دهلی نو: دولت در روز پنج شنبه منتشر شد ناقص اطلاعات به صورت مارس فروشی قیمت بر اساس نرخ تورم گفت: وجود محدود معامله محصولات در بازار با توجه به شیوع COVID-19.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط این بازرگانی و وزارت صنایع عمده فروشی و شاخص قیمت (WPI) کاهش قیمت ها در اولیه مقالات بود 0.79 درصد در ماه آوریل به عنوان برابر تورم 3.72 درصد در ماه مارس است.

سوخت و برق سبد شاهد کاهش قیمت ها از 10.12 درصد در ماه آوریل در برابر 1.76 درصد کاهش قیمت ها در ماه قبل است.

“از نظر محدود معاملات محصولات در بازار عمده فروشی در ماه آوریل سال 2020 با توجه به گسترش COVID-19 آن شده است تصمیم به آزادی حرکت قیمت از انتخاب زیر گروه/گروه WPI پس اصول کفایت” یک بیانیه رسمی گفت.

همه کالاها WPI نمی تواند برای محاسبه مارس-2020 با توجه به عدم در دسترس بودن تولید محصول گروه شاخص آن اضافه شده است.

آن گفت: شاخص قیمت اولیه مقالات شده اند محاسبه شده بر اساس مندی قیمت اقلام کشاورزی; ex-معدن قیمت مواد معدنی; قیمت نفت خام و گاز طبیعی است.

شاخص قیمت سوخت و قدرت گروه عمده شده اند محاسبه بر اساس قیمت اطلاعات منتشر شده از سوی وزارت نفت و گاز, انتخاب بخش عمومی تعهدات (PSUs), دفتر زغال سنگ کنترل مرکزی برق قدرت.

شاخص قیمت این گروه های اصلی (اولیه مقالات و سوخت و قدرت) از زندان آزاد شد مارس سال 2020 با روش های استاندارد. هیچ تغییری در برآورد روش انجام شد و در آن اضافه شده است.

با توجه به نرخ تورم در محصولات تولیدی این وزارتخانه گفت: با در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه و اعلام سراسر کشور مستند توسط دولت برای مهار گسترش COVID-19 قیمت مجموعه ای از محصولات تولیدی از طریق بازدیدکننده داشته است شخصی قیمت جمع به حالت تعلیق در آمد با اثر از 19 مارس ،

داده ها (ex-قیمت کارخانه) جمع آوری شده از طریق ابزارهای الکترونیکی ارتباطات از انتخاب کارخانه ها و منابع سازمانی. حرکت قیمت از این زیر گروه/گروه WPI کار کرده بود با در نظر گرفتن قیمت تنها کسانی که در مورد که حداقل 25 درصد از قیمت نرخ گزارش شده از انتخاب واحد تولید.

شاخص های گردآوری شده و تنها برای پنج گروه تولیدی – تولید محصولات غذایی و نوشیدنی و مواد شیمیایی و محصولات شیمیایی, دارو, دارویی شیمیایی و گیاهی محصولات و فلزات اساسی.

قیمت تولید محصولات غذایی (-0.29%) در, دارو, دارویی شیمیایی و گیاهی محصولات (-0.15 درصد) و فلزات اساسی (-0.84 درصد) موقت کاهش یافته است در حالی که قیمت مواد شیمیایی و محصولات شیمیایی (0.86 درصد) و نوشیدنی (0.24 درصد) موقت افزایش یافته است در ماه آوریل در مقایسه با ماه قبل از آن اضافه شده است.

وزارت غذایی گفت: شاخص متشکل از مواد غذایی مقالات’ از اصلی مقالات و ‘محصولات غذایی’ از محصولات تولیدی گروه موقت افزایش یافته و از 146.1 در مارس سال 2020 به 146.6 در مارس سال 2020 است.

نرخ تورم بر اساس WPI غذایی کاهش شاخص از 5.49 درصد در ماه مارس سال 2020 به 3.60 درصد در ماه آوریل سال 2020 است.

در ماه مارس قیمت عمده فروشی نرخ تورم کاسته به چهار ماه اخیر از یک بیانیه رسمی گفت: یک درصد از 2.26 درصد در ماه فوریه در کاهش شدید قیمت مواد غذایی و سوخت مورد به عنوان تقاضا کند.

در اوایل این هفته ملی دفتر آمار (سازمان خدمات ملی) نیز معوق انتشار خرده فروشی و یا شاخص قیمت مصرف کننده بر اساس نرخ تورم برای ماه آوریل گفت که در سراسر کشور مستند مقامات مانع از جمع آوری داده ها قیمت در مراکز مختلف.

داده های جمع آوری شده telephonically نشان داد افزایش در قیمت کالاها مانند محصولات لبنی و میوه و سبزیجات است.

بانک مرکزی هند (RBI) طول می کشد را به حساب خرده فروشی نرخ تورم در حالی که تدوین سیاست های پولی خود را.

RBI در ماه گذشته گفت که تورم آن چشم انداز به نظر می رسد خوش خیم با خطرات اطراف تورم پروژه در حال متعادل است. با نرم شدن غذا قیمت, کاهش شدید قیمت های نفت خام و نرمال موسمی RBI انتظار دارد نرخ تورم مالی جاری در محدوده 3.6-3.8 درصد است.

آن گفت: تاثیر COVID-19 تورم مبهم است با یک امکان کاهش قیمت مواد غذایی به احتمال زیاد به جبران هزینه های بالقوه-فشار افزایش قیمت غیر غذایی به دلیل اختلال در عرضه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله