3M تامین کنندگان گفت: آنها را به صبر طولانی برای پرداخت

Category: کیمیا | No comments

با اشاره به نیاز به بهبود سرمایه در گردش 3M Co. اتحادش را تغییر تامین کننده شرایط پرداخت از 60 تا 90 روز با توجه به فرم نامه ارسال شده به برخی از تامین کنندگان.

“در تلاش برای باقی می ماند رقابتی با غالب روند بازار ما را تغییر داده اند ما استاندارد شرایط پرداخت با تامین کنندگان ما به خالص 90 روز گفت:” e-mail فرستاده شده در اوایل این ماه توسط Deb Fronczak 3M معاون راهبردی منابع و راه حل های بسته بندی.

با وجود زمان بندی 3M روز پنجشنبه گفت که تغییر نمی شد در پاسخ به COVID-19 اما بخشی از یک تغییر آغاز شده است که در سال 2017 “به عنوان بخشی از ما ادامه داد: تاکید بر سرمایه در گردش بهبود و به چین با غالب روند بازار و صنعت بهترین شیوه است.”

این نامه گفت: شرایط جدید پرداخت خواهد شد و شرط “هر گونه سفارشات خرید تمدید قرارداد یا قراردادهای جدید با تعدیل قیمت را افزایش می دهد. ما قدردانی خود را از همکاری در ساخت این مهم را تغییر دهید.”

یک 3M گفت: بسیاری از تولید کنندگان در حال حاضر در جدید 90-روز طرح پرداخت اما نمی گویند چه درصدی از تولید کنندگان هنوز به تغییر در شرایط دیگر.

اقتصاددانان و زنجیره تامین کارشناسان گفت: 3M بخشی از یک روند بزرگتر در به تاخیر انداختن پرداخت.

مینه سوتا اتاق بازرگانی گفت: چند تن از اعضاء به تازگی آموخته های خود را محصول فاکتورها نمی شود پرداخت می شود و در عین حال یک ماه دیگر.

بهترین خرید اعلام کرد در ماه گذشته است که آن را بیش از حد بود و تغییر شرایط پرداخت برای برخی از تامین کنندگان کلیدی. نیوجرسی-بر اساس Honeywell است که عملیات های بزرگ در مینه سوتا با ارسال نامه ماه گذشته درخواست برخی از تولید کنندگان برای قیمت تخفیف و اضافی 60 روز به پرداخت هزینه برای کالا.

“این است که قطعا اتفاق می افتد. در [رئیس امور مالی] راهکار برای آنچه به انجام در طول رکود اقتصادی این است که اولین آیتم در چک لیست گفت:” تام دری مدیر عامل موسسه مدیریت عرضه که به بررسی بیش از 1000 تولید کنندگان هر ماه در مورد شرایط اقتصادی است.

“می توان آن را یک واقعیت برای کوچک تامین کنندگان [اما با همه گیر] شرکت های بزرگ و کوچک بسیار مشتاق به صرفه جویی در پول نقد خود را. و یکی از ساده ترین راه برای انجام این کار به گسترش خود واژه” دری گفت. “خرید شرکت را با استفاده از اهرم آن را برای به دست آوردن پایین ترین قیمت و بهترین شرایط. که فقط چگونه آن را عمل و تامین کنندگان می دانند که. اما آنها ممکن است آن را دوست ندارم.”

به عنوان fallout COVID-19 تبدیل فرار 3M مقامات گفته تحلیلگران در ماه گذشته است که در آن زمان “تهاجمی” عمل است. 3M تنظیم عملیات furloughed برخی از کارگران و بسته هدفمند واحد محصول دیدن تقاضا ضعیف است. این انتظار به بریده بریده 350 میلیون دلار به 400 میلیون دلار در هزینه های در طول سه ماهه دوم. 3M همچنین بهبود نقدینگی با بهره برداری از $1.75 میلیارد دلار در بدهی.

بسیاری از اقدامات انجام شده منجر به یک “دو رقمی افزایش جریان نقدی” بین ماه های ژانویه و مارس. روشن نیست که چه نقش تمدید شرایط پرداخت در بهبود جریان نقدی.

اما در روز پنج شنبه 3 متر نیز گزارش شده است که در مارس فروش کاهش یافت و 11 درصد به 2.3 میلیارد دلار عمدتا به دلیل COVID-19. مدیر عامل شرکت مایک روم گفت: مراقبت های بهداشتی فروش رشد داشته اما آن کسب و کارهای دیگر را دیدم قطره درآمد.

“3M رنج می برد اخیرا برخی موانع مالی است و تلاش خود را برای بهبود زمان موقعیت نقدی” گفت: Ernie Goss, مدیر Creighton University اقتصادی پیش بینی است. “سرمایه گذاران و وام دهندگان با توجه به پوزیشن های نقدی از وام گیرندگان و سرمایه گذاری اهداف. گسترش شرایط پرداخت به 90 روز را به طور موقت و اثرات مثبت.”

چند کسب و کار مدیران کاهش یافته است به صحبت علنی در مورد تغییر در شرایط با 3M برای ترس از عذاب و از دست دادن آینده سفارشات خرید.

3M سخنگوی شان لینچ گفت: این شرکت می خواهد به کار با آن فروشندگان را تشویق می کند dialogue اگر یک تامین کننده از نظر مالی بسته. در زیر یکی از گزینه 3M اجازه می دهد تا تولید کنندگان پرداخت می شود در 30 روز ارائه شده آنها برای اولین بار تخفیف صورتحساب خود را 2 درصد است.

زنجیره تامین کارشناسان می گویند تمدید شرایط پرداخت فرستاده اند برخی از فروشندگان محصول scurrying شده به بانک ها به rework شرایط بازپرداخت وام. در موارد دیگر کوچک تامین کنندگان تکیه بر کارت های اعتباری و یا شرکت های مقاطعه به آنها را از طریق تا زمانی که محصول خود را به صورت حساب پرداخت می شود. هنوز هم خطر وجود دارد.

“هنگامی که زمان بازگشت به حالت عادی تامین کننده ممکن است به دنبال مشتریان دیگر” دری گفت.

بررسی های اخیر توسط ملی دقت Metalforming ارتباط پیدا 53 درصد از پاسخ شرکت کرده بود مشتریان درخواست دیگر شرایط پرداخت.

کایل Goldschmidt, دستیار استاد در دانشگاه سنت توماس گروه عملیات و مدیریت زنجیره تامین گفت: “بسیاری از” کسب و کارهای بزرگ شروع به گسترش فاکتور شرایط از 30 تا 90 روز به دلیل رکود اقتصادی سال 2008.

برای تامین چنین تغییر نظر اغلب “باعث می شود آن را مشکل تر برای تامین مالی عملیات خود را به خصوص برای شرکت های کوچک و متوسط اندازه کسب و کار” Goldschmidt گفت. دیگر آن طول می کشد یک مشتری به پرداخت یک فاکتور بزرگتر هزینه های استقراض برای تامین شود. شرایط دیگر اغلب ترجمه به بالاتر نرخ بهره بانکی و بالاتر هزینه های بیمه, او گفت:.

استیو Schabel رئیس مسئول فروش در اکستروژن فلزی شرکت اسکندریه صنایع گفت که او تا به حال “مشتریان درخواست تمدید شرایط پرداخت اعم از درخواست برای ایجاد جدید موقت ترتیبات پرداخت به ارائه می دهد و با غیر منطقی حل و فصل شرایط است.”

Schabel گفت: شرکت “می داند که برخی در حال مبارزه در این نامشخص زمان. ما در همان وضعیت است. ما موظف به پرداخت تامین کنندگان ما نیز هست. با هم, ما در حال انجام همه چیز ممکن است برای اطمینان این کار را برای مشتریان و کسب و کار ما.”

لری Tapani مالک مشترک از وایومینگ دستگاه در Stacy به من گفت که او از نزدیک تماشا حساب ها و اسناد دریافتنی. او metal shop هنوز به دیدن یک مشتری گسترش پرداخت. اما در ماه گذشته یک بزرگ بین المللی مشتری حاضر به دریافت و یا پرداخت برای $6,000 ارزش به تازگی به پایان رسید اجزاء.

این شرکت گفته Tapani آن امتناع از پرداخت به دلیل همه گیر فعال کردن “نیروی majeure” بند در سفارش خرید به عنوان دلیل آن را اعتقاد بر آن می تواند از نظر قانونی شکستن آن قرارداد.

“این یک شوکی” Tapani گفت. “شما باید به توجه در هنگام دریافت سفارش خرید از کسی. چه کسی می توانست تا کنون تصور ما که نیروی majeure مسائل؟”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>