ووهان برای تست همه ساکنان پس از تعداد انگشت شماری از عفونت های جدید

بانکوک: مقامات در شهر چینی که در آن coronavirus همه گیر شروع شد حرکت رو به جلو دوشنبه با تلاش برای تست تمام 11 میلیون نفر به این ویروس در عرض 10 روز پس از یک تعداد انگشت شماری از تازه عفونت یافت شد وجود دارد.

چین اولین کشور به قرار دادن تعداد زیادی از شهروندان خود را تحت قفل و برای اولین بار به سهولت کسانی که محدودیت شده است به شدت محافظت در برابر هر گونه تجدید حیات.

بهداشت منطقه کمیسیون و کمیتههای محل در شهر ووهان گفته شده است به منظور توسعه یک برنامه برای تست همه ساکنان خود را در حوزه های قضایی, رسانه های محلی گزارش گفت:. دستور همچنین گفت: این تست باید تمرکز بر روی افراد مسن در مناطق پر جمعیت و اماکن با تلفن همراه می آورند ،

کسی که پاسخ شهردار تدریس خصوصی در خانه در ووهان روز چهارشنبه گفت: محلی مناطق داده شده بود 10 روز به انجام آزمون. رسمی کاهش یافته است به نام او بود چرا که او مجاز به صحبت با خبرنگاران.

اولین مورد از این کروناویروس جدید پیدا شد در ووهان در ماه دسامبر و در پایان ماه ژانویه دولت قرار داده بود تمام شهر و اطراف آن منطقه به بیش از 50 میلیون نفر تحت سخت مستند.

یک خوشه از شش مورد جدید بود که به تازگی در یک قسمت از شهر اولین عفونت های محلی دولت گزارش کرده است در ووهان پس قبل از این مستند کاسته شد در اوایل ماه آوریل.

این روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم در واقع هنوز هم نیاز به آزمایش می شود به عنوان یک متخصص در ووهان دانشگاه گفت: جهانی روزنامه تایمز که تا 5 میلیون نفر از ووهان در حال حاضر آزمایش شده است پس از وقوع آغاز شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de