مسن مینه سوتا رای دهندگان فایل با توجه به تغییر رای گیری غایب قوانین در میان COVID-19 ترس

Category: کیمیا | No comments

یک گروه از رای دهندگان در ایالت مینه سوتا است که تحت پیگرد دولت بیش از نگرانی هایی است که دولت رای گیری غایب قوانین می تواند رای خود و سلامت خود را در خطر این سال است.

بخشی از گسترده تر جنبش برای تغییر غایب قوانین در سراسر حداقل پنج ایالت مینه سوتا چالش استدلال می کند که بسیاری از رای دهندگان مسن تر که خود quarantining برای جلوگیری از انقباض COVID-19 ویروس قادر نخواهد بود برای به دست آوردن مورد نیاز شاهد امضا در ایمیل خود را در برگه های رای.

این طرح دعوی در دادگاه واصل شنبه در شهرستان رمزی دادگاه منطقه مینه سوتا داد برای بازنشسته آمریکایی های آموزشی صندوق به نظر می رسد برای جلوگیری دولت از اجرای آن مورد نیاز و همچنین به اتخاذ یک مهر باطله تمبر پست مهلت پست الکترونیکی-در برگه های رای.

قانون دولت نیاز به رای غیابی به دست تحویل داده شده به شهرستان در انتخابات دفاتر توسط 3 p. m. در روز انتخابات و یا دریافت ایمیل توسط 8 p. m. به منظور محسوب می شود. پیش بینی چشمگیر سربازان ارتش در پست الکترونیکی رای گیری به دلیل انتظار سنبله این سقوط در COVID-19 موارد شاکیان نگران کمبود پول ایالات متحده خدمات پستی ممکن است قادر به ارائه چنین برگه های رای در زمان.

وزیر امور خارجه استیو سیمون را کاهش یافته است به نظر دادخواهی.

طرح دعوی در دادگاه به شرح زیر مشابه اقدامات قانونی در این سال از طریق وزارت امور خارجه فصل از اتحاد برای بازنشسته آمریکایی در فلوریدا, پنسیلوانیا, تگزاس و ویسکانسین. مینه سوتا شاکیان شامل ارشد رای دهندگان با قبل موجود مشکلات سلامتی مانند ترزا افرای 66 سال سن رای دهندگان در بال.

“هیچ سوال وجود دارد که من قادر به رای دادن در فرد چون من به شدت دنبال اجتماعی فاصله و خود انزوا دستورالعمل” افرای گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “از آنجا که من به تنهایی زندگی می کنند و نمی توانند با خیال راحت به دست آوردن یک گواهی امضا رای من ممکن است هرگز محسوب می شود.”

این چالش قانونی می آید یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz امضا و به قانون 17 میلیون دلار به انتخابات کمک بسته با هدف کمک به دولت و انتخابات محلی کارگران انجام Aug. 11 اولیه و نوامبر. 3 انتخابات در میان coronavirus بیماری همه گیر. این لایحه شامل پول اضافی برای شخصی حفاظتی و بهداشتی و تجهیزات و به مقامات زمان بیشتری به فرآیند رای گیری غایب است.

از دست رفته از این لایحه بود اقدام به اتخاذ جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری برای دو انتخابات یک پیشنهاد و پشتیبانی توسط قانونگذاران دموکرات و سیمون. Walz این هفته حمایت جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری که اجازه داده اند سیمون را به پست الکترونیکی ثبت نام رای دهندگان رای به تکمیل و مطبوعات گفت: “فرماندار “با توجه به گام های بعدی را در چگونه برای اطمینان از Minnesotans هستند با خیال راحت قادر به استفاده از حق رای خود.”

سیمون است در عین حال معطوف به اصرار عنوان بسیاری از رای دهندگان که ممکن است برای درخواست رای غایب قبل از انتخابات. روز چهارشنبه آن را باز کرد یک حاضر غایب رای گیری ابزار درخواست برای ثبت نام رای دهندگان به چنین درخواست.

“ما نیاز به درمان آینده انتخابات ایالتی را به عنوان یک مسئله بهداشت عمومی” سیمون گفت: در بیانیه ای اعلام درخواست آنلاین پورتال در روز چهارشنبه. “به سرعت گسترش COVID-19 ما نیاز به کاهش گردهمایی های زیادی از جمله در حوزه های رأی گیری. من به چالش کشیدن همه واجد شرایط مینه سوتا رای دهندگان به رای خود را از امنیت خانه خود را. در مواجهه با این بیماری همه گیر از آن است که کار درست را انجام دهید برای محافظت از Minnesotans که بیشتر در معرض خطر و افرادی که از آنها مراقبت. خوشبختانه, آن را بسیار آسان به انجام است.”

اما چهار طرح دعوی در دادگاه در شهرستان رمزی هزینههای عنوان “بی جهت سنگین” مینه سوتا نیاز است که غایب رای دهندگان یکی دیگر از رای دهندگان و یا دفتر اسناد رسمی امضای خود را به صورت کامل رای گیری.

شاکیان همچنین می خواهید سیمون به اتخاذ یک مهر باطله تمبر پست مهلت این رای غیابی — شبیه به آنچه در ویسکانسین قبل از انجام آن مه انتخابات است.

حدود یک چهارم از همه رای دهندگان در ایالت مینه سوتا که شرکت در سال 2018 دورۀ انتخابات را از طریق پست اما انتظار می رود این تعداد به اوج این سال است.

نیمی از 7,519 غیابی دور انداخته شده توسط دولت در سال 2018 پرتاب شد زیرا آنها وارد شده پس از مهلت. چهار طرح دعوی در دادگاه مدعی است که مورد نیاز خواهد بود “disenfranchise ده ها هزار نفر بیشتر رای دهندگان در این سال نسبت به سال گذشته است.”

به رای غایب مینه سوتا رای دهندگان باید اول کامل غایب رای گیری, نرم افزار دریافت رای گیری در ایمیل و دریافت امضا از یکی دیگر از ثبت نام رای دهندگان دفتر اسناد رسمی و یا فرد غیر این صورت مجاز به تحت تاثیر قرار است. رای دهندگان باید ایمیل رای گیری با زمان کافی برای آن را برای دیدار با 8 بعد از ظهر روز انتخابات رسید و مهلت.

“مراحل … که مورد نیاز برای موفقیت در رای گیری غایب هستند نه غیر واقعی اغلب نیاز به رای دهندگان به صرف زمان قابل توجهی تلاش و گاهی اوقات پول برای تکمیل” نوشت سیبیل Dunlop یک وکیل برای شاکیان در مدنی شکایت جمعه. “یک قدم اشتباه در هر نقطه — از جمله مقامات انتخابات یا USPS نه فقط رای دهندگان — اغلب نتایج کامل حقوق مدنی.”

در بیانیه ای سابق آمریکا دادستان کل اریک هولدر ملی Redistricting بنیاد حمایت از طرح دعوی در دادگاه است که آن را نیز از نظر مالی و عملیاتی پشتیبان گیری.

“Botched و gerrymandered اولیه انتخابات راست درب بعدی در ویسکانسین به ما نشان داد که دقیقا چه اتفاقی می افتد زمانی که یک دولت این است که آمادگی برای یک افزایش قابل توجهی در رای گیری توسط ایمیل” دارنده گفت. “مینه سوتا در حال حاضر باید عمل به اطمینان حاصل شود که رای دهندگان آن هستند به شدت و غیر منصفانه ای بر دوش موانع غیر ضروری به پای صندوق رای در خانه.”

توییتر: @smontemayor

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>