مسلح مردان سیاه و سفید نشان می دهد تا در محله که در آن مسلح سفید مردان بدون محاکمه اعدام Ahmaud Arbery


Illustration for article titled Armed Black Men Show Up In Neighborhood Where Armed White Men Lynched Ahmaud Arbery

عکس: Sean Raeford (گتی ایماژ)

یک گروه از مردان سیاه و سفید ورزش خود را متمم دوم حقوق نشان داد تا در گرجستان محله که در آن Ahmaud Arbery کشته شد برای نشان دادن برای آزادی و آزادی به دلیل…

تبلیغات

اوه من نشان من روزنامه نگاری تعصب با گزارش این داستان در راه همان است که رسانه ها در گزارش های سفید معترضان که طوفان ایالت ساختمان و سفارش $پا 5-مشتاق در مترو در حالی که cosplaying مورد علاقه خود را بازی Call of Duty آواتار.

من بد است. گاهی اوقات من بود که “همه انسان ها برابر خلق شده اند” گه.

به جای من تسلیم به یک هدف سازمان مانند CBS 46:

تصویری از پلنگ ویژه فرماندهی عملیات گشت های مسلح ویروسی رفته است. روز شنبه سازمان رهبری یک گشت های مسلح در مقابل گریگوری McMichael خانه.

McMichael یکی از مردان متهم درگیر در تیراندازی مرگبار از Ahmaud Arbery.

عملیات ویژه فرمانده مسلح گشت کلی Rottweiler می گوید او می خواهد عدالت توسط هر معنی لازم.

“شما لازم نیست برنده شدن در جنگ با راهپیمایی و اعتراض شما برنده جنگ با مبارزه گفت:” Rottweiler. “شما باید به مبارزه با عقب. که راه من bred و این راهی است که ارتش به شما می آموزد. شما باید به مبارزه با عقب شما نمی توانید فقط نشستن وجود دارد هنگامی که خانواده خود را به قتل می شود و یا مردم را به قتل رساندند.

تبلیغات

ببینید این است که هدف این گزارش است که شما باید می خواهید.

البته داستان نیست ذکر است که اسلحه toting negro اراذل و اوباش بودند بخشی از یک گروه از بیش از 1 ، 000 مردم است. احتمالا آنها نیز فراموش کرده به نوشتن بخشی که در آن جمعیت وحشت محله با عصبانیت آزاد بالن به عنوان WTOC گزارش. البته WTOC داستان ساخته شده مطمئن شوید که برای افتراق بین معترضان مسالمت آمیز بودند که تجلیل Arbery و شبه نظامیان بودند و همچنین صلح آمیز و همچنین تجلیل Arbery. اما این قابل درک است. منظورم این است که نگاهی به این ترسناک مردان سیاه و سفید اقدام به همان شیوه به عنوان مردان سفید پوست هستند که هرگز دستگیر شد.

لطفا به من ببخش معترضان. من معنی نیست که به شما نسبت به McMichaels. کاملا وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که شما شکار هر کسی را و آنها را در روز روشن.

جالب پلیس نشان داد خاص در این تجمع مسالمت آمیز از بالن. اگر چه آنها نمی درگیر مسلح مطیع قانون شهروندان آنها نگهداری می کنید و بر خلاف زمانی که McMichael فراری برده کاروان رژه محله با کسی که به معنای واقعی کلمه ایجاد سوار بر پشت وانت.

تبلیغات

من تعجب می کنم که چرا ؟ پلنگ به نظر میرسد که “سلاح گرم در حال انجام در باز مد” است که دقیقا چگونه دادستان منطقه جورج Barnhill توصیف افراد مسلح در نامه ای توضیح داد که چرا او تصمیم گرفت به سپر Arbery را قاتلان از عدالت است. من تعجب می کنم که چرا با وجود چنین علاقه ای به سیاه و سفید دیدن و با اسلحه به عنوان Barnhill نوشت: “تحت گرجستان قانون…قانونی است باز حمل”?

به عنوان اشکالات اسم حیوان دست اموز گفت: به احتمال زیاد Brunswick ساکن Elmer Fudd: “این است که هیچ سرگرم کننده هنگامی که خرگوش تفنگ.”

تبلیغات

این McMichaels در حال حاضر برگزار شد و در زندان بدون باند در حالی که ساکنان محله برگزار شد در حمام, ترسم, shitless.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de