رژیم صهیونیستی. تیم Walz می گوید مینه سوتا را بازگشایی و به دنبال آماده سازی و نه فشار سیاسی

برای هفته Gov. تیم Walz شنیده از مردم در همه طرف با ایده های در مورد چگونه به حرکت COVID-19 بیماری همه گیر.

مقامات بهداشتی توصیه شده است که امن ترین دوره بود که برای حفظ اقامت در خانه محدودیت به بیمارستان ها افزایش یافته و ظرفیت خود را برای رسیدگی جدی ترین ویروس موارد است. کسب و کار امیدوار به صورت سریع و بازگشت امن به چیزی بیشتر شبیه به نرمال.

وجود دارد انتقاد شدید از رهبران ایران خواستار آن است که او را تا زمان صلح و اورژانس قدرت و ترک آن را به Minnesotans برای خود تصمیم بگیرند چگونه با خیال راحت به باز کردن کسب و کار خود و بازگشت به کار.

در بلند کردن برخی از قوانین این هفته و اجازه می دهد کسب و کار بیشتر به بازگشایی Walz اذعان خط خوب او تا به حال به راه رفتن.

“این است که یا رفتن به محل کار و یا کار نمی کند” او به خبرنگاران گفت: پس از اعلام تصمیم خود. “مردم هستند یا قصد اقامت در خارج از بیمارستان و یا در آن بسته به چگونه بسیاری از مردم فکر می کنم در مورد اینکه چرا این چیزها تفاوت آنها چگونه سرعت گسترش این بیماری است.”

Walz داشت که تصمیم خود را هدایت شد نه با فشار سیاسی اما با داده ها بر روی ویروس’ گسترش و دولت توانایی مقاومت در برابر رشد تعداد COVID-19 عفونت و مرگ و میر. کسانی که می دانند او می گویند هیچ معاملات ساخته شد.

در یک مصاحبه در WCCO رادیو پنج شنبه صبح DFL فرماندار گفت: “تنها “در طول هفته گذشته یا بیشتر” که دولت او تا به حال اطلاعات کافی برای تصمیم گیری اجازه می دهد تا فروشگاه به بازگشایی و اجازه Minnesotans ترک خانه های خود را بیشتر.

“هنگامی که ما به کسانی که همه چیز در جای خود طی 50 روز آن را بیش از آخر هفته و یا پس ما نسبتا با اعتماد به نفس. … از آن آشکار شد که شما در حال تلاش برای وزن, آیا ماندن در و ساختمان تا یک کمی بیشتر است که ارزش آن نسبت به آسیب های آن از لحاظ روانی و سایر مسائل مربوط به سلامت.”

در پایان او اعتبار اکثریت Minnesotans که رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“در بیشتر قسمت ها Minnesotans آیا این” Walz گفت. “من صادقانه من این است که ما شروع به رها کردن یک کمی در اجتماعی ما فاصله. تابستان است. مردم شروع به گرفتن از ناکامی های خود را. … مردمی در حال رفتن به رفتن به مکان های که امن هستند.”

آن است که هنوز هم کامل بازگشایی دولت است که بسیاری از قانونگذاران جمهوری خواه را تحت فشار قرار دادند ،

جداگانه سفارش بسته شدن میله, رستوران ها سالن های سرپوشیده استادیوم و سالن های سینما در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل 1 ژوئن و تعاملات اجتماعی محدود به گروه 10 نفر یا کمتر.

اما ناظران می گویند که این یک گام مهم در فرمانداری پاسخ به کروناویروس همه گیر و می رود بیشتر از برخی از فرمانداران دموکرات در کشورهای دیگر که تمدید اقامت-در-خانه سفارشات به حداقل پایان ماه مه.

“این یک خطر پاداش نوع معادله است که آنها در حال کار با” سعید سابق کالیفرنیا ، آرن کارلسون. “وجود دارد هیچ یقین استراتژی است که 100% بنابراین شما به وزن شانس.”

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake ستایش حرکت به سهولت محدودیت در حالی که گفت پا تا فشار از کسب و کار و جمهوری خواهان “چراغ راه”است.

در طبقه سنا پنجشنبه Gazelka اضافه شده است که حرکت به سوی باز کردن بیشتر کسب و کار ساخته شده را با قانون گذاران که در حال مسابقه به سمت یک شنبه آخرین مهلت برای تکمیل کار به طور منظم در سال 2020 جلسه قانونی. “من فکر می کنم فرماندار لغو اقامت در خانه سفارش که یک گام آورده است که همه ما را به هم نزدیک است.”

در همان زمان آن باقی مانده است دیده می شود اگر آمریکا برگزار خواهد شد به نذر خود را به بلوک عمده زیرساخت های حمل و نقل مطابق با لایحه تا Walz به پایان می رسد خود را در زمان صلح و اورژانس قدرت که با وی تمدید تا 12 ژوئن.

اضافه کردن به فشار و پرونده های حقوقی ثبت شده از کسب و کار و برخی از کلیساها را به چالش قانونی بودن اقامت خود را در خانه سفارش دهید.

روز چهارشنبه ساعت قبل از اعلام ویسکانسین دادگاه عالی زدم رژیم صهیونیستی است. تونی Evers مشابه “امن تر-در-خانه” سفارش.

Walz و DFL متحدان رد این ایده است که او تحت فشار جمهوری خواهان و کسب و کار آماده بودند که به دست انداختن ممکن است گسترش از سفارش خود را. از آغاز اقامت در خانه سفارش طراحی شد و به سرعت اوج تعداد coronavirus عفونت و ساخت بیمارستان ظرفیت و بحرانی منابع مانند هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی, او گفت:.

کسانی که محدودیت ها در نهایت برداشته شود; آن را فقط یک ماده از زمانی که دولت احساس آماده برای یک افزایش در موارد پیچ در پیچ در بیمارستان است.

Walz گفت: آنها رسیده ایم که نقطه ای از آمادگی. دیگر داده ها همچنین نشان داد Minnesotans شد و بی قرار. مبتنی بر تلفن همراه و ردیابی اطلاعات Minnesotans به تازگی کاهش یافته و از یک درجه در اجتماعی فاصله به D و جدید, مدل سازی از دولت مقامات بهداشت و دانشگاه مینه سوتا در هفته جاری منتشر شد نشان داد اجتماعی فاصله بود نه محدود تعاملات بین مردم تا آنجا که آنها می خواهم امیدوار بود.

چارلی ویور, مدیر اجرایی, مینه سوتا, کسب و کار مشارکت گفت: Walz جدید سفارش داد برخی از مردم امیدواریم که که آنها می خواهم تا به حال احساس در چندی از جمله nodding به احتمال بازگشایی کافه ها و رستوران ها به زودی.

“او راه می رفت tightrope بیش از گراند کانیون بسیار به طرز ماهرانه ای,” ویور گفت. “روز یادبود چنین روانی ترغیب برای تابستان. بودن Minnesotan او به رسمیت شناخته شده است. اگر او تا به حال داده شده امیدواریم که ما می تواند همه چیز تا حدودی به حالت عادی در اطراف یادبود آخر هفته که می شده اند یک چالش است.”

اما این حرکت هنوز هم مخالفان آن از جمله از کسانی که نگرانی آن را بیش از حد به زودی شروع به بلند کردن محدودیت.

مدت کوتاهی پس از آرام تر “ایمن ماندن MN” سفارش اعلام شد, مینه سوتا, جوان DFL جمهور Jason چاوز-کروز پرسیدم و فقط می خواهم که خود را تایید رتبه چهار.” مینه سوتا انجمن پرستاران ابراز نگرانی می کند که افزایش جنبش را در جهان افزایش خواهد یافت موارد در بیمارستان در یک زمان زمانی که آنها هنوز هم “خطرناکی سهمیه بندی” تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“من فکر می کنم فرماندار بسیار سخت کار تعادل رساند. این فقط پول در مقابل زندگی. وجود دارد خیلی بیشتر به معیشت و مردم ماندن در خانه گفت: خانه DFL رهبر اکثریت Ryan وینکلر DFL-دره طلایی اشاره کرد که سوالات سوء استفاده های داخلی و دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی تمام عوامل. “این است که بدون پیروزی هیچ-خوب-گزینه سناریو.”

در حال حاضر Walz گفت: او را قرار دادن اعتماد خود را در Minnesotans به عمل اجتماعی فاصله آنها به عنوان بازگشت به دنیا: پوشیدن ماسک, ماندن, 6 فوت و دور از دیگران, جمع آوری در گروه های کوچک و در خانه بمانند اگر شما در معرض خطر بیماری شدید یا احساس بیمار.

کارکنان خبرنگاران Torey ون Oot و جسی Van Berkel کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر