FM Nirmala Sitharaman سوم tranche را پوشش می دهد بخش کشاورزی و متفقین فعالیت های

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز جمعه اعلام کرد راه اندازی یک تومان 1 لاخ کرور کشاورزی زیرساخت های صندوق برای مزرعه-دروازه زیرساخت ها است.

این صندوق استفاده می شود برای راه اندازی سرد زنجیر و پس از برداشت و مدیریت زیرساخت او گفت: در حالی که اعلام tranche سوم از COVID-19 امداد بسته است.

“تامین مالی تسهیلات Rs 1,00,000 کرور ارائه خواهد شد برای سرمایه گذاری, کشاورزی, پروژه های زیربنایی در مزرعه-دروازه تجمع و امتیاز. انگیزه برای توسعه pf مزرعه-دروازه تجمع و نقطه مقرون به صرفه و از نظر مالی مناسب پس از برداشت و مدیریت زیرساخت” می گوید Sitharaman.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به اطلاع رسانه ای که دولت تهیه مزرعه تولید ارزش Rs 74,300 کرور (به عنوان در حداقل حمایت قیمت) برای بهبود نقدینگی برای کشاورزان است.

او همچنین گفت که بودجه انتقال ارزش 18,700 تومان کرور انجام شده تحت PM KISAN Samman Yojna در گذشته 2 ماه و ساعت Kisan بیما Yojna ادعا می کند در مجموع از 6400 cr پاک در 2 ماه گذشته.

او همچنین اعلام کرد که 10 ، 000 تومان کرور روپیه طرح برای formalisation از میکرو شرکت مواد غذایی (MFE). طرح راه اندازی خواهد شد برای کمک به 2 لاخ MFEs با اتخاذ خوشه ای مبتنی بر رویکرد مانند انبه در اوتار پرادش kesar در جامو و کشمیر شاخه های بامبو در شمال شرق و فلفل در آندرا پرادش نشاسته کاساو یا مانیوک در تامیل نادو. این صندوق کمک خواهد کرد در رسیدن به بکر بازار صادرات در نظر بهبود سلامت و آگاهی است.

او گفت که unorganised MFEs واحد نیاز به ویژگی های upgradation برای رسیدن به FSSAI مواد غذایی استانداردهای ساخت علامت های تجاری و بازاریابی است. این طرح کمک خواهد کرد که دو لاخ MFEs رسیدن به اهداف است.

موجود میکرو شرکت مواد غذایی کشاورز تولید کننده سازمان خود کمک گروه (SHGs) و تعاونی ها پشتیبانی خواهد شد. این طرح که انتظار می رود به منظور بهبود سلامت و استانداردهای ایمنی ادغام با بازارهای خرده فروشی در میان دیگران.

Sitharaman اعلام کرد 20 ، 000 تومان cr برای ورزشهای آبی فرهنگ زیرساخت برای شیلات برای کمک به جمع آوری ماهی و تولید و صادرات است.

به ترویج گیاهی کشت در هند دولت متعهد 4000 تومان کرور. این حرکت با هدف افزایش گیاهی کشت به 10 لاخ هکتار در 2 سال. یک راهرو از گیاهان دارویی را نیز در بانک ها از رودخانه گانگا.

در عمده اعلام دولت تمدید عملیات سبزی از گوجه فرنگی و پیاز و سیب زمینی (TOP) برای تمام میوه ها و سبزیجات است. عملیات سبزی بود یک پروژه با هدف ایجاد ثبات در عرضه گوجه فرنگی و پیاز و سیب زمینی و حبوبات (برترین محصولات) در هند و همچنین به عنوان برای اطمینان از در دسترس بودن آنها در سراسر کشور در طول سال بدون نوسان قیمت.

تومان 500 cr اختصاص داده شده برای پرورش زنبور عسل طرح به نفع 2 لاخ زنبورداران در مناطق روستایی می گوید Sitharaman.

در روز پنج شنبه Sitharaman گفت که کارگران مهاجر که یا مرکزی و یا دولت PDS کارت داده می شود مواد غذایی رایگان عرضه دانه برای دو ماه آینده در میان دیگران.

وزیر اطلاعیه در روز چهارشنبه (روز 1) شامل شش اقدامات برای MSME ssector دو برای EPF دو برای NBFC و MFI بخش یکی برای discoms یکی برای پیمانکاران یکی برای بخش املاک و مستغلات و مالیات بر اقدامات است.

نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد یک تومان 20 lakh کرور ویژه بسته اقتصادی برای این کشور برای تبدیل شدن به ‘متکی به خود و مقابله با COVID-19 بحران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>