Sensex کاهش مییابد 886 امتیاز بسیار خوب ترک زیر 9,200

بمبئی: عدالت معیار Sensex فرو 886 امتیاز در پنجشنبه ردیابی تلفات سنگین در شاخص heavyweights Reliance Industries, HDFC, دوقلو, Infosys و ICICI بانک در میان فروش در بازارهای جهانی است.

بیشتر بازار نا امید شدند به عنوان فوری صرف از دولت تومان 20 lakh کرور محرک های مالی بسته دیده بود نسبتا کوچک بالا بردن شک و تردید در مورد احیای رشد هر زمان به زودی ،

پس از توفنده به بیش از 955 امتیاز در طول روز 30-به اشتراک گذاری شاخص حل و فصل 885.72 امتیاز یا 2.77 درصد پایین تر در 31,122.89.

به طور مشابه, گسترده تر NSE بسیار خوب چهار 240.80 امتیاز یا 2.57 درصد به 9,142.75.

تکنولوژی ماهیندرا بالا بود laggard در Sensex بسته, ترک خوردگی بیش از 5 درصد و به دنبال آن Infosys HDFC, IndusInd بانک اتکای صنایع و NTPC.

از سوی دیگر قهرمان MotoCorp, L&T, Maruti, UltraTech سیمان و خورشید داروسازی رهبری برندگان’ نمودار.

بازار هند باز در منفی توجه داشته باشید پس یک شبه منفی در بازارهای ایالات متحده به عنوان تغذیه هشدار داد که coronavirus بحران افزایش دراز مدت رشد نگرانی و می تواند در یک دوره طولانی از پایین رشد بهره وری و راکد درآمد گفت: Narendra Solanki سر – تحقیقات حقوق صاحبان سهام (اساسی), آناند, Rathi.

بیشتر واکنش سرمایه گذاران به مجموعه ای از اقدامات در بسته امداد اعلام شده توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman مخلوط شد و معامله گران در انتظار پیگیری اطلاعیه های او اشاره کرد.

“در جلسه بعد از ظهر, بازار بیشتر تضعیف به عنوان کوتاه WPI اطلاعات اضافه شده به بدبینی,” او گفت:.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط این بازرگانی و وزارت صنایع عمده فروشی و شاخص قیمت (WPI) کاهش قیمت ها در اولیه مقالات بود 0.79 درصد در ماه آوریل به عنوان برابر تورم 3.72 درصد در ماه مارس است.

سوخت و برق سبد شاهد کاهش قیمت ها از 10.12 درصد در ماه آوریل در برابر 1.76 درصد کاهش قیمت ها در ماه قبل است.

در همین حال بازارهای آسیایی شد و در پایان و پس از سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که کروناویروس “ممکن است هرگز از بین برود”.

در بالا از آن ما فدرال رزرو رئیس جروم پاول هشدار داده بود که “بسیار نامشخص” چشم انداز اقتصاد برتر دنیا.

ثبات نسبی بازار بورس در شانگهای و هنگ کنگ و توکیو و سئول بسته با ضرر و زیان است. مبادلات سهام در اروپا نیز معاملات منفی توجه داشته باشید در اوایل معاملات.

بین المللی نفت معیار قراردادهای آتی نفت خام برنت افزایش یافت 3.85 درصد به دلار 30.32 در هر بشکه رسید.

در ارز در مقابل روپیه تضعیف 10 paise به موقت در 75.56 در برابر دلار آمریکا.

در هند, مرگ و میر به علت COVID-19 گل رز به 2,549 فتح و تعداد موارد صعود به 78,003 با توجه به وزارت بهداشت.

در سطح جهان تعداد موارد مرتبط با این بیماری در حال عبور 43.47 لاخ و مرگ و میر را در صدر 2.97 لاخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de