NFL ستاره مالکوم جنکینز تماس در وزارت دادگستری به بررسی Ahmaud Arbery مرگ

Category: کیمیا | No comments


Malcolm Jenkins

مالکوم Jenkins
عکس: مارک براون (گتی ایماژ)

هفته گذشته یک گرافیک تصویری منتشر شد جزئیات تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery. خشم فوران در این واقعیت است که بیش از دو ماه را گذرانده بودند پس از این حادثه و گرگوری McMichael و پسرش تراویس McMichael مردان متهم به قتل او شده بود دستگیر شد (هم در مردان در حال حاضر در بازداشت). در حال حاضر یک گروه فعلی و سابق NFL ستاره به درخواست وزارت دادگستری مرحله و اطمینان در خدمت عدالت است.

تبلیغات

NBC گزارش های خبری که مالکوم Jenkins, ایمنی, برای, New Orleans Saints, و 60 فعلی و سابق NFL بازیکنان نوشته شده اند و باز نامه ای درخواست دادستان کل ویلیام Barr و وزارت دادگستری بررسی مرگ Arbery به عنوان یک جرم و جنایت نفرت. نامه فرستاده شده توسط بازیکنان ائتلاف یک عدالت اجتماعی طرح تشکیل در سال 2017 توسط جنکینز و سابق گیرنده گسترده Anquan Boldin. در این نامه آمده است که مداخله فدرال مورد نیاز است برای اطمینان از این مورد نیست و سنن و توسط گرجستان دادستان.

از ان بی سی نیوز:

“حقیقت غم انگیز این است که Ahmaud مورد نیست منحصر به فرد در همه” جنکینز گفت. “او یک نمایندگی مداوم سطح بی اعتمادی است که بخش بزرگی از جوامع ما باید در اجرای قانون و مقامات منتخب و اهمیت قرار دادن اصلاحات افراد همفکر در اداره خواهد شد که با رعایت بالاترین استانداردهای قانون برای همه بدون در نظر گرفتن رنگ.”

“آن را نیز تقویت می کند که ما باید جرم و جنایت نفرت قوانین در گرجستان و همچنین آرکانزاس, کارولینای جنوبی و وایومینگ” جنکینز گفت: از چهار کشور بدون قانون. “این” نقاط ضعف ” برای توجیه این نوع از عمل ادامه خواهد داد تا ما را به عقب نگه از عدالت برای همه است.”

در میان کسانی که به حمایت از بازیکنان ائتلاف نامه سابق بازیکن Troy وینسنت NFL را معاون اجرایی رئیس جمهور, Miami Dolphins linebacker Kyle ون Noy, New England Patriots گیرنده گسترده جولیان ادلمن و میهن پرستان سابق کارفرمایی تام بردی در حال حاضر از خلیج تمپا Buccaneers.

تبلیغات

این مورد شده است تحت افزایش نظارت با توجه به مقدار زمانی که بین قتل و دستگیری از کسانی که گفته می شود مسئول است. Arbery پرونده رفته از طریق چهار دادستانبا دو recusing خود را با توجه به رابطه ای حرفه ای با گرگوری McMichael سابق محقق برای Brunswick دفتر دادستان منطقه. به DOJ در حال حاضر insinuated که آنها ممکن است به طور بالقوه به دنبال فدرال جرم و جنایت نفرت اتهامات در مورد.

“اف بی آی و DOJ باید یک ارتش از منابع و هدف خود را هرگز تغییر: برای حفاظت از آسیب پذیر و در مواردی که افراد قدرتمند باعث قبر آسیب برساند. آنها به دست آمده حکم گناه در Rodney King مورد. آنها برگزار شد عاملان دانزیگر پل تیراندازی پاسخگو باشد. آنها را تحت پیگرد قانونی قرار سپاه پاسداران در Parchman زندان. و آنها را رهبری تحقیقات در سراسر کشور است که باید ثابت مهم در بازگرداندن اعتماد بین اجرای قانون و مردم از رنگ است.” جنکینز گفت NBC News.

جنکینز در میان بسیاری از کسانی که فرار 2.23 مایل جمعه گذشته در افتخار از آنچه بوده ام Arbery 26 تولد. Arbery بود برای تنه زدن در یک محله خارج نیوبرانزویک در فوریه 23 هنگامی که تراویس و گرگوری McMichael مواجه و به ضرب گلوله او را. آنها معتقد بودند او را به مسئول سرقت در Santilla سواحل محله. تصویری منتشر شده در این هفته نشان داد که Arbery به سادگی مشاهده یک سایت ساخت و ساز و نه به سرقت برده و نه آسیب دیده هر ملک. هر دو نفر دستگیر هفته گذشته در مدت کوتاهی پس از انتشار این ویدئو.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>