اجاره جیره و مواد غذایی به مهاجران در FM Nirmala Sitharaman دوم محرک tranche

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در روز پنج شنبه گفت: tranche دوم از بسته محرک اقتصادی خواهد بود به نفع کارگران مهاجر در خیابان فروشندگان و کشاورزان کوچک.

وزیر دارایی گفت: 3 کرور حاشیه کشاورزان در حال حاضر availed تومان 4 لاخ کرور از وام های اعطایی در نرخ.

Sitharaman گفت: 10 ، 000 تومان کرور روپیه صرف شده در دو ماه گذشته در ایجاد 14.62 کرور مرد-روز کار تحت مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح (MNREGS) برای کمک به کارگران مهاجر.

اعلام tranche دوم از بسته محرک اقتصادی او گفت: این کار شده است به ارائه 2.33 کرور روپیه دستمزد متقاضیان تا مارس 13.

حدود 40-50 درصد بیشتر از افراد ثبت نام شده که در مقایسه با ماه مه سال گذشته, او گفت:.

اصلاحات در خط لوله, او گفت:, دولت, برای, جهانی, حق, حداقل حقوق و دستمزد و می خواهد به حذف منطقه ای اختلاف از طریق ملی کف دستمزد است.

دولت را به رایگان foodgrain منابع به کارگران مهاجر برای دو ماه آینده; 8 کرور غیر PDS دارندگان کارت برای دریافت 5 کیلوگرم دانه در فرد است .

12,000 گروه خودیاری (SHGs) تولید بیش از 3 کرور ماسک و 1.2 لاخ لیتر عفونی در #COVID19 دوره است. 7,200 جدید SHGs برای فقرای شهری تشکیل شده است و طی دو ماه می گوید: Nirmala Sitharaman.

دولت برای راه اندازی یک طرح مقرون به صرفه اجاره مسکن برای کارگران مهاجر/شهری فقیر برای ارائه سهولت زندگی تبدیل دولت-تامین مسکن در شهرستانها به قیمت مناسب اجاره مسکن مجتمع (ARHC) تحت PPP حالت طریق صاحب امتیاز می گوید: وزیر دارایی.

نارندرا نخست وزیر بود روز سه شنبه اعلام کرد یک تجمعی بسته تومان 20 lakh کرور (حدود 10 درصد از تولید ناخالص داخلی) به منظور کمک به بخش های مختلف اقتصاد است. این شامل Rs 1.7 لاخ کرور بسته متشکل از رایگان foodgrains و پول نقد به فقرا به مدت سه ماه اعلام کرد در ماه مارس و Rs 5.6 لاخ کرور محرک ارائه شده از طریق های مختلف سیاست پولی اقدامات بانک مرکزی هند (RBI).

باقی مانده از تومان 20 lakh کرور بسته است که اعلام کرد در تراشه ها جای دادند — Sitharman تا به حال در tranche اولین بار در روز چهارشنبه رونمایی از Rs 5.94 لاخ کرور طرح که عمدتا شامل خارج از بودجه موارد مانند Rs 3 لاخ کرور از خط اعتباری برای کسب و کارهای کوچک به عنوان پشتیبانی به سایه بانک ها و توزیع برق.

خاموش-اقلام بودجه نیست و در نتیجه هر گونه سبقت گرفتن از دولت خزانه داری اما این کمک در کاهش نقدینگی محدودیتهای برای کسب و کار هنگامی که مستند برداشته شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>