ویروس مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان افزایش مینه سوتا به عنوان برنامه ای برای بازگشایی

Category: کیمیا | No comments

تلفات از COVID-19 در مینه سوتا در ادامه به افزایش روز پنج شنبه با یکی دیگر از 25 بودن مرگ و میر مربوط به بیماری های عفونی و حتی به عنوان دولت آماده بازگشایی بیشتر کسب و کار و مغازه های خرده فروشی در هفته آینده.

کل COVID-19 مرگ و میر در مینه سوتا در حال حاضر 663 با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت با دیگر نه مرگ بودن احتمالی اما تایید نشده با تست های تشخیصی. تعداد موارد تایید شده در وزارت امور خارجه رسیده 13,435 با یکی دیگر از 523 گزارش روز شنبه.

تعدادی از بستری شدن در بیمارستان را تبدیل به طور فزاینده مهم متریک برای مینه سوتا است. وجود دارد 498 COVID-19 مواردی که نیاز به مراقبت در بیمارستان از شنبه, از جمله 203 نیاز به مراقبت های ویژه.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz اولین صادر ایالت اقامت در خانه سفارش در اواخر ماه مارس برای کاهش تماس های اجتماعی و خرید زمان برای بیمارستان ها برای آماده شدن برای افزایش COVID-19 موارد با اضافه کردن بیشتر تخت و هواکش — به عنوان به خوبی به عنوان ماسک و لباس برای محافظت از پزشکان و پرستاران از عفونت است.

Walz چهارشنبه شب اعلام کرد که منظور خواهد رسید به عنوان برنامه ریزی شده در روز دوشنبه. در حالی که برخی از محدودیت ها در محل باقی می ماند — کافه ها و سالن نمی قادر خواهد بود برای باز کردن تا ژوئن 1 در اولین و تجمع بیش از 10 نفر هنوز ممنوع — پایان گسترده تر سفارش می تواند منجر به افزایش عفونت ها و موارد.

“تمام هدف این بود که فقط به این فشار چیزی که آن را صاف و کم کردن سرعت. شما نمی خواهید برای جلوگیری از آن” Walz گفت: در WCCO رادیو پنج شنبه صبح. “من فکر می کنم آن را سخت را برای مردم به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف [که] مردمی هنوز به این را دریافت کنید. ترس شما را دیدم این را در جاهای دیگر آنها را آماده و آن را ضعف سیستم است.”

بیمارستان ها را به طور چشمگیری افزایش ظرفیت های خود را بیش از دو ماه گذشته ، همانطور که از شنبه, دولت گزارش داد یک منبع 1,443 هواکش در بیمارستان ها — فقط با 529 استفاده توسط بیماران با COVID-19 یا نامربوط دیگر مشکلات پزشکی است. دولت نیز افزایش عرضه از 1,401 بیشتر هواکش و دیگر 858 در پشت سفارش برای تحویل در مجموع 3,702.

آخرین مدل از پیشرفت بیماری توسط محققان در دانشگاه مینه سوتا و دولت در بخش بهداشت و درمان نشان می دهد که این رشد هنوز هم می تواند مصرف در دسترس همه ICU بیمارستان تخت و هواکش. که به طرز چشمگیری افزایش شانس از مرگ اگر بیماران مبتلا به COVID-19 موارد ندارد فن در دسترس زمانی که آنها مورد نیاز آنها.

برای مثال یک مدل برآورد تاثیر در بیمارستان از COVID-19 اگر ایالت اقامت در خانه سفارش به پایان رسید دوشنبه و به دنبال یک کاهش تدریجی در اجتماعی فاصله گرفته است. آن را تخمین زده می شود اوج تقاضا برای تخت ICU با هواکش در 3,397 در اواخر ماه ژوئن اما با اعتماد به نفس فاصله است که به لحاظ نظری می تواند این تقاضا بالاتر از دولت عرضه است.

تست تشخیصی برای COVID-19 افزایش یافته است و همچنین از دولت رسیده $36 میلیون همکاری با U و کلینیک مایو به افزایش آن تست ظرفیت بیش از ماه آینده به 20,000 آزمون در روز است. روز پنج شنبه دولت گزارش دیگری 6,717 آزمون آوردن کل انجام شده تا کنون در مینه سوتا به 128,752.

وزارت بهداشت دولت چهارشنبه اعلام کرد که آن را بیش از حد تعدادی از تست های انجام شده ، به دلیل داخلی گزارش خطا 2,316 آزمايشات دو شمارش حدود 10 روز آغاز در اواخر ماه آوریل است.

آژانس اصلاح شود وب سایت خود را که منجر به 2% کاهش در تعداد کل آزمایشات انجام شده است.

کارکنان نویسندگان گلن Howatt و Torey ون Oot کمک به این داستان.

توییتر: @stribjo

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>