اولین قطار با 1000 مسافر می رسد در بنگلور از دهلی نو

بنگلور: حدود 1000 مسافر وارد بنگالور از دهلی نو در روز پنج شنبه در هیئت مدیره اولین قطار به کارناتاکا پس از محدود خدمات راه آهن از سر گرفته در کشور خبر داد.به زودی پس از ورود به بنگلور شهر ایستگاه راه آهن مسافران غربالگری شدند COVID-19 در محل ایستگاه خود, مقامات گفت.

این قطار که در سمت چپ دهلی نو روز سه شنبه در 9.30 pm برنامه ریزی شده بود برای رسیدن 6.40 صبح روز پنج شنبه اما با تاخیر 40 دقیقه.

با توجه به ارشد راه آهن افسر بنگلور مدنی آژانس به همراه کارناتاکا وزارت بهداشت تعیین کرده بود تا 10 بهداشت را بررسی کنید تا شمارنده به صفحه نمایش مسافران است.

مسافران بودند متحرك مربی-عاقلانه راه آهن به عنوان نیروی حفاظت از پرسنل نگهداری سخت شب زنده داری در آنها. “این دلگرم کننده است که هر کس در حفظ نظم و انضباط و نشسته داخل. هیچ هرج و مرج” در جنوب غربی راه آهن روابط عمومی افسر گفت.

این مسافران خواهد بود به قرنطینه مرکز به دولت دولت تصمیم گرفته است تا به آنها اجازه معاشرت با هر کس دیگری تا آنها کامل 14 روز در انزوا و تست منفی برای COVID-19, مقامات گفت.

حدود 15 اتوبوس متعلق به بنگلور شهری حمل و نقل شرکت (BMTC) یک شرکت تابعه از دولت بودند مستقر در ایستگاه راه آهن به این مسافران را به مراکز قرنطینه.

استادانه درست شده ترتیبات ساخته شد برای دریافت این مسافران است. به عنوان بسیاری از 4,200 اتاق رزرو در 42 هتل ها در سراسر شکوه ایستگاه راه آهن.

“ما محفوظ 90 هتل در داخل و اطراف ایستگاه راه آهن. این برای نهادی شده است. مسافران مایل به اقامت در این هتل را مجبور به تحمل هزینه. جدا ترتیبات ساخته شده اند برای کسانی که نمی خواهید به ماندن در هتل” معاون کمیسر بنگلور شهری منطقه G L Shivamurthy گفت: در یک پیام ویدئویی.

او روشن ساخته است که هر کس از آمدن به بنگلور را به اجباری باقی می ماند قرنطینه به مدت 14 روز و تحت COVID-19 آزمایشات پزشکی.
عموم مجاز برای ورود به ایستگاه راه آهن منطقه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de