کارگر تصمیم می گیرد به راه رفتن 500 متر از حیدرآباد به Odisha سقوط مرده در Bhadrachalam

Category: کیمیا | No comments

خممم: او منتظر 40 روز به عنوان مستند نگه داشته شدن افزایش یافته و هنگامی که قطار ویژه اعلام شد و به نظر می رسید مانند یک اشعه از امید. اما روستای خود بود و هیچ جا در نزدیکی مسیرهای قطار تصمیم توسط مرکز. پس از 25 سال Kasa Madakami و دیگر کارگران مهاجر آغاز شد 500 متر پیاده روی از حیدرآباد به Pandripani روستا در Malkangiri, منطقه در Odisha. پس از چهار روز در گرمای سوزان سفر خود را به پایان رسید به طور ناگهانی در Bhadrachalam جایی که او سقوط کرد و درگذشت.

Madakami شده بود به کار به عنوان یک کارگر ساختمانی در حیدرآباد. برای او و یارانش هیچ امیدی چپ در این شهر پس از تمام کار ساخت و ساز متوقف شده بود. تنها چیزی که از چپ به کار شد و برای رفتن به خانه به خانواده خود را در روستاهای بومی خود که در آن همه می دانستند که نام خود را که در آن کسی برای مراقبت از آنها.

آن را فقط چهار روز پیش و پس از 40 روز که بیکار و سرگردان که آنها تصمیم به شروع به راه رفتن بدون امید گرفتن هر دولت مرتب وسایل حمل و نقل. چپ خود را به وسیله آنها نکردند و به اندازه کافی آب و غذا برای سفر Madakam Naresh, Madakami همکاری مسافر گفت.

راه رفتن به طور متوسط 80 متر یک روز آنها تا به حال تحت پوشش فاصله 320 متر و به Bhadrachalam در 40-درجه سانتیگراد حرارت در روز سه شنبه.

ناگهان همه از یک Madakami فرو ریخت.

او بلافاصله به بیمارستان منتقل اما پزشکان اعلام کردند او مرده در هنگام ورود. آن گرمازدگی گفتند.

پیاده روی های طولانی بدون آب و غذا در مجازات گرما به حال ادعا کرد که قربانی آن. “این بسیار غم انگیز از حادثه در زندگی ما” Naresh گفت.

شوکه مرگ او Madakami دوستان خواسته پلیس برای کمک به بدن خود را خانه. آنها با استخدام یک وسیله نقلیه و سفر به Pandripani روستا در Odisha.

در نهایت این جوانی را مرده بدن که رسید خانه.

tinyurlis.gdu.nuulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>