Vikings مربیان مایک و آدم زیمر قرار دادن سر با هم در مزرعه

Category: کیمیا | No comments

قرنطینه در 160 هکتار در والتون, Ky., وایکینگ ها همکاری دفاعی هماهنگ کننده/linebackers مربی آدم زیمر می توانید آمار توپ گلف را بر روی یکی از چهار سبزی رفتن به ماهیگیری یا تیراندازی تیراندازی استراحت در وان آب داغ و یا طبخ دنده در سیگاری BBQ.

آن را شیک راه اندازی, اما همه چیز نیست فریبنده: زیمر رئیس کار می کند طبقه بالا و بروسقو درخواست این کمک تنها یک پیام به صورت متن به دور است.

“شماره یک او می تواند به من کمک کند تمام این مسائل سازماندهی شده است. اگر من می توانید آن را نمیفهمد من می توانم متن او را و بگو: بیا اینجا و رفع این,’ ” Vikings مربی مایک زیمر گفت: در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران. “اما در شب بعد از شام و یا چیزی است که ما می نشست و برخی از ایده دیوانه و ما به شما می گویند, ‘OK ما می توانیم در مورد آن صحبت فردا با بقیه دفاعی مربیان است.’ از آن خوب بوده است.”

NFL حرکت برای انجام یک مجازی offseason برنامه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به معنای اضافی هم خانواده برای زیمر است که پناه در مزرعه خود با دو تن از سه فرزند خود را. این واقعیت است که یکی از آنها — پسر آدم — کمک می کند تا هماهنگی وایکینگ ها’ به معنی دفاع پدر/پسر هم در خانه می تواند به عنوان یک جلسه کسب و کار.

“امروز من از خواب بیدار شدم ترمز ماشین هدایت [لودر] من در رفت و برگشت و انجام برخی از کار در راه بازگشت وجود دارد” مایک زیمر گفت. “سپس من برگشتم داشتیم و دفاعی در جلسه هیات توهین آمیز جلسات با بازیکنان و پس از آن من در زمان استراحت بود که بعد از ظهر امروز پس از دفاعی جلسات.

“من در تراکتور و زمینه های آماده برای کاشت و پس از آن من آمد در اینجا برای یک دفاعی در جلسه هیات. و سپس در شب ما فقط از نوع اویختن, ساخت آتش گرفتن takeout. آدم عاشق سیگار کشیدن مسائل در فرد سیگاری. او پرش در وان آب داغ و من برخی از “Chicago P. D.” و یا چیزی.”

آن را غیر منتظره گرفتن از غیر قابل پیش بینی offseason اما در هر نقطه Zimmers قادر به رزومه فرد در کار با یک دفاع است که باید چهار غذای جدید در سال 2020 آنها را در همه زمان ها می توانید آنها را دریافت کنید.

وایکینگ ها در حال ساخت بهترین مجازی خود را offseason برنامه از طریق ویدئو کنفرانس و موقعیت خاص تمرین دریل برای بازیکنان به خود انجام می دهند اما این سازگاری می تواند تنها با ارائه یک رونوشت از چیزی که واقعی است.

“ما می توانید با آنها صحبت کنید در مورد گرفتن به انتظارنشسته بودند که در سمت راست شکل گیری نمایشنامه و تمام است که در حال اجرا در سمت راست مسیر” زیمر گفت. “اما داشتن زمان با [کارفرمایی] کرک [عموزاده] شنیدن این اهنگ و همه کسانی که چیزهای مختلف زمانی که شما آماده برای بازی ضربه محکم و ناگهانی توپ, دفاعی آن را یک مقدار زیادی در مورد واکنش های. اگر شما توسط خودتان این نوع سخت به بازی یک بلوک زمانی که شما مسدود شده و شما لازم نیست که کسی در مقابل شما. من می گویند وجود مشکلات در هر موقعیت.”

NFL مجازی offseason برنامه برنامه ریزی شده بود به پایان مارس 15, اما لیگ گزارش تمدید آن را از طریق پایان ماه مه در روز چهارشنبه. هر زمان که وایکینگ ها قادر به بازگشت به کار زیمر گفت: آنها خواهید بود با کمک این واقعیت که آنها باید مقدار زیادی از جانبازان در جرم. از آن خواهد شد در دفاع که در آن آنها را به صورت یک چالش جدید پس از تصمیم گیری برای حرکت از بازیکنانی مانند خاویر رودز, Trae Waynes, Linval یوسف Everson Griffen و Mackensie الکساندر.

“آن را به یاد من راستش از زمانی که ما تا به حال پنج دفاعی شروع تحصیلات تکمیلی و شما جوان ها می آیند و شما رو اشتباه اول و شما به آنها را آماده برای بازی” زیمر گفت.

“که در بخش نوعی از انرژی ما به عنوان مربیان به عنوان دور به عنوان ‘بیایید کشف کردن آنچه این مرد می تواند انجام دهد که چگونه سریع او می تواند آن را انجام دهد و پس از آن چگونه می تواند ما را در آموزش او را بهترین راه برای آماده به خارج وجود دارد و بازی؟’ “

بسیاری از بازیکنان ورزشگاه در خانه های خود زیمر گفت و لیگ موافقت کردند برای مقابله با بازیکنان NFL انجمن که در آن تیم می تواند به بازیکنان 1500 دلار حق الزحمه برای صفحه اصلی تجهیزات تمرین.

علامت Uyeyama تیم مدیر رقابت و توسعه و طراحی تمرینات برای هر موقعیت گروه و مقدار زیادی از تصویری از بازیکنان انجام می دهند همه چیز را از بلند کردن وزنه به مشت زدن به سرعت کیسه و یا هل دادن ماشین.

وایکینگ زیمر گفت: “برنامه ریزی در فصل بودن طبیعی به عنوان بهترین ما می توانیم” هر چند او اذعان هیچ کس نمی داند اگر همه چیز شروع خواهد شد در زمان.

“من واقعا نگران اگر آنها به ما پنج هفته یا سه هفته,” او گفت:. “هر آنچه در آن است ما را به کشف کردن که چگونه به بهترین استفاده از آن خاص هفته. آن را خوش شانس برای ما چون ما یک مقدار زیادی از جانبازان ادبانه.

“من بیشتر نگران در مورد کار با این روش از هر بازیکن زمانی که آنها از اینجا دریافت کنید. که ممکن است سه هفته — چه کسی می داند ؟ هر بازیکن است که کمی متفاوت است. خواهد شد که بزرگترین عامل. شما نمی توانید فقط رول توپ و بازی. شما نمی توانید فقط بگو اینجا راهکار خود را; در حال حاضر شما بیرون رفتن وجود دارد.’ آن کار نمی کند مانند آن است. آنها می دانند که چه باید بکنید, اما آنها نمی دانند که چگونه به آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>