کارمندان فعلی و سابق می گویند گوگل کاهش تنوع برنامه های به ظاهر ضد محافظه کار

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Current and Former Employees Say Google Cut Diversity Programs To Not Appear Anti-Conservative

عکس: Loic Venance (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

چندین کارمندان فعلی و سابق گوگل در حال تماس با شرکت فن آوری برای پوسته پوسته شدن پشت و برش تنوع و گنجاندن برنامه ها به منظور جلوگیری از ظاهر شدن ضد محافظه کار است.

تبلیغات

کارمندان گوگل و سابق کارکنان که نام نمی شد نشان داد نشستم برای مصاحبه با ان بی سی نیوز به بحث در مورد خود ادعا می کند که این شرکت میلیاردها نفر از مردم با استفاده از به جستجو برای اطلاعات فرار یا کاهش برنامه با هدف آموزش کارکنان نژادی و تعصب های جنسیتی و چگونه به مقابله با نژاد و جنسيت و مسائل مربوط در محل کار.

از NBC:

یک دوست خوب آموزش تنوع برنامه در گوگل به نام اقامت جامع نژادی عدالت برنامه ایجاد شده برای کارکنان به یادگیری ضمنی و تعصب و چگونه به حرکت گفتگو در مورد مسابقه و نابرابری قطع شد به طور کامل با توجه به هفت سابق و فعلی کارکنان. اقامت ارائه آخرین آن آموزش به گوگل کارگران در سال 2018 چهار کارکنان فعلی گفت و 2019 آن را به طور کامل قطع شد.

هفت کارمندان فعلی و سابق از سراسر طیف وسیعی از تیم ها و نقش ها در این شرکت گفت: به طور جداگانه است که همه آنها معتقد بودند دلیل برش اقامت و گرفتن کارکنان خاموش تنوع پروژه ها به حرکت آنها را در جای دیگر در گوگل بود به سپر این شرکت از واکنش از محافظه کاران است.

تبلیغات

برخی از شما ممکن است فکر: “چرا اصولگرایان باید یک مشکل با تنوع? آنها نمی نژادپرستانه و یا هر چیزی هستند؟” اما محافظه کار باور است که ایده بسیار نژادی و جنسیتی تنوع ذاتا ضد مرد سفید پوست است که به دور از جدید.

“یکی از انگیزه های اصلی برای برش اقامت است که این شرکت نمی خواهید به دیده می شود به عنوان ضد محافظه کار” یکی از کارکنان گوگل گفت. “آن را نمی خواهید به دعوت دعاوی و یا ادعای جناح راست سفید کارکنان در مورد گوگل تبعیض آمیز در برابر آنها است.”

ادعا می کنند که قطعا نیست بی اساس با توجه به این که در سال 2018 گوگل شکایت شد توسط یک کارمند سابق که ادعا کرد که یک مرد سفید با محافظه انداز کردم او را از کار اخراج شدند. با توجه به NBC چه سابق گوگل مهندس نرم افزار جیمز Damore بود و در واقع از کار اخراج شده بود برای نوشتن و گردش خون 10-صفحه یادداشت این استدلال که تنوع برنامه های مزخرف بودند چون زیست شناسی است که دلیلی وجود ندارد بسیاری از زنان شاغل در صنعت فن آوری نه جنسیتی. Damore اخراج شد برای “پیشبرد مضر کلیشه های جنسیتی,” ان بی سی گزارش می دهد.

هفته گذشته Damore خواسته است که دادگاه اخراج او طرح دعوی در دادگاه اما او نیست و تنها با توجه به آن واصل شد که در اطراف زمان. همکاران برای گوگل متعلق به شرکت فن آوری یوتیوب واصل طرح دعوی در دادگاه ادعا او از کار اخراج شد به دلیل امتناع از به پایبندی به یک دستور نیاز به او را به استخدام تنها, سیاه, لاتین یا داوطلبان زن.

تبلیغات

“صد سیاه کارکنان می تواند شهادت به درد آنها را احساس می کنید در آب و هوا است که سهوا خصمانه نسبت به آنها و مدیریت خواهد شد و بازگشت و گفت:” من نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر,'” یکی از کارکنان گوگل گفت. “و سپس سه عصبانی مردان سفید شکایت دارند و همه چیز می آید به توقف است.”

گوگل ارشد تنوع افسر Melonie پارکر رد تمام ادعا می کند که تنوع آن برنامه تعطیل شد, به منظور دلجویی از محافظه کاران است. او گفت: آنچه این شرکت است که در واقع انجام است “بلوغ برنامه های ما مطمئن شوید که ما در حال ایجاد توانایی ما” و ارائه “یک راه حل های مقیاس پذیر در سراسر جهان است.” به عبارت دیگر: اقامت موقت و دیگر برنامه های متنوع قطع شد و یا کوچک به دلیل این که آنها با تمرکز بر مسائل نژادی در آمریکا در حالی که گوگل و کارکنان دفاتر در سراسر جهان است.

تبلیغات

که توجیه است لرزان در بهترین دلیل اول نژادپرستی یک پدیده جهانی است و در مرحله دوم به عنوان NBC اشاره کرد: “گوگل و اکثریت نیروی کار خود را بر اساس هستند در آمریکا”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>