حرکت بیش از حد سریع است و شما می خواهید آن را از دست, اما وجود دارد یک ایستگاه پلیس با ارسال یک پرتو متفکر الهام در امتداد شاهراه اطلاعات است که اغلب با آشغال منفی.

“این است که این بیماری همه گیر بلکه نگرش ما به ما تحمل آن را شکل داستان ما به نسل های آینده” برتر اداره پلیس Facebook صفحه خوانده شده در ماه گذشته. “تا آنجا که استراتژی برای مبارزه با COVID-19 مورد نگه داشتن ما فاصله از یک دیگر جهانی ما هم در طول این فاجعه شده است و چیزی کمتر از فوق العاده است.”

تقریبا هر روز از این بیماری همه گیر شروع به تغییر شکل واقعیت شمال غربی ویسکانسین, شهرستان, قانون اجرای آژانس ارائه کرده است امیدوار منشور از طریق آن به نمایش بی سابقه ای بار.

ایده این نویسنده گفت: به “به نوبه خود به مهربانی و خوب چیزهایی که من دیدم در اطراف من به جای مرتب کردن بر اساس چیزهایی که هر کس دیگری متمرکز است.”

“در حفظ روحیه و داشتن همدلانه پیام ها و پیام های تشویق ما اجازه دادن به جامعه می دانم که ما با آنها و در اینجا به آنها گفت:” مارک Letendre یک کارآگاه و اطلاعات عمومی افسر با گروه. “درد مشترک رنج می برند واقعا به ارمغان می آورد ما هم به عنوان انسان است.”

در روز پنج شنبه ویسکانسین پرتاب شد به هرج و مرج به عنوان کسب و کار بودند ناگهان مجاز به بازگشایی و مقامات محلی شتافت برای قرار دادن قوانین و مقررات در محل برای حفظ و گسترش COVID-19 در خلیج. برخی از میله های زندان بودند به سرعت بسته بندی شده در حالی که کسب و کارهای دیگر بودند نگران بازگشایی بیش از حد به زودی.

در مورد آن Letendre نوشت: “همانطور که ما همچنان نسبت به قرار دادن این بیماری همه گیر در عقب-آیینه ویسکانسین این فرصت را به یک مدل به صورت منظم انتقال به recovery — بیایید گام به چالش است.”

در ماه مارس او نوشت: در مورد افسانه سیزیف: “این روند است که به زندگی معنا. و آن این است که ما تجربه مشترک — که زندگی چالش برانگیز است — که اوراق قرضه آمریکا هم به عنوان یک جامعه جهانی.”

در ماه آوریل وجود دارد رساله در همزیستی: “ما همه مرتبط در این بیماری همه گیر. همه ما نهفته است. همه ما در حال کار به سمت راه حل های خوب.”

Letendre شده است با این گروه برای حدود یک دهه تجربه و آموزش دیده به عنوان یک آتش نشان و امدادگر. او یک سنت جان دانشگاه فارغ التحصیل که به مطالعه روانشناسی و فلسفه را با علاقه عمیق در حوادث و مدیریت بحران.

این بحران می ایستد “چرا که آخرین ساعت ها و یا روزها مانند بسیاری انجام,” او گفت:. “ما همه تحمل سختی.”

ساکنان و دیگر پیروان باید, برای بیشتر قسمت ها شده خدا را شکر برای دیدن مطالب هر چند گاه به گاه داد و بیداد می شکند در نظرات.

“اگر کسی چیزی مثبت از این نوشته ها پس از آن که یک ماموریت انجام” Letendre گفت. “در اینجا یک چیزی کمی مثبت به تمرکز برای یک روز دیگر چون فردا ما در حال رفتن به رفتن را از طریق این دوباره.”

حتی به عنوان محدودیت ها برداشته آن را می تواند مدتی به احساس دوباره عادی — یا می رسند جدید عادی به عنوان او نوشته شده است و ادامه خواهد داد به نوشتن.

“امریکا جنگیدند و غالب در جنگ جهانی اول, تحمل رکود بزرگ و مبارزه و غلبه در جنگ جهانی دوم. ما این را با قرار دادن یک پا در مقابل دیگر تا زمانی که ما راه خودمان را برای خروج از بحران است. و سپس ما تعریف عادی. و ما دوباره آن را انجام دهد.”

 

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله