با هیچ بازی به بازی بوستون سلتیکز Rookie اعطای ویلیامز, ایجاد, مجازی, مشاوره, برنامه, برای, بزرگ سیاه و قهوه ای جوانان

Category: کیمیا | No comments


Grant Williams #12 of the Boston Celtics smiles behind Carsen Edwards #4 during Celtics Media Day at High Output Studios on September 30, 2019 in Canton, Massachusetts.

اعطای ویلیامز #12 بوستون سلتیکز لبخند پشت lauren post ادواردز #4 سلتیکز در طول روز رسانه در خروجی بالا Studios در تاریخ 30 سپتامبر سال 2019 در ایالت ماساچوست.
عکس: Maddie مایر (گتی ایماژ)

با هیچ بازی به بازی و دسترسی محدود به ورزشگاه در دادگاه های بسکتبال و امکانات آموزش بازیکنان در سراسر NBA در حال مبارزه مانند بقیه از ما را بیشتر از خیلی زمان بیکار. اما به جای هدر دادن خود بعد از ظهر درو کردن مخالفان در Fortnite و یا شراب خواری-مشاهده کوچک آتش در همه جابوستون سلتیکز rookie اعطای ویلیامز ریخت و خودش را به چیزی بسیار بیشتر معنی دار: ایجاد یک مجازی مشاوره برنامه به صورت سیاه و سفید و قهوه ای و جوانان است.

تبلیغات

به عنوان مارک نیزه شکست نخورده گزارش پس از NBA به حالت تعلیق در آن فصل در ماه مارس ویلیامز بازگشت به ریشه های خود را در شارلوت, N. C., مشتاق به بالا بردن دیگران نهفته coronavirus بیماری همه گیر. آموزشی بوده است ارزشمند در خود تربیت و او پدر و مادر و پدربزرگ و مربیان برای هدایت او در طول زندگی خود که 21 ساله بود که متعهد به گسترش همان محبت به دیگران است.

“من واقعا فقط عاشق آموزشی به عنوان یک کل” ویلیامز گفت: شکست نخورده. “من را دیده اند بچه ها در اطراف لیگ انجام آن است. من تو را دیدم [تیمی] Kemba [واکر] انجام آن را با پسران و دختران باشگاه در شارلوت. زمانی که ما در شارلوت او تا به حال 10 تا 12 بچه ها در این غرفه که با او صحبت شده بود و تا به حال لمس زندگی خود را در حال رشد است. من می خواستم برای انجام یک چیز مشابه اما در بوستون و دیگر جوامع است.”

تبلیغات

ویلیامز پس از آن در ارتباط با مربی, یک سازمان است که با همکاری NBA پس از 2014 و تسهیل روابط بین درگیر بزرگسالان و افراد جوان در سراسر کشور آغاز شد و به مربی یک گروه از شش سیاه و قهوه ای پسران از بوستون توده مشاوره مشارکت.

اولین جلسه مجازی صورت گرفت در 16 آوریل و در حالی که در ابتدا کمی بی دست و پا این گروه در نهایت شکست یخ در بر داشت و زمینه های مشترک.

“من به یاد داشته باشید که هر بچه بود خیلی عصبی یا نه واقعا قادر به صحبت می کنند” ویلیامز به یاد می آورد. “من تا به حال به آنها استرس اهمیت بودن در زمان و همچنین مشغول بودن به دلیل برخی فقط به اطراف نگاه کنید و واقعا توجه زیادی به تماس و یا نه باید سوال بپرسید. به طوری که اولین نشست از نوع فقط ایجاد یک هویت برای هر بچه.”

با این حال این گروه رشد کرده و بیشتر و راحت تر در حالی که ایجاد یک واقعی برادری و بحث در مورد همه چیز از آموزشی و مشاوره به ارائه هر یک از دیگر با تشویق به ویلیامز مبارزات خود را از طریق طلاق پدر و مادرش و یکی از نوجوانان دچار مرگ پدربزرگ خود را.

تبلیغات

“ما فقط سعی می شود وجود دارد برای او” ویلیامز گفت. “این قطعا دشوار است. […] پس او را به باز کردن به ما بگویید ما همه همدلانه و قادر به ارتباط با او و نگرانی در مورد او در عمیق تر در مقیاس.”

ویلیامز همچنین باعث می شود آن را یک نقطه به ارائه کودکان با شماره تلفن شخصی خود, حتی اگر آنها عادت دلقک او در مورد لباس های خود را نمی شود به اندازه کافی خنک و یا این واقعیت که او زندگی می کند با Kemba واکر و در عین حال واکر هنوز به ظاهر را در هر یک از جلسات مجازی.

تبلیغات

“ما انجام داده ایم این کار را برای چهار هفته و آموخته زیادی در مورد هر یک از دیگر” ویلیامز گفت. “شما به یاد داشته باشید همه چیز شما را از طریق رفت به عنوان یک 15 ساله. به دنبال بازگشت قادر به به اشتراک گذاری تجربیات من و نگاه آنها به من این فرصت را نه تنها به آنها کمک کند اما به خودم کمک در یادگیری بیشتر در مورد چگونه من فکر کردن در آن.”

او افزود: “امیدوارم که من می تواند الهام بخش آنها را به انجام بهتر در همه چیز انجام می دهند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>