با به طور منظم مجالس ترحیم مانع اجتماعی فاصله, چگونه می توانم افتخار من است ؟

Category: کیمیا | No comments

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش ما از خوانندگان خود خواست آنچه می خواهید بیشتر بدانید. شما می توانید پیدا کردن پاسخ های بیشتر در اینجا.

مادر من فوت کرد در ماه مارس است. او را مادام العمر Minnesotan یک دختر مزرعه که با حضور یک اتاق مدرسه. ما شده اند قادر به او احترام کرد. چه می توانم انجام دهم ؟

اجتماعی فاصله آن ساخته شده است به طور فزاینده دشوار به مرده مناسب ارسال کردن.

لی Stegner فوت مادر در ماه مارس, اما او نشده برنامه ریزی یک مراسم یادبود به دلیل محدودیت در تجمعات و سفر. پورتلند ساکن نوشت: یک اگهی برای مادرش گل رز ماری Stegner اما او گفت به نگه کردن انتشار آن تا زمانی که یک رویداد برنامه ریزی شده است.

پس از آن باقی می ماند بر روی کامپیوتر منتشر نشده.

“عزادار بسیار دشوار است روند” Stegner گفت. “من احساس می کنم نوع به تنهایی با آن.”

وضعیت او به احتمال زیاد به اشتراک گذاشته شده توسط دیگران پس از بیش از 100 Minnesotans هر روز می میرند. مجالس ترحیم هنوز هم اتفاق می افتد در دولت با محدود کردن حضور و غیاب — بسیاری از خانه های مراسم تشییع جنازه و حتی جریان آنها را آنلاین.

اما عزاداران نیز می تواند میزبان بیشتر تعاملی خدمات و جشن وقایع زندگی با کمک ویدئو کنفرانس خدمات مانند زوم. که یک مفهوم جدید برای بسیاری از مردم, اما می تواند پرارزش اگر به درستی انجام می شود.

“این شگفت آور بود که آرامش و واقعا دوست داشتنی” گفت: Raquel Counihan از صدها نفر از مردم که با حضور خود در مراسم تشییع جنازه در زوم و که به نظر می رسد به عنوان یک دریای چهره ها در کامپیوتر است.

برخی از آنها به احتمال زیاد نمی خواهد که به یک فرد در خدمت او گفت: “او مادر 85 ساله پسر عموی از کالیفرنیا که به اشتراک گذاشته خاطرات دوران کودکی با جمعیت است. Counihan انتظار می رود به احساس عجیب و غریب ارائه مداحان به مجازی مخاطبان است.

“هنگامی که من شروع به صحبت کردن آن واقعا احساس می کردم که همه این افراد وجود دارد با من در حمایت از فرد من” Counihan گفت. “من بسیار عاطفی. این بود جای تعجب فوق العاده است.”

ستاره تریبون جمع شده بودند مشاوره از تعدادی از کارشناسان بر چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که میزبانی مجازی یادبود.

فکر می کنم دو بار قبل از قرار دادن آن: Anne مورفی یک برگذار که انجام مراسم گفت: بسیاری از مردم در تماس با او می خواهید به میزبان یک رویداد در تاریخ بعد هنگامی که در زندگی روزمره کمتر است طاقت فرسا.

“همه چیز در چنین تحول. و سپس آنها نیز برخورد با یک دست دادن. بنابراین گرانش از غم و اندوه است که بسیار بیشتر” مورفی گفت. “بنابراین من نمی توانم [غلو] اهمیت مردم در انجام چیزی بدون در نظر گرفتن اگر آن را فقط یک تماس تلفنی با یک گروه از مردم است.”

Mortician آنجلا Woosley همچنین برگذار پیشنهاد داشتن یک مجازی جمع آوری در حال حاضر در حالی که مردم نیاز به حمایت و دیگری در فرد یکی در تاریخ بعد. “ما لازم نیست که فقط به یاد داشته باشید این فرد یک بار” Woosley گفت.

آن را به فرد: به شرکت کنندگان یک راه را برای شرکت به ارمغان می آورد مردم با هم Woosley گفت. که می تواند به معنای هر کس با پوشیدن مرحوم رنگ مورد علاقه روشنایی یک شمع و آواز آهنگ, نگه داشتن یک دست برداشت گل و یا حتی خوردن, در خانه, شکلات کوکی تراشه.

“شما همچنین می تواند به طور بالقوه حتی از مردم چیزی را به این جلسه که آنها را به یاد کسی که درگذشت” Woosley گفت.

افرادی که مایل به بازی موسیقی — انفرادی و یا به عنوان یک گروه می تواند رکورد آن در زوم از قبل و در حال حاضر آن را در طول این رویداد. “نه همه چیز را به انجام در لحظه زندگی می کنند,” Woosley گفت.

انتخاب تکنولوژی: وجود دارد بسیاری از خدمات ویدئو کنفرانس در دسترس هر چند زوم محبوب ترین با توجه به سهولت استفاده از آن. رایگان زوم حساب محدودیت های چنین به عنوان یک 40 دقیقه زمان کلاه و حداکثر 100 مهمان. اما جشن و خانه های مراسم تشییع جنازه مارس پرداخت حساب با ویژگی های اضافی مانند زمان نامحدود و تلفن رایگان شماره گیری شماره.

نیز وجود دارد دیگر خدمات مناسب به یادبود خدمات مانند GatheringUs.com ارائه می دهد که کارکنان برای کمک به برنامه ریزی و اجرای این رویداد. برای یک رویکرد اساسی آن را آسان برای ایجاد و مدیریت یک تلفن بزرگ کنفرانس تلفنی با استفاده از خدمات رایگان مانند freeconferencecalling.com.

کمک به مردم بپیوندید: میزبان باید در نظر بگیرید که چگونه مردم با کمتر سواد رایانه را به پیوستن به این رویداد است. یعنی ممکن است ارسال یک آموزش و یا داشتن جوانتر اعضای خانواده را “خشک” با اجرای آن مردم را به اطمینان حاصل شود آنها می توانند در ورود به سیستم Woosley گفت. زوم ارائه می دهد راه را برای شرکت کنندگان به تماس به حوادث با استفاده از یک تلفن سنتی.

Leave a tribute: در محل فیزیکی کتاب مهمان خاخام هارولد Kravitz می پرسد مهمانان به ترک توجه داشته باشید در یک مجازی مانند یک آنلاین اگهی صفحه ای که در حال حاضر ایجاد شده است. “ناگهان آن صفحات…مهم تر از همیشه” Kravitz گفت.

بیش از یک میزبان: Woosley گفت: اگر در یک خانواده ترجیح یک رویداد رسمی با خوانش و موسیقی آنها ممکن است بخواهید به دنبال کمک از یک ایمان رهبر یا زنا ،

در غیر این صورت یک خانواده هایی را نیز باید تشریفات, Woosley گفت که ممکن است بیش از حد.

اما صرف نظر از این است که آن را حس می کند به بیش از یک میزبان. شخص فوق العاده می تواند با پشت صحنه کار مانند قطع و unmuting شرکت کنندگان و یا اجازه می دهد مردم را به این رویداد از زوم را “اتاق انتظار.”

تغییر نام صفحه نمایش: قبل از او شروع می شود یک زوم خدمات Kravitz می پرسد مهمانان در نظر گرفتن تغییر نام صفحه نمایش خود را برای منعکس کردن اسامی واقعی. مردم همچنین می توانید محل سکونت خود و ارتباط آن مرحوم.

برنامه ملاقاتها: مجازی سرویس معنا نیست که خانواده نمی تواند خصوصی ملاقات با عزاداران است. Woosley گفت: برنامه ریزی آنلاین خدمات مانند calendly.com می توان به ترتیب زمان کوتاه ویندوز برای مهمانان برای دیدار با خانواده از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس.

“اگر مردم نگران هستند که قادر به اتصال به طور مستقیم با افرادی که می خواهید برای ابراز تسلیت خود که یکی از راه های که شما می توانید آدرس آن را” Woosley گفت.

یک سخنران در یک زمان: شما نمی خواهید یک لحظه حساس قطع ناخواسته سر و صدا از کسی میکروفون. Kravitz می پرسد مهمانان به خاموش باقی می ماند مگر اینکه آنها بلندگو.

در نظر برخی از امنیتی: ارسال یک لینک برای عموم می تواند اجازه می دهد بد بازیگران به نفوذ این رویداد به عنوان اتفاق افتاده است به تازگی در یک مجازی جنوب مینیاپولیس محله نشست. “ما تا به حال واقعا در سپاه پاسداران در مورد چگونه ما توزیع [لینک],” Kravitz گفت.

برای زوم جلسه Woosley توصیه می کند با استفاده از یک رمز عبور منحصر به فرد جلسه ID و یک اتاق انتظار. آنلاین ادای احترام صفحه می توانید درخواست کنید که مردم در تماس با یک فرد خاص به صورت لینک و یا می توان آن را از طریق پست الکترونیکی به انتخاب مردم است.

ثبت رویداد: ضبط زوم جلسه است به آسانی به عنوان کلیک کردن بر روی “ثبت” را در نوار ابزار پایین. پس از این جلسه به پایان رسید, برنامه ایجاد فایل های صوتی و تصویری از این رویداد. “بنابراین اگر وجود دارد دیگر مردمی که آن را نمی تواند یا نمی تواند اتصال آنها همیشه قادر خواهد بود به تماس مجدد با آن در زمان بعد” Woosely گفت.

میزبانی مجازی رویداد طول می کشد برخی از کار و قلمرو ناشناخته برای اکثر مردم است. اما آن را می توانید برخی از مزایای شگفت آور بیش از یک فرد در خدمات.

مورفی به ذکر است که مهمانان می توانید هر یک از دیگران’ چهره, برای مثال, به عنوان مخالف به خیره در پشت سر در یک خدمات سنتی است. و این رویداد را به مخاطب می تواند گسترده است. Kravitz به تازگی انجام یک مراسم تشییع جنازه برای یک استاد با شهرت بین المللی به خود جلب کرد که 150 نشانه هایی از سراسر جهان است.

“بدیهی است که همه ما را خیلی ترجیح می دهم به حضور در فرد است. اما راه هایی وجود دارد که در آن این است که واقعا کار می کرد” Kravitz گفت. “این ادای احترام واقعی به مردم انعطاف پذیری و توانایی پیدا کردن راه هایی برای تامین نیازهای اولیه خود را حتی تحت چنین شرایط دشوار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>