گرجستان مقامات بررسی توجه داشته باشید در سمت چپ Ahmaud Arbery یادبود; قانونگذاران مطبوعات DOJ برای حقوق مدنی بررسی


Illustration for article titled Georgia Officials Investigate Note Left at Ahmaud Arbery Memorial; Lawmakers Press DOJ for Civil Rights Investigation

عکس: Sean Rayford (گتی ایماژ)

این unsigned توجه داشته باشید ساده بود اما فراموش نشدنی: “Ahmaud—من خیلی متاسفم. من باید آنها را متوقف کرد. من خیلی متاسفم.”

تبلیغات

سمت چپ در یک بنای یادبود برای Ahmaud Arbery 25 ساله گرجستان مرد کمین کشته و دو فوریه (توجه داشته باشید فورا موجب سوال است. Arbery وکیل خانواده لی مریت گردش آن روز شنبه در توییترنوشته “ما نیاز به کشف که در سمت چپ این توجه داشته باشید!”

با توجه به سی ان اناز گرجستان دفتر تحقیقات (GBI) شناسایی کسی که نوشت: توجه داشته باشید در روز پنج شنبه گفت: کسی که آن را نوشته بود و نه متصل به Arbery کشتن و فقط “خود را ابراز تسلیت برای Arbery مرگ است.”

تبلیغات

این GBI گفت: آن را دریافت راهنمایی های متعدد و سوالات مربوط به توجه داشته باشید به عنوان علاقه Arbery مورد بالا باقی می ماند پس از ماه از انفعال توسط مقامات محلی است.

Arbery کشتن موجب خشم بین المللی پس از یک ویدیو منتشر شده هفته گذشته از مرگ او رفت و ویروسی. این ویدئو نشان داد Arbery سابق دبیرستان بازیکن فوتبال در حال اجرا از طریق Satilla سواحل محله در نزدیکی Ga., تا زمانی که مسیر خود را مسدود است توسط دو نفر مسلح از مردان سفید پوست در یک وانت سفید: Travis McMichael مسلح با تفنگ و پدرش گرگوری McMichael که ایستاده بود روی تخت کامیون با یک تپانچه. Arbery و تراویس McMichael به طور خلاصه scuffled قبل از تراویس تخلیه سه عکس, قتل Arbery در وسط خیابان.

پس از تماشای این ویدئو بسیاری در مقایسه Arbery مرگ به مدرن روز مجازات. این GBI دستگیر McMichaels آخرین پنج شنبه, شارژ آنها را با جنایت و قتل و تشدید حمله.

روز چهارشنبه 80 نفر از نمایندگان مجلس با ارسال نامه ای به وزارت دادگستری, حقوق مدنی تقسیم خواستار “عادلانه و مستقل رسیدگی به مدیریت آقای Arbery است.” به رهبری سناتور کوری بوکر (D-N. J.) و کنگره Ayanna Pressley (D-جرم.), در این نامه با اشاره به این که دولت گرجستان به هیچ جرم و جنایت نفرت قوانین در آن کتاب است.

تبلیغات

“به DOJ حقوق مدنی بخش منحصر به فرد مناسب برای بررسی اینکه آیا یا نه مرگ غم انگیز آقای Arbery یک جنایت نفرت و یا یکی دیگر از نقض فدرال حقوق مدنی قانون” در این نامه عنوان خوانده شده با توجه به تپه.

سیاستمداران امضا کنندگان این نامه شامل سنسور. کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) برنی ساندرز (I-Vt.), الیزابت وارن (D-جرم.), و مظنونان حمله به دانشگاه باربارا لی (D-کالیفرنیا.) Ilhan Omar (D-Minn.), اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) و نماینده النور هولمز نورتون (D-DC).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر