پست مستند ‘کار از خانه می تواند یک گزینه برای دولت مرکزی کارکنان

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: تصریح می کند که دولت مرکزی کارکنان ممکن است به کار با مبهوت حضور و غیاب و متغیر ساعات کار پرسنل وزارت آمده است با چارچوب پیش نویس برای کار از خانه ” برای کارکنان پست-مستند.

بخش پرسنل و آموزش (DoPT) ممکن است ارائه گزینه برای کار از خانه به واجد شرایط افسران/کارکنان به مدت 15 روز در سال به عنوان یک ماده از سیاست های آن گفت.

وجود دارد 48.34 لاخ مرکزی کارکنان دولت. در یک اطلاعیه به تمام دولت مرکزی بخش پرسنل وزارت گفت: COVID-19 همه گیر است و لازم بسیاری از وزارتخانه ها به کار از خانه اجتماعی را حفظ فاصله.

“بسیاری از وزارتخانه ها/ادارات در دولت هند را با موفقیت مدیریت و ارائه نتایج نمونه در مبارزه با این حال همه گیر شیوع در طول مستند دوره با اعمال نفوذ e-اتاق و امکانات ويدئو کنفرانس ملی انفورماتیک مرکز (NIC). این اولین از نوع خود تجربه در دولت هند ،

کاملا محتمل است که برای آینده نزدیک مرکزی دبیرخانه ادامه خواهد داد برای رفتن مبهوت حضور و غیاب و متغیر ساعات کار اجتماعی را حفظ فاصله در محل این وزارتخانه گفت.

“بنابراین یک چهارچوب گسترده برای کار از خانه مهم است که استاندارد روش عمل حتی پس از قفل کردن وضعیت و برای اطمینان از ایمنی و امنیت اطلاعات در حالی که دسترسی به دولت و فایل ها و اطلاعات از راه دور از خانه” را گفت.

بر این اساس مجموعه ای جدید از دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) نهایی شده برای کارکنان برای اطمینان از صاف و بدون درز عملکرد دولت برای تداوم دفتر کار علاوه بر ترویج انعطاف پذیری در اکوسیستم حتی پست قفل کردن شرایط است.

کارکنان خواهد شد ارائه شده با پشتیبانی لجستیک در قالب لپ تاپ/ دسکتاپ توسط وزارتخانه متبوع/بخش است.

“وزارتخانه ها ممکن است استفاده از موجودی لپ تاپ بر اساس چرخشی برای افسران که در حال کار از خانه و نیاز به چنین پشتیبانی لجستیک پیش نویس دستورالعمل گفت.

آنها همچنین ممکن است دریافت بازپرداخت برای خدمات اینترنتی که استفاده می کنند در حالی که کار از خانه.

“بخش از هزینه ها ممکن است در نظر بازپرداخت برای داده ها استفاده می کند به افسران کار از خانه و در صورت نیاز ممکن است موضوع جداگانه دستورالعمل در این زمینه” پیش نویس دستورالعمل گفت.

این پیشنهاد فوق العاده پروتکل برای همه VIP و مجلس مسائل است که نیاز به بیشترین توجه.

“بنابراین, اس ام اس هشدار ارسال می شود برای همه چنین رسید و فایل های به بعد افسر در کانال” آن را گفت.

پیش نویس این دستورالعمل گفت: وزارتخانه ها/ادارات مربوط می شود که هنوز با استفاده از e-دفتر ماژول را در تلاش خود را برای اجرای سریع در دبیرخانه متصل و ادارات تابعه در یک “زمان محدود به شیوه ای”.

در حال حاضر حدود 75 وزارتخانه ها/ادارات به طور فعال با استفاده از e-دفتر پلت فرم که 57 دست یافته اند بیش از 80 درصد از کار خود را. E-office اشاره به دیجیتالی/کامپیوتری از دفتر کار.

اما “طبقه بندی مقالات/فایل ها” نمی توان پردازش در حالی که کار از خانه.

“طبق دستورالعمل وزارت امور هیچ اطلاعات طبقه بندی شده باید از طریق e-office. بنابراین فایل های طبقه بندی شده نخواهد بود و فرآوری شده در e-office در طول کار از خانه” را گفت.

این NIC ممکن است در ارزیابی های موجود در پروتکل های امنیتی برای دسترسی از راه دور از طبقه بندی فایل/ اطلاعات در مشورت با وزارت خانه و پیشنهاد مناسب و دستورالعمل ها و روش های استاندارد اجرایی برای دست زدن به اطلاعات طبقه بندی شده در e-office دستورالعمل گفت.

“تا زمان فایل های طبقه بندی شده باید پردازش مستقل رایانه تنها به عنوان مشخص شده در دبیرخانه مرکزی دستی از روش(CSMOP)” آن گفت:.

پرسنل وزارت گفت: ماموران به آنها رسمی لپ تاپ های ارائه شده باید اطمینان حاصل شود که آنها را به کار رسمی رسمی دستگاه تنها.

“NIC باید اطمینان حاصل شود که دستگاه های خود را به خوبی محافظت در برابر نرم افزارهای مخرب و وب سایت های مخرب هدایت. ماموران که در حال کار بر روی رایانه های شخصی/ لاپ تاپ باید اطمینان از نصب به روز رسانی منظم در حال اجرا آنتی ویروس اسکن, مسدود کردن سایت های مخرب و غیره با کمک NIC برای اطمینان از ایمنی دستگاه خود را در برابر سرقت اطلاعات,” دستورالعمل گفت.

ماموران که در حال کار از خانه باید بر روی تلفن در دسترس به عنوان در هر مورد نیاز و جهت از افسران خود را به آن هستیم.

به منظور تسهیل در بین وزرا رایزنی, تبادل فایل بین وزارتخانه ها ممکن است یکپارچه در e-office دستورالعمل گفت.

“NIC ویدئو کنفرانس تسهیلات باید اهرمی برای سازماندهی جلسات مهم در حالی که کار از خانه. افسران و کارکنان باید حضور در جلسات با فعال کردن VC لینک فرستاده شده به آنها توسط NIC در جلسه رسمی راه اندازی شده است. VCs نیز باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان آنجا که ممکن است در محیط اجتماعی را حفظ فاصله در طول COVID 19 همه گیر افتاده است ،

این NIC خواسته شده است برای تقویت VC آن را بیشتر تسهیل.

“مقامات کار از خانه باید پایبند به تمام هنجارهای دفتر محیط زیست در حالی که حضور VC جلسات” دستورالعمل گفت.

“همه مرکزی ادارات دولتی خواسته شده است برای ارسال نظرات خود را در ماه مه 21, شکست, خواهد بود که فرض این است که وزارت/اداره است که در توافق با پیش نویس ارائه شده” آن را اعلام کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>