Vizag نشت گاز:: LG Chem حمل و نقل استایرن مونومر موجودی به کره جنوبی

Category: کیمیا | No comments

ویساکاپاتنام: LG Chem روز پنج شنبه گفت: به دنبال نشت گاز در ویساکاپاتنام پلیمرهای گیاهی در این شرکت آغاز شده است و حمایت از اقدامات آغاز شده است و حمل و نقل از استایرن مونومر موجودی به کره جنوبی برای از بین بردن تمام عوامل خطر.

این شرکت ادامه خواهد داد به کار با سازمان های دولتی برای اطمینان از همه ممکن است برای حمایت از خانواده های داغدیده و قربانیان LG پلیمرهای step-down شرکت LG Chem در بیانیه ای گفت:.

“ما تایید وضعیت موجود از گیاه باقی می ماند به طور کامل کنترل تمام اقدامات. ما شروع به حمل و نقل از استایرن منومر (SM) موجودی در گیاه و همچنین در استایرن مخازن در بندر توسط کشتی به کره جنوبی برای جلوگیری و از بین بردن تمام خطرات عوامل” بیانیه ای گفت:.

کره جنوبی مواد شیمیایی غول فرستاده است هشت عضو تیم از سئول به بررسی ویساکاپاتنام نشت گاز حادثه و بازسازی قربانیان این فاجعه که به کشته شدن حداقل 11 نفر و مجبور به تخلیه هزاران نفر.

“تیم تولید, محیط زیست, ایمنی و کارشناسان در حال بررسی علت این حادثه و در حال حاضر حمایت از مسئول توانبخشی است که هدف اصلی خود را” بیانیه گفت.

بعلاوه این تیم است که با همکاری نزدیک با مقامات مربوط به تجزیه و تحلیل علت حادثه و جلوگیری از عود و حمایت از آسیب بازیابی سریع و مصلحت شیوه آن اضافه شده است.

در حمایت از اقدامات این شرکت گفت: ویژه نیروی کار است که در حال حاضر حمایت از سوگوار قربانیان و خانواده ها و بازدید از آنها در بیمارستان ها و خانه های خود.

علاوه بر غذا و خدمات پزشکی شده اند و سازمان یافته برای بازگشت ساکنان. های مختلف فعالیت های پشتیبانی مانند تهیه پزشکی و کالاهای خانگی و بهداشت از خانه خواهد بود و ادامه آن گفت.

“ما اطمینان همه ما بهترین های ما برای حل و فصل این وضعیت و جلوگیری از هر گونه حادثه در آینده” این شرکت اعلام کرد.

این شرکت در ادامه گفت که “تیم ما انجام خواهد داد اواسط تا در دراز مدت مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) پروژه های است که می تواند کمک به جامعه محلی بر اساس پیشنهادات از ساکنان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>