رژیم صهیونیستی. تیم Walz می دهد مینه سوتا مدارس انعطاف پذیری در تابستان آموزش

Category: کیمیا | No comments

رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت: این مدارس باید این گزینه با استفاده از آموزش از راه دور و یا ترکیبی از در مدرسه و آموزش و آموزش از راه دور برای مدرسه در تابستان این سال است.

“به آرامی چرخش شماره گیری برای مدرسه تنظیمات این تابستان ما بهتر می تواند خدمت به مینه سوتا در دانش آموزان و خانواده ها و ارائه فرصت های بیشتر برای فرد در یادگیری و تعاملات اجتماعی حیاتی هستند که برای یادگیری” او در بیانیه ای گفت.

حرکت ساخته شده بود با حکم اجرایی و یک روز پس از Walz اعلام کرد که بسیاری از کسب و کارهای کوچک و خرده فروشان می تواند شروع به باز کردن درهای خود را به مشتریان در روز دوشنبه.

دولت اول معطوف به آموزش از راه دور در مارس 30 در پاسخ به COVID-19 همه گیر و Walz بعد تصمیم به گسترش این حرکت به آموزش از راه دور از طریق سال تحصیلی جاری.

سفارش جدید به مدارس انعطاف پذیری به ارائه برخی از کلاس درس اگر آنها را مطابق با دولت و وزارت بهداشت دستورالعمل در پوشش اجتماعی فاصله بهداشت شخصی غربالگری و تمیز کردن.

تابستان اغلب در مدرسه توسط دانش آموزان به کسب اعتبار است که قرار دادن آنها در مسیر بازگشت برای فارغ التحصیلی.

سنت پل مدارس دولتی, دولت دومین منطقه کشیده شده حدود 17000 دانش آموزان برای تابستان برنامه مدرسه در سال های اخیر سرپرست جو Gothard گفت: به تازگی.

آموزش و پرورش کمیسر مریم Cathryn Ricker پنج شنبه اذعان کرد که بسیاری از دانش آموزان تلاش کرده اند با آموزش از راه دور.

“ما هیجان زده می شود قادر به ارائه برخی از فرد فرصت های یادگیری,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>