که اجازه می دهد حقوق و دستمزد به هانه در طول یک بیماری همه گیر? قطعا بتسی DeVos


Illustration for article titled Who Would Allow Wages to Be Garnished During a Pandemic? Certainly Not Betsy DeVos

عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)

در مورد شما بدونم چه وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos است تا به این روز اجازه دهید من به شما از آن: او هنوز هم با پول مردم.

تبلیغات

او شده است تا به آن سال از دوره—های متعدد رسانه ها گزارش داده اند که در او مشکوک ارتباط با ارائه خدمات وام غول. در اواخر سال 2019 در وزارت آموزش و پرورش پذیرفته و آن را “اشتباه” مجبور تقریبا 46,000 دانشجویان فریب خوردن توسط برای سود کالج به بازپرداخت وام خود را.

اما اگر شما فکر جهانی و همه گیر می کند, سازمان حفاظت محیط زیست را رول, من می خواهم شخصا به تکان دادن دست خود را برای حفظ چنین بی گناهی و امید (که در آن شما آن را دریافت ؟ است که آن را در فروش؟). زیرا به عنوان فوربس گزارشوزارت آموزش و پرورش اذعان کرد که 54,000 وام دانشجویی وام گیرندگان هنوز دستمزد خود را هانه—با وجود این واقعیت است که مراقبت در قانون به تصویب رسید در اواخر ماه مارس به طور خاص ممنوع است که عمل.

تبلیغات

سازمان حفاظت محیط زیست متعلق به اعداد شگفت آور در یک دادگاه تشکیل پرونده دوشنبه. تشکیل پرونده در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه واصل شده در مارس توسط یک home health aide الیزابت باربر در برابر DeVos و سازمان حفاظت محیط زیست (با توجه به شکایت باربر است که در خط مقدم از این کشور بحران بهداشت عمومی باعث می شود کمتر از 13 دلار در ساعت). با توجه به فوربس یکی از هر هشت وام دانشجویی وام گیرندگان که خود را حقوق و دستمزد هانه قبل از coronavirus همه گیر هستند و هنوز هم با داشتن دستمزد خود را امروز گرفته شده است.

سازمان حفاظت محیط زیست را که آیا آن برنامه ریزی شده بود یا قادر به بلافاصله به حالت تعلیق دستمزد garnishments برای کسانی که ده ها هزار نفر از وام گیرندگان فوربس گزارش اما این وزارت می گویند آن را در برقراری ارتباط با سلمان و دیگر شاکیان بیشتر در مورد ارائه مستندات به دادگاه.

اگر تنها شما می توانید پرداخت صورتحساب خود را با آن.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de