Gophers مدیر ورزشی علامت Coyle, پنج بالاترین پرداخت مربیان را 10% paycuts

Category: کیمیا | No comments

Gophers مدیر ورزشی علامت Coyle و پنج بالاترین پرداخت مربیان در نظر گرفتن 10 درصد کاهش پرداخت بیش از شش ماه دوم خود را داوطلبانه کاهش حقوق و دستمزد در طول COVID-19 pandemic, مدرسه پنج شنبه اعلام کرد.

P. J. Fleck (فوتبال) ریچارد Pitino (بسکتبال مردان), Lindsay واندن (بسکتبال زنان) باب Motzko (هاکی مردان) و هیو McCutcheon (والیبال) همراه با Coyle, حال هر به توافق قبلی برش معادل یک هفته پرداخت.

کسانی که کاهش در ماه آوریل ذخیره بیش از $168,000 با توجه به آمار و ارقام داده شده به استار تریبیون. دوم داوطلبانه قطع پرداخت خواهد شد صرفه جویی در Gophers حدود 445,000 در زمانی که ورزشی بخش رو حداقل 10 میلیون دلار ضرر به دلیل بیماری همه گیر.

“من می خواهم برای تشکر از لیندسی P. J. ریچارد هیو و باب برای گرفتن داوطلبانه کاهش در پرداخت” Coyle در بیانیه ای گفت. “… من از تعهد خود را به مینه سوتا و تمایل به کمک در زمان عدم اطمینان مالی.”

این بخش ارائه سه سناریو برای کلی ضرر و زیان در دو و میدانی اعم از $10 میلیون اگر ورزش بازگشت این کاهش به $30 میلیون اگر ورزشی ها بدون طرفداران و مبلغ 75 میلیون دلار رسید اگر وجود دارد هیچ ورزشی قبل از ژانویه.

“ما نه تنها در این وضعیت” Gophers CFO Rhonda شهربابک گفت: هیئت مدیره از رجنت جمعه گذشته است. “وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از ورزشی بخش است که می تواند مدیریت یک 30 میلیون دلار از دست دادن. و احتمال بسیار کمی که زنده ماندن یک مبلغ 75 میلیون دلار کاهش در درآمد.”

مربیان و تبلیغات در سراسر کشور با در نظر گرفتن داوطلبانه کاهش است. در ویسکانسین به عنوان مثال تبلیغ بری Alvarez, مربی تیم فوتبال Paul Chryst و مردان بسکتبال مربی گرگ Gard توافق به 15 درصد کاهش پرداخت بیش از شش ماه.

در میان Gophers مربیان گرفته اند که به کاهش Fleck دارای بالاترین حقوق و دستمزد (4.6 میلیون دلار در فصل آینده) به دنبال Pitino ($2.4 میلیون) Coyle ($975,000), Motzko ($593,250), McCutcheon (در حدود $500,000) و واندن ($496,500).

رئيس دانشگاه جوآن Gabel گفت: در اوایل ماه آوریل که اعضای کابینه او شد در نظر گرفتن 10 درصد کاهش حقوق و دستمزد برای سال مالی آینده برای پیوستن به 200 دیگر رهبران در سراسر پنج دانشگاه.

Gophers’ $123 میلیون بودجه ورزشی است هشتم-بزرگترین بودجه در ده اما آنها به حمایت از چهارم-بیشتر ورزش در این کنفرانس در 25.

Gophers در حال برنامه ریزی برای دو رقمی کاهش در هر ورزش بودجه که شامل استخدام و صرفه جویی در سفر اقدامات مانند سفر منطقه ای برای nonconference بازی. برش های ورزشی مورد بحث نشده است اما Coyle هفته گذشته گفت که “همه چیز روی میز است.”

“من می خواهم استدلال می کنند ما باید حداکثر درآمد ما بهتر از بسیاری از سراسر کشور” Coyle گفت. “بنابراین بدیهی است که ما در حال رفتن به آن نگاه کنید.”

نویسنده کارکنان سفت جانسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>