متخصصان روانشناسی در مورد چگونگی قرنطینه تحت تاثیر بیماری روانی مبتلا


Illustration for article titled Psychology Professionals Discuss How Quarantine Affects Mental Illness Sufferers

عکس: Kraken تصاویر (Shuttershock)

آن را کمی بیش از دو ماه پس از ما شروع قرنطینه و اجتماعی فاصله در سراسر کشور, بنابراین اگر شما احساس می کنید مانند شما به طور کامل از دست دادن ذهن خود را, شما به تنهایی نیست. در طول این زمان بی سابقه ای از عدم قطعیت بسیاری از در حال مبارزه با استرس و اضطراب ناشی از اخبار در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

تبلیغات

سلامت روان ما به عنوان یک کل تحت تاثیر این بی سابقه بار و اضطراب یک احساس لازم برای حمل به عنوان همه ما در برخورد با چیزی متفاوت در قرنطینه.

اما در مورد کسانی که در حال مبارزه با یک بیماری روانی می تواند باقی می ماند عاطفی و ذهنی مناسب به عنوان COVID-19 دستمزد ما باید اجازه می دهد خودمان را به غمگین آنچه ما از دست داده اند صحبت کردن با یکدیگر و به طور کلی قبول آنچه که اتفاق می افتد به عنوان خارج از کنترل ما است.

تبلیغات

در حالی که وضعیت bumming کل جهان از آن مهم است به یاد داشته باشید برای انجام mental health check-ins با خودمان و عزیزان ما در جهت حفظ صلح در میان نا امیدی. اما چگونه است که این همه گیر و دوره انزوا موثر بر کسانی که مبارزه با بیماری شدید روانی به خصوص در جوامع اقلیت? وقتی که می آید به بیماری های روانی مانند اختلال دو قطبی و اسکیزوفرنی—به طور خاص برای اعضای جامعه سیاه و سفید—استرس می تواند یک عامل تحریک پشت خرابی و عود. به عنوان شما می توانید تصور کنید احساس به دام افتاده در داخل نیست دقیقا عملکرد سالم رفتاری نتایج جستجو برای کسانی که در حال حاضر رنج می برند از این اختلالات است.

“زمانی که شما احساس می کنید مانند شما در حال محدود و یا شما در حال مبارزه و شما لازم نیست که منابع شما نیاز دارید که برای رفتن به تشدید همه این شرایط” دکتر Monnica ویلیامز (Ph. D.)می گوید ریشه. دکتر ویلیامز هیئت مدیره گواهی مجوز روانشناس بالینی است که دارای تخصص در درمانهای شناختی-رفتاری. او همچنین به عنوان استاد در دانشکده روانشناسی در دانشگاه اتاوا و همچنین به عنوان مدیر بالینی از رفتاری سلامتی, کلینیک, LLC در تولند Conn.

قبل از بحث در مورد تاثیر قرنطینه در کسانی که مبارزه با بیماری های روانی, این مهم است که آن را متمایز از کلی سلامت روانی ، دکتر Thomas B. Vance, Ph. D., چه کسی آموزش داده است در چندین مبتنی بر شواهد درمان برای کمک به مدیریت اضطراب خلق و خو و اختلالات رفتاری علائم و بیشتر توضیح می دهد که تفاوت بین این دو نهفته است که چگونه فرد فکر می کند رفتار و تعامل با دیگران است. در حال حاضر او یک بهداشت روان پزشک ارائه فرهنگی خاص درمانی در دربان روانشناسی در آتلانتا Ga., و همچنین به عنوان یک روانشناسی آموزش همکار در مدرسه جدید تحقیقات اجتماعی در نیویورک است.

“با سلامت روان ما با اشاره به ما روحی و روانی دولت ما تندرستی و اساسا چگونه احساس ما درباره خودمان و تعاملات ما” او آغاز می شود. “بیماری روانی است که در واقع مبارزه و مقابله با اثرات سلامت روانی خود را در زندگی فیزیکی ذهنی خود را به زندگی و به طور کلی سلامتی شما سلامتی…من فکر می کنم آن را واقعا مهم است برای شروع به گرفتن زبان در خارج وجود دارد به دلیل تفاوت (بین سلامت روان و بیماری).” او توضیح می دهد که شدید بیماری های روانی مانند افسردگی اساسی, اختلال دو قطبی, اختلال اسکیزوفرنی و اختلال شخصیت مرزی هستند بخشی از یک روانی دسته به نام “جدی و مداوم بیماری های روانی” (SPMI) که متخصصان سلامت روانی استفاده برای تشخیص مشتریان که در حال تلاش برای دریافت درمان.

تبلیغات

در حالی که ناتوان کننده بیماری های روانی هستند بیشتر شایع در جامعه بیش از دیگران هر دو پزشکان توضیح است که با توجه به کمبود منابع برای کمک به درمان برای بیماران مبتلا به خلق و خوی و اضطراب در جامعه ما اغلب تشخیص داده و یا درمان نشده به طور کامل.

تبلیغات

“ما [بيمار] درد و رنج برای مدت زمان طولانی به خاطر مردم نیست کمکی که نیاز به” دکتر ویلیامز می گوید. “بسیاری از ما در نهایت با اشتباه نوع درمان به دلیل تعصبات نژادی در مورد چه نوع از مشکلات مردم سیاه و سفید داشته باشد.”

هنگامی که ما تحت استرس واکنش نشان می دهند ما در راه های مختلف. برای کسانی که دچار بیماری های روانی و استرس می تواند تاثیر رفتار خود را در خفیف تا شدید درجه است. دکتر ونس می گوید که این پناهگاه در محل و اجتماعی فاصله مقررات مصوب در سراسر جهان باید قدرت پرتاب سطح استرس ما را از طریق سقف و کسانی که رنج می برند از بیماری های روانی ممکن است آن را بدترین.

تبلیغات

“بیماری های روانی به طور خاص اختلال دو قطبی حلقه تا شدید بالا و پایین و خلق و خو و این تغییرات در خواب و یا انرژی و یا تفکر یا رفتار” او توضیح می دهد. “بسیاری از اوقات با افرادی که جدی و شدید و مداوم بیماری های روانی روال فوق العاده هستند اما همه چیز به پایین پرتاب شده که در قرنطینه.”

چه هستند برخی از راه برای جلوگیری یا حداقل کاهش برخی از انشعابات قرنطینه در افراد مبتلا به بیماری های روانی? هر دو از پزشکان معتقدند که دارو و درمان می تواند سرکوب برخی از اثرات نامطلوب است که همراه با ضعف و عود مانند توهم و شیدایی و تحریک پذیری و فقدان خواب یا افسردگی. در عین حال در حال حاضر درمان بازدیدکننده داشته است بسیار آسان تر از انجام گفت با توجه به اجتماعی فاصله مقررات. دکتر ویلیامز توضیح می دهد که اگر کسی نیاز به ذهنی کمک, بهتر است برای رسیدن به یک دکتر زودتر و نه بعد از آن و در طول قرنطینه telehealth گزینه هایی مانند تماس های تلفنی و جلسات آنلاین با سلامت روان حرفه ای اجرا شده اند در برخی از دفاتر.

تبلیغات

“از آنجا که از COVID-19, [درمانگران هستند] دیدن افراد آنلاین و یا نه در همه” او می گوید: از موانع روانشناسان با تجربه در پایان خود را در طول این دوره دشوار است. “سپس شما لازم نیست که مردم واقعا کمک می کند تا از آن در موارد اضطراری و آنها در استروژن و این نوع از بدترین محل برای دریافت مراقبت های بهداشت روانی…[مبتلا هستند] رفتن به بدتر بدون درمان و به طور کلی برای مشکلات مانند اختلال دو قطبی هر قسمت بدتر از آخرین. بنابراین اگر آن را تحت کنترل شما احتمالا می توانید انتظار بدتر شدن مسیر در طول زمان است.”

هر دو پزشکان توضیح است که همه مسائل مربوط به سلامت روان نیاز به دارو-این واقعا بستگی به شدت بیماری. اکثر بیماری های روانی می توان با درمان مناسب از قبیل دارو و درمان به منظور نگه داشتن قسمت های تحت کنترل و همچنین حمایت اجتماعی و حرکت فیزیکی. (“ورزش, نوشیدن آب و تلاش برای خوردن حق [مهم] به دلیل آن می تواند یک اثر در این راه ما احساس” دکتر ونس یادداشت).

تبلیغات

همانطور که می دانیم, پزشکان نیست تمام شود و پایان همه وقتی که می آید برای حمایت از کسانی که بیمار هستند. اعضای خانواده و دوستان می تواند انجام شگفتی برای کسانی که در حال تجربه دوره های روحی اما در آن طول می کشد برجسته صبر و درک و پاسخگویی. قابل مشاهده سرخوردگی و یا ظاهر می شود به “را” در یک عضو خانواده در برخورد با بیماری های روانی می تواند باعث درد بیشتر در دراز مدت است.

تبلیغات

“مردم حتی زمانی که آنها در تلاطم این بیماری می خواهید به احساس شنیده و مورد احترام و اعتبار” دکتر ویلیامز می گوید. “من فکر می کنم آن را واقعا مهم است که اجازه دهید آنها را می دانم که شما مراقبت. حتی اگر آنها یک توهم و شما می دانید که توهم احتمالا نمی تواند درست باشد, شما هنوز هم می خواهید به نشان می دهد مراقبت و نگرانی به دلیل آن آنها را آزار…اگر آنها احساس می کنند که ارتباط آنها در حال رفتن به می شود بیشتر احتمال دارد به گوش دادن به آنچه شما برای گفتن. شما می توانید آنها را تشویق به گرفتن برخی از کمک بدون گفتن چیزهایی که ممکن است ناراحت کننده و یا stigmatizing—که برای رفتن به غیرسازنده است.”

نگه داشتن همه از این در ذهن وجود دارد یک گفتگو بزرگتر بود. چرا سیاه و سفید جامعه اجرا از درمان و یا دفاعی که کسی که نشان می دهد آنها به کمک نیاز دارید ؟ در حالی که این است که خاص به جامعه ما هر دو حرفه ای می گویند که اقلیت درد و تروما است که همیشه خطاب به درون فضاهای درمانی از لحاظ تاریخی, درمان دیده می شود به عنوان یک “سیاه و سفید” چیز.

تبلیغات

“صادقانه جامعه سیاه و سفید است و یک بی اعتمادی برای حرفه ای بهداشت و درمان” دکتر ونس می گوید. “این است که بر اساس تاریخی تروما و یا تاریخی و یا بالاتر از متوسط نهادینه شدن سیاه افراد در سلامت روان. با این که ما نیز باید موانع فرهنگی بین ارائه دهندگان خدمات و مشتریان. ‘آیا این فرد و ارائه دهنده درک هویت فرهنگی?’ من بیشتر از فقط تشخیص, اما من با این هویت و فرهنگ است.”

“ما در حال حاضر احساس بسیار شبیه ما در حال بررسی و در نظر گرفته و آن را مانند ما نمی خواهیم یک چیز بیشتر به بررسی و قضاوت بیش از” دکتر ویلیامز می افزاید.

تبلیغات

با وجود چالش های متعددی وجود دارد راه هایی برای درمان, بهداشت روان و بیماری روانی به خطاب با بیشتر فوریت و اهمیت در جامعه است. هر دو از پزشکان بر این باورند که داشتن باز گفتگو در مورد چگونه حیاتی روانی سلامتی و درمان بیماری های روانی هستند برای مردم سیاه و سفید به طور خاص آن را به عنوان قدرت نشان می دهد که ما به تنهایی نیست.

“بسیاری از سیاه و سفید, خانواده ها رنج می برند زیرا کسی که در خانواده خود [ممکن است مسائل روان] و ما تمایل به نوع نگه داشتن آن آرام” دکتر ویلیامز اشاره می کند. “من فکر می کنم که بیشتر ما در حال حاضر به بحث در مورد تجارب خود ما و تجربیات ما عزیزان در غیر stigmatizing راه ما قرار داده می تواند سر ما هم برای حل این مسائل در جامعه ما است. اگر شما نمی توانید بحث در مورد آن, شما می توانید آن را حل نمی کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر