دلتا متوقف خواهد شد پرواز بوئینگ 777s برنامه کوچکتر بین المللی ناوگان

Category: کیمیا | No comments

Delta Air Lines روز پنجشنبه گفت که آن را متوقف خواهد کرد پرواز بوئینگ 777s تا پایان سال 25 درصد کاهش به widebody بخشی از ناوگان خود را استفاده می شود عمدتا برای پروازهای بین المللی.

به طور جداگانه هواپیمایی نشانه های آن ممکن است به کاهش حجم آن 14,000 شخص خلبان سپاه. در یک یادداشت دیده می شود و به گزارش رویترز یک دلتا اجرایی گفت که حتی با برنامه ریزی بازنشستگی به سال آینده آن خواهد شد که حدود 3000 بیشتر خلبانان از آن خواهد شد به احتمال زیاد تا اواسط 2021.

این اقدامات نشان می دهد مدیران دلتا غالب حامل در مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی, انتظار سفر به محدود coronavirus و رکود اقتصادی به 2021 و برای شرکت هواپیمایی کوچک در اندازه به عنوان یک نتیجه.

“ما در حال ساخت استراتژیک مقرون به صرفه تغییرات به ناوگان ما برای پاسخ به تاثیر COVID-19 همه گیر در حالی که همچنین دلتا خوبی قرار برای بازیابی در پشت بحران” گیل غرب شرکت مدیر عامل افسر گفت: در بیانیه ای اعلام 777 phaseout.

دو هفته پیش دلتا گفت: این امر بازنشسته خود MD-88 و MD-90 هواپیما در ماه ژوئن در نظر گرفتن 76 هواپیما از خدمات. این phaseout از 777s شامل 18 هواپیما. به طور مشترک که به مقدار حدود 10 درصد آن 900-هواپیما ناوگان.

دلتا دارای پارک حدود 650 هواپیما پس از تقاضا برای سفر هوایی سقوط در ماه فوریه به عنوان ویروس گسترش در سراسر جهان است. بیش از 37,000 دلتا کارکنان به طور داوطلبانه در زمان مرخصی بدون حقوق از عدم حضور و شرکت هواپیمایی کاهش تقریبا تمام آن هزینه های اختیاری.

کسانی که حرکت می کند در حال صرفه جویی در این شرکت حدود 550 میلیون در ماه به مدیران گفت. اما حتی پرواز به شدت کاهش می یابد, برنامه دلتا در حال سوختن است از طریق حدود 50 میلیون دلار به صورت نقدی روزانه.

در حال حاضر به عنوان برخی از فعالیت های اقتصادی شروع به سر در آمریکا و دیگر نقاط جهان مدیران در حال برنامه ریزی یک باز گشت به عنوان یک کوچکتر عملیات.

این شرکت اجرایی اد Bastian گفت: سرمایه گذاران در ماه گذشته که دلتا نیز می تواند بازنشسته هواپیماهای دیگر مانند آن بوئینگ 767s و 757s و برخی کوچکتر هواپیما در منطقه ای آن جت ناوگان است که این برنامه ریزی برای استفاده از تنها چند سال بیشتر. “بسیاری از چیزهایی که ما در یک مسیر به انجام, من فکر می کنم ما کوتاه که مسیر قابل توجهی به عنوان یک نتیجه از این بحران” باستین گفت.

شرکت های هواپیمایی دیگر نیز شتاب برنامه ای برای بازنشسته مسن هواپیما. برخی از قرار دادن هواپیمای جدید سفارش در خود نگه دارد.

دلتا به دست آورد و اولین بوئینگ 777 در سال 1999 و شروع به پرواز به طور منظم آنها را در مسیرهای بین المللی در MSP حدود یک دهه پیش زمانی که آن را شروع به بازنشسته آن بوئینگ 747s.

ایرباس A350-900s مدل است که جدیدترین قسمت آن widebody ناوگان سوزاندن 21 درصد کمتر سوخت به ازای هر صندلی از 777s.

هواپیمایی widebody ناوگان خواهد شد رفتن به جلو با 42 ایرباس A330s و 13 A350s.

در ضمن خروج از مکدانل داگلاس تک راهرو هواپیما خواهد بود به ویژه برای آگهی در MSP. حدود نه سال پیش دلتا ساخته شده MSP یک hub برای هواپیما که برجسته دوقلو عقب سوار موتور.

در بیشتر سال های اخیر دلتا خریداری جدید Airbus A321 و بیشتر بوئینگ 737s با یک طرح به مرحله MD-88 تا پایان سال 2020 است. آن را هنوز هم پرواز 47 MD-88s زمانی که ویروس کاهش سرعت آغاز شد. تا ماه گذشته دلتا به حال اعلام تاریخ بازنشستگی برای MD-90s که آن را برای اولین بار شروع به پرواز در سال 1989 و هنوز هم تا به حال 29 در ناوگان خود.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>