Covid-19: هند باید دنده تا برای امکان پذیر جامعه انتقال می گوید: متخصص

بنگلور: هند باید دنده تا در صورت امکان از جامعه گسترش Covid -19 برجسته متخصص بهداشت گفت: در روز جمعه هشدار می داد که وجود دارد می تواند گسترده تر انتقال رمان coronavirus با توجه به کاهش مستند.

در برخی از کارشناسان نشان می دهد که در حال حاضر وجود دارد جامعه انتقال (مرحله 3) از این ویروس در کشور رئیس عمومی بنیاد بهداشت هند ، K Srinath ردی نگهداری می شود که این ماده از تعریف است.

چرا که اگر کسی به نظر می رسد در گسترش به افراد بدون سابقه سفر یا سابقه تماس قطعا وجود دارد چند مورد از جمله گفت.

“اما بسیاری از آنها متمرکز در سراسر اصلی امتیاز از ورود مسافران خارجی و یا مسیرهای سفر خود را تماس با ما. پس این افرادی که در حال توصیف آن به عنوان مرحله 2 هنوز هم می گویند این است که قابل ردیابی انتقال محلی آن است که غیر قابل پیش بینی جامعه انتقال او به PTI.

ما در حال اجتناب از اصطلاح جامعه انتقال است. آن است که یک ماده از تعاریف و زبان; ما نیاز به بحث که واقعا ردی که قبلا ریاست بخش قلب و عروق در تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) گفت.

اما او گفت که باید به رسمیت شناخته شود که جامعه انتقال رخ داده است و تقریبا در هر کشور است که با تجربه این بیماری همه گیر در عمده فرم و هند نیز باید برای آن آماده شده و عمل به عنوان اگر آن اتفاق می افتد و تمام اقدامات احتیاطی مهار اقدامات است.

وجود دارد نه تنها خطر و اما در واقع تهدید جامعه انتقال گفت: ردی که در حال حاضر به عنوان استاد کمکی اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد.

به گفته او سازمان ملل در جنوب شرق آسیا از جمله مالزی و هند در خصوص نگه داشته اند Covid-19 نرخ مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر از جمعیت کم نسبت به کشورهایی که این بیماری همه گیر را شکست اطراف همان زمان.

او گفت: پایین بودن مرگ و میر در هند می تواند به نفع از عوامل متعدد از جمله گروه سنی جوان بیشتر جمعیت روستایی دما و شرایط آب و هوایی و همچنین به عنوان مزایای مهار اقدامات است که تقدم مستند و سپس رو خیلی بیشتر تثبیت با مستند.

“آن کاملا امکان پذیر است که همه این عوامل باید مفید بوده و ما را دیده اند که سود ردی گفت.

اما ما نیاز به ادامه به تحکیم آن است. وجود دارد برخی از عوامل خطر زمانی که این قفل باز می شود وجود خواهد داشت مقدار تحرک بیشتری از مردم وجود دارد می تواند گسترده تر انتقال ویروس بنابراین ما باید برای حفظ به عنوان بسیاری که ممکن است فیزیکی, فاصله, ادامه شیوه های مانند پوشیدن ماسک و شستن دست به اقدامات پیشگیرانه, او گفت:.

چیزهایی که لازم است در مناطق پر ازدحام به خصوص در مناطق زاغه. ما باید به تلاش و ارائه به عنوان بسیاری امکانات که ممکن است به خصوص برای افراد مسن و افراد با شرکت morbidities که آیا آنها می تواند ارائه شده اسکان موقت در جای دیگر با خوب اجتماعی اهمیت می دهد.

او گفت: بسیاری از عفونت محدود به شهرهای بزرگ و مناطق منشعب اطراف آنها را.

با اشاره به بازگشت کارگران مهاجر گفت: باید دقت شود می بینیم که آنها خود را نمی تواند قربانیان این بیماری همه گیر و در همان نکنند دیگران است.

“اما مهم ترین چیز این است برای حفاظت از مناطق روستایی (از Covid-19) از آنجا که دو سوم از هند است که در مناطق روستایی و انتقال ویروس کم است وجود دارد به دلیل تحرک کم است Reddy گفت.

چند اقدامات احتیاطی باید گرفته شود به منظور حاوی ویروس به دلیل خطر انتقال قطعا افزایش خواهد یافت با بلند کردن اجسام از مستند.

ما باید تشخیص دهد که این ویروس در حال رفتن به ماندن در برای برخی از زمان و ما باید مطمئن شوید که حداقل بعد از یک سال ما را امتحان کنید و ویروس را به آرامی در حال حرکت که ممکن است با فاصله فیزیکی و دیگر اقدامات حفاظتی مانند ماسک و شستن دست.”

زیست شناسی تکاملی ویروس می گوید که زمانی که این جنبش تا حد زیادی محدود شده و شانس خود را از انتقال تا حد زیادی کاهش می یابد این ویروس در واقع می تواند تبدیل به یک ویروس خفیف تر گفت: ردی که همچنین یک استاد کمکی از رولینز دانشکده بهداشت دانشگاه اموری و افتخاری استاد پزشکی در دانشگاه سیدنی است.

بنابراین ما باید به انجام همه چیز را به منظور کاهش انتقال با سرعت و تعداد در همان زمان سعی کنید و حرکت آن به سمت فرم خفیف تر به خود ما اقدامات دفاعی.

بنابراین در حالی که در حال تهدید وجود دارد نیز وجود دارد فرصت برای ما برای محافظت از خودمان و حتی کنترل نه تنها از گسترش ویروس بلکه حدت ویروس ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de