیال راحت به بازگشت به کار بیش از چند هفته آینده.

تحت Walz جدید سفارش مقامات دولتی انتظار می رود به توسعه توصیه های مارس 20 به مجموعه صحنه را برای کسب و کار بیشتر برای بازگشایی اجتماعی فاصله. مکرر شستن دست و استفاده از ماسک می تواند به شدت تشویق.

نمایندگان برای سخت ترین ضربه صنایع همراه با توافق قانونگذاران باید به دادگاه تجدید نظر به فرماندار اجازه می دهد تا آن دسته از موسسات به بازگشایی به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانید به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. عدم اقدام آنها می گویند که منجر به تعطیلی دائم و ماندگار عواقب آن برای اقتصاد کشور. بعضی از آنها قول داد به سرپیچی از دستور به بسته باقی می ماند.

مینه سوتا اتاق بازرگانی رئیس جمهور داگ لون استقبال Walz حرکت به احتمال بازگشایی اقتصاد است. “کسانی که هنوز خود را باز فیزیکی درب است و باید مسئول مراحل طراحی ایمن محیط کار و الهام بخش مصرف کننده اعتماد به نفس” او گفت:.

رهبران کارگری می گویند آن خواهد بود ساختگى و شرکت ها برای محافظت از کارگران خود را. “حقیقت ساده این است که اقتصاد ما نمی تواند دوباره بجای اول برگشتن مگر اینکه کارفرمایان برگزار می شود به اجرای اقدامات ایمنی برای حفاظت از کارگران و بهداشت عمومی گفت:” مینه سوتا AFL-CIO رئیس جمهور بیل مک کارتی. “عدم انجام به طوری که در نتیجه بیشتر کارگران در حال سقوط بیمار و حتی بیشتر آسیب های اقتصادی.”

Walz نیز با صدور یک فرمان اجرایی دوشنبه حفاظت کارکنان از تبعیض و یا تلافی اگر آنها افزایش نگرانی ها در مورد ایمنی محل کار.

بحث بر سر این تعطیلی تا به حال تشدید در دولت و کنگره آمریکا در روزهای اخیر به عنوان قانونگذاران تقلا برای رسیدن به توافق در, ویروس, پاسخ, اقدامات قبل از adjournment, مهلت دوشنبه. ایران با رهبری سنا به تازگی تایید شده اندازه گیری اجازه کسب و کار به بازگشایی در حالی که ایران با اقلیت در خانه نا امید با فرماندار استفاده از قدرت اجرایی است که به بلوک های عظیم ساخت و ساز عمومی استقراض لایحه تا Walz به پایان می رسد زمان صلح و وضعیت اضطراری.

حتی با بلندی مهلت قانونی برخی از این دعوا ممکن است کشش به تابستان است. در حالی که قوه مقننه باید موکول در دوشنبه تمدید زمان صلح و اضطراری تا 12 ژوئن افزایش احتمال که قانونگذاران را به کنگره این تابستان.

تحت قانون دولت قانون گذاران خواهد بود به طور خودکار به نام به جلسه ماه آینده اگر فرماندار گسترش دولت از زمان صلح و در شرایط اضطراری برای 30 روز. که در آن نقطه آنها می تواند در نهایت یک فرمت تنها اگر هر دو مجلس رای به رد آن.

 

نویسنده کارکنان جسی Van Berkel کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>