راه آهن لغو همه بلیط های رزرو شده برای قطار مسافری تا 30 ژوئن

در یک تحول مهم است که به احتمال زیاد به تاثیر پست-مستند سفر قصد دارد از سرخپوستان وزارت راه آهن در روز پنج شنبه اعلام کرد لغو تمام بلیط های رزرو شده برای قطار مسافری برای سفر و یا قبل از 30 ژوئن.

مسافر با بلیط قطار به طور منظم است که لغو شده اند تا تاریخ 30 ژوئن خواهد دریافت هزینه کامل این وزارتخانه گفت.

این ویژه shramik قطار که در حال اجرا توسط راه آهن به رشته کشتی مهاجران به زادگاه خود ادامه خواهد داد به unction.

لغو تمام بلیط برای مسافرت های منظم می آید فقط دو روز پس از راه آهن باز محدود مسیرهای قطار های مسافری.

این راه آهن همچنین گفت که مسافران مجاز از سفر در قطار به دلیل نشانه های مرتبط با رمان coronavirus دریافت هزینه کامل برای بلیط خود را.

با توجه به دستورالعمل صادر شده توسط وزارت امور همه مسافران باید اجباری به نمایش در آمد و تنها بدون علامت مسافران باید اجازه ورود به/هیئت مدیره قطار.

“اگر در طی غربالگری یک مسافر بسیار بالا و متوسط/علائم COVID-19 و…. او نباید اجازه داده شود به سفر با وجود داشتن تایید بلیط. در صورتی که چنین هزینه کامل باید در اختیار مسافر” منظور اعلام کرد.

آن گفت که در یک گروه بلیط اگر یک مسافر یافت, نا مناسب برای سفر و تمام مسافران دیگر در همان PNR نیز نمی خواهید به سفر در این صورت بازپرداخت کامل اعطا خواهد شد برای همه مسافران است.

در مورد یک بلیط اگر یک مسافر یافت, نا مناسب برای سفر است اما مسافر دیگر در همان PNR می خواهید به سفر به طور کامل بازپرداخت کرایه اعطا خواهد شد به مسافر بود که مجاز به سفر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de