مغلوب ساختن پیشی جستن پرس برای مدارس برای بازگشایی با وجود Fauci هشدار

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه عمیق تر خود را با شکاف بالا پزشکی مشاور Anthony Fauci بیش از شل شدن coronavirus محدودیت و گفت آنها “کاملا” مخالفم در مورد اینکه آیا برای نگه داشتن مدارس بسته شده است.

این مسئله که آیا دانش آموزان باید بازگشت به مدارس و دانشگاه ها در ماه سپتامبر در حال ظهور به عنوان یک flashpoint در مناقشه میان کاخ سفید و کارشناسان پزشکی بیش از چگونه به سرعت به بازگشایی این کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید گفت که او در بر داشت Fauci آخرین تماس به صورت بسیار محتاط بازگشایی “قابل قبول نیست.”

“ما در حال باز کردن در کشور ما مردم می خواهید آن را باز مدارس در حال رفتن به” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Fauci بین المللی محترم متخصص بیماری های عفونی و یک کلید مشاور مغلوب ساختن پیشی جستن در طول همه گیر شهادت در کنگره در روز سه شنبه که پایان این مستند بیش از حد به سرعت می تواند “واقعا جدی” عواقب.

“وجود دارد یک خطر واقعی است که شما ماشه شیوع است که شما ممکن است قادر به کنترل,” او گفت:.

این بود که کاملا در تقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار قرار دادن بهداشت و درمان اضطراری پشت سر او و تمرکز بر گرفتن اقتصاد آمریکا بازگشت باز است. که به نظر در حال شتاب گرفتن به عنوان کسب و کار در تلاش برای ماندن حلال و میلیون ها نفر از آمریکایی ها ثبت نام بیکاری امداد.

Fauci هشدار داد که باز خیلی زود می تواند اجازه می دهد که به شدت مسری است و ویروس کشنده به سر كردن و این “حتی می تواند شما را در جاده ها به تلاش برای بهبود اقتصادی.”

اضافه کردن به سهام بالا است در انتخابات ماه نوامبر است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است و استدلال او را هدایت کشور را به اقتصادی سالم بار در حالی که خود را دموکراتیک حریف جو بایدن متهم خواه نادرست از این بیماری همه گیر و پس از بدتر شدن خرید اینترنتی.

تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن گیر کرده با Fauci اما دکتر به طور فزاینده ای در پس زمینه به عنوان رئیس جمهور خود را هل بازگشایی پیام.

“آنتونی است که یک فرد خوب بسیار فرد خوب است. من در مخالفت با او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک بخش از یک مصاحبه با شبکه فاکس کسب و کار با توجه به هوایی اوایل روز شنبه.

“من فکر می کنم که ما باید برای باز کردن مدارس ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه.

“ما باید برای باز کردن در کشور ما. در حال حاضر ما می خواهیم به آن را انجام دهد با خیال راحت اما ما همچنین می خواهم به آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. ما نمی تواند نگه دارید در رفتن مثل این. شما با داشتن تیمارستان در حال حاضر در خیابان” او گفت:.

“من کاملا مخالفم با او در مدارس است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de