زمانی که شهرهای دوقلو downtowns بازگشایی خواهد شد تا خود را skyways

Category: کیمیا | No comments

اونا عشق یا نفرت ’em skyways واقعیت زندگی در downtowns از مینیاپولیس و سنت پل. دوم-داستان دالان حمل صدها نفر از هزاران نفر از کارگران و بازدید کنندگان در هر روز بین ساختمان هایی که در حال حاضر تا حد زیادی خلوت طول COVID-19 بیماری همه گیر.

اما آن ساختمان ها ممکن است شروع به زمزمه دوباره در این تابستان. و زمانی که آنها انجام خواهد شد تا skyways با توجه به ساختمان و مقامات دولتی که در حال حاضر در حال کار بر روی بازگشایی برنامه.

“من فکر می کنم این موقعیت به طور پیش فرض است که skyways بسیار حیاتی به چگونه مرکز شهر عمل می کند که ما باید برای پیدا کردن یک راه به آنها را کار” گفت: Steve Cramer, رئيس جمهور و مدیر عامل مرکز شهر, مینیاپولیس, شورای. “ما را بر آن همواره بوده است در آن وجود دارد آن را دور.

“از راه هوایی سیستم است که رفتن به ادامه تابع و این مهم به اقتصاد ما.”

در مینیاپولیس 9 مایل از skyways عمدتا متعلق به ساختمان آنها خدمت می کنند. پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz صادر ایالت اقامت-صفحه اصلی سفارش در 25 مارس بزرگ در مرکز شهر ساختمان های اداری بوده اند و تنها حدود 5 تا 10 درصد اشغال گفت: Kevin Lewis, رئيس جمهور و مدیر عامل مینیاپولیس ساختمان صاحبان و مدیران انجمن. بسیاری از skyways یا بسته شده اند و یا عامل در کاهش ساعت.

اما زمانی که اقامت-صفحه اصلی سفارش برداشته شده است — در حال حاضر مجموعه ای برای دوشنبه و کسب و کار به عنوان معمول است که اجازه skyways نیز به احتمال زیاد به بازگشت به معمول خود عمل هر دو کرامر و لوئیس گفت.

مقامات دولتی را ترک کرده اند مینیاپولیس راه هوایی برنامه ریزی به صاحبان ساختمان شده اند که با داشتن مکالمات برای حدود یک ماه در مورد چگونه به با خیال راحت بازگشایی سیستم. یک سخنگوی مینیاپولیس شهردار یعقوب فری مراجعه کننده راه هوایی سوالات را به شورای شهر و کرامر گفت: فرمانداری شده است که در بحث.

“برداشت من این است — من فکر می کنم عاقلانه — آنها در حال گرفتن یک نظارتی ‘شما باید انجام دهید این “رویکرد” او گفت:. “این بیشتر ‘کسب و کار شما می توانید اما شما رو به انجام این کار با خیال راحت. “

در St. Paul 5 مایل از skyways تنظیم شده توسط شهر. آنها بوده است و عامل در کاهش ساعت پس از 9 آوریل زمانی که شهردار ملوین کارتر با صدور یک فرمان اجرایی بسته شدن آنها در 7 p. m., روزانه به جای نیمه شب. کارتر منظور تنظیم شده است به اعتبار روز سه شنبه.

بر اساس مکالمات اخیر با صاحبان ساختمان و شهر پل هوایی حکومت کمیته مشورتی وجود دارد هیچ زمان برنامه ریزی برای محدودیت در راه هوایی با استفاده از هنگامی که کارتر سفارش انقضای شهرستان سخنگوی گفت.

در مینیاپولیس ساختمان مدیران و مستاجران در حال گرفتن درد به مطمئن شوید که مرکز شهر کارگران را احساس امن با استفاده از skyways لوئیس گفت.

“اعضای ما در حال کار بر روی بسیار توصیفی علامت به عنوان به پیشنهادات در اجتماعی فاصله و به زودی وجود خواهد داشت تعدادی از بهسازی ایستگاه های سراسر [به skyways] در اعداد بزرگتر,” او گفت:.

مرکز شهر ساختمان های اداری به احتمال زیاد بازگشایی در فاز کرامر گفت و آن را تحت تاثیر قرار سطح راه هوایی ترافیک. این کار نیاز به هماهنگی گسترده بین ساختمان ها و صاحبان آنها به دلیل “وجود دارد هیچ نهاد است که می تواند موضوع حکم در skyways.”

بازگشایی “است برای رفتن به یک فرایند آهسته شود مطمئن,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم آن را برای رفتن به پیچیده تر به این سوال در مورد چگونگی ساختمان در حال رفتن به موفق به مستاجرین و مشتریان از مستاجران اعتماد به نفس است که آنها در حال رفتن به امن است.

“این فقط یک واقعیت عملی,” کرامر گفت. “ساختمان در حال رفتن به کارگران آمده اگر آنها در حال رفتن به احساس امن در ساختمان است.”

وجود یک پوشش نقره ای را به راه هوایی برنامه ریزی لوئیس افزود: “خدا را شکر این است که در حال وقوع در ماه دسامبر ، ژانویه و فوریه.”

 

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>