فیلادلفیا اعضای شورای شهر موضوع رسمی عذرخواهی برای حرکت بمب گذاری از سال 1985


Illustration for article titled Philadelphia City Council Members Issue Formal Apology for the MOVE Bombing of 1985

عکس: کارگران از فیلادلفیا, وزارت, مجوز و بازرسی پاک کردن سطل زباله و باقی مانده از یک خانه Oct. 12, 1985 در فیلادلفیا در 5108 Pentridge سنت های خالی توسط اعضای گروه رادیکال حرکت می کند. عکس/پت راجرز (AP تصاویر)

در مارس 13, 1985, دو بمب کاهش یافته بودند از یک ایالتی پنسیلوانیا هلیکوپتر پلیس بر روی یک ساختمان مسکونی در تا حد زیادی سیاه فیلادلفیا محله کشته شدن 11 نفر از جمله پنج کودک و از بین بردن بیش از 60 خانه. بمب گذاری انجام شد و در تلاش برای به زور اخراج حرکت های سیاه زیست است که درگیر در یک مسلح ایستادگی کردن با اداره پلیس فیلادلفیا فقط قبل از اینکه بمب ها کاهش یافته بودند. در حال حاضر در 35 سالگرد این رویداد که در سمت چپ یک جامعه سیاه و سفید در آشفتگی نزدیک به یک دوجین شهرستان فیلادلفیا councilmembers در حال صدور رسمی عذرخواهی برای آنچه آنها به نام “حمله وحشیانه.”

تبلیغات

از ارسال بیانیه به ریشه:

فیلادلفیا شهرستان Councilmembers جیمی Gauthier (3rd District), Kendra بروکس (بزرگ), هلن بدنسازی (بزرگ), Allan Domb (بزرگ), Isaiah Thomas (در مقیاس بزرگ) و کاترین گیلمور ریچاردسون (در مقیاس بزرگ) علامت Squilla (1st District) کورتیس جونز جونیور (منطقه 4), ماریا Quiñones-سانچز (7 منطقه) کنیاتا جانسون (منطقه 2) و Cherelle پارکر (منطقه 9) امروز با صدور بیانیه به شرح زیر:

امروز در 35 سالگرد حرکت بمب گذاری – حمله وحشیانه انجام شده توسط شهر فیلادلفیا خود را در آن شهروندان – ما ارائه می دهیم یک عذرخواهی برای تصمیم گیری که منجر به این رویداد غم انگیز و اعلام کرد ما قصد معرفی یک قطعنامه رسمی به این اثر بعد از این سال. ما از شهر فیلادلفیا اعلام مارس 13th سالانه بعد از انعکاس مشاهدات و recommitment به این اصل است که همه مردم برابر خلق شده اند و وقف با حقوق مسلم, زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی. علاوه بر این ما از همه مردم این شهر فیلادلفیا به کار نسبت به حذف نژادی و تعصبات بی عدالتی و تبعیض از جامعه ما است.

تبلیغات

رسمی عذرخواهی می آید روز پس از شهردار سابق W. Wilson گود بود که شهردار در زمان بمباران به قلم یک op-ed مقاله برای نگهبان عذرخواهی برای نقش خود را در این حادثه غم انگیز و اصرار نمایندگان برای شهر فیلادلفیا به انجام همان.

“این رویداد باقی خواهد ماند و در وجدان من برای بقیه زندگی من” گود نوشت. “من شهردار فیلادلفیا در آن زمان است. اگر چه من شخصا در تمام تصمیم گیری که منجر به مرگ و میر 11 من اجرایی این شهرستان است. من نمی خواهد به عمد کسی آسیب برساند اما این اتفاق افتاد در سازمان دیده بان. من در نهایت مسئول آن من منصوب کرد.”

“اما چیزی که بیشتر من می خواهم به نشان می دهد در این مهم سالگرد” گود ادامه داد. “پس از 35 سال از آن خواهد بود مفید برای شفا همه درگیر به خصوص قربانیان این رویداد وحشتناک, اگر وجود دارد یک عذرخواهی رسمی ساخته شده توسط شهر فیلادلفیا.”

هیچ عذرخواهی می توانید حق بی معنی از دست دادن زندگی و تخریب خانه ها رخ داده است که آن روز اما شاید ساده تشکر و قدردانی از اقدامات بی پروا از اجرای قانون را در خدمت به عنوان یک نقطه شفا برای بازماندگان این فاجعه و همچنین تحت تاثیر جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de