Questlove, left, and Black Thought of The Roots attend the Nordstrom NYC Flagship Opening Party on October 22, 2019, in New York City.

Questlove چپ و سیاه فکر ریشه حضور Nordstrom NYC گل سرسبد افتتاح حزب در اکتبر 22, 2019 در شهر نیویورک است.
عکس: جیمی مک کارتی (گتی ایماژ برای Nordstrom)

Ahmir ‘Questlove’ تامپسون و Tarik “سیاه و سفید فکر کردن” اسب یورتمه رو (دومی که ممکن است هنوز هم نگه داشتن تاج و تخت برای بزرگترین freestyle امروزی در زمان) با داشتن یک لعنتی خیلی خوب هفته.

تبلیغات

اواز یا موسیقی دو نفری—که بخشی از گرمی برنده جایزه هیپ هاپ جمعی ریشه—آیا امضا یک نگاه معامله با تلویزیون جهانی و جهانی تلویزیون جایگزین استودیو از طریق خود شرکت تولید دو یکی پنج سرگرمی. معامله را طی سه سال “را پوشش می دهد توسعه اسکریپت unscripted و ویژه برنامه نویسی در سراسر تلویزیونی و محتوای دیجیتال, سیستم عامل, گسترش ریشه’ 10-سال-به علاوه رابطه با ان بی سی.”

این یک معامله است که باعث می شود حس لجستیکی به عنوان دو در حال حاضر بخشی از NBCUniversal خانواده—ریشه رسمی خانه band of The Tonight Show Starring Jimmy Fallon و Questlove به عنوان مدیر موسیقی را نشان می دهد.

تبلیغات

“این معامله برای ما بسیار مهم است که ما شده ایم تولید محتوا و گوهای برای ما تمام حرفه ای” Questlove در بیانیه ای گفت از طریق آزادی مطبوعات فرستاده شده به ریشه. “سرمایه گذاری قابل توجهی از تلویزیون جهانی جایگزین استودیو و تلویزیون جهانی در چشم انداز ما به ما اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن این داستان ها در یک مقیاس بسیار بزرگتر. Tarik و من این را به عنوان فصل بعدی به حرفه ما و ما بسیار درگیر در کل روند. من کارگردانی Tarik نوشتن است و ما هر دو در حال تولید است.”

“بسیاری از ما اولیه پروژه ها شده اند و موسیقی محور محتوا و یکی از اهداف ما این است که برای تبدیل شدن به [برتر] hub برای موسیقی داستان سرایی—یک فضای امن برای این داستان های به اشتراک گذاشته شده در سراسر انواع سیستم عامل” سیاه و سفید فکر اضافه شده است. “در نهایت ما را در گسترش خارج از موسیقی با داستان ما. همانطور که همه ما می دانیم هر داستان یک ریتم و دو یکی از پنج سرگرمی را مهار آن ریتم و ایجاد چاه-تولید محتوای فوتی و فوری.”

Questlove در زمان به Instagram برای جشن مقابله با, عنوان, “حتی این gonna stop us از گفتن داستان. ما باید یک برنامه و ما چسبیده به آن” با “این” ظاهرا به اشاره به coronavirus همه گیر و اثر آن را در حال حاضر داشتن در صنعت سرگرمی است.

تبلیغات

تاسیس شده توسط Questlove و فکر می کردم یکی دو پنج سرگرمی چند پروژه در حال توسعه مانند docuseries آهنگ هیپ هاپ است که امریکا را تکان داد (که برای اولین بار در AMC سال گذشته); روح آموزش موسیقی; سیاه و نه بیشتر (با همکاری برنده اسکار جان ریدلی); و نیز به تازگی به اتمام سیاه Woodstock از ویژگی های مستند بر اساس هارلم فرهنگی و هنر جشنواره در سال 1969.

تبلیغات

همانطور که ما در گزارش , سیاه, Woodstock بازگشت در ماه دسامبر ریشه اغلب به اشتباه به ریشه بنابراین مصرف این نشان می دهد در جاده ها به تلویزیون ممکن است یک ایده بد Questlove و فکر کردم! ما باید مردم ما تماس بگیرید و خود را از مردم…که برخی ممکن است هنوز هم معتقدم به همان مردم است. اما من پرت شدن. تبریک fellas!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de