توکیو: ژاپن تاکید کرد و گفت: آن را می خواهد به لغو وضعیت اضطراری اعلام کرد بیش از coronavirus در بسیاری از کشور هر چند هنوز پایتخت توکیو و دیگر مراکز شهری.

نخست وزیر شینزو آبه در اوایل این ماه تمدید در سراسر کشور وضعیت اضطراری تا پایان ماه مه.

اما با عفونت به شدت پایین خود دولت است که در حال حاضر امید به بالابر اندازه گیری اولیه در 39 کشور 47 استان.

صبح روز پنجشنبه وزیر مسئول virus پاسخ Yasutoshi نیشیمورا, مذاکرات با یک متخصص پنل اولین گام در این فرایند را برای بلند کردن اجسام اندازه گیری.

“ما تایید موارد جدید شده اند حذف زیر این سطح در اواسط ماه مارس زمانی که عفونت شروع به پخش,” او گفت:.

“با توجه به (پایدار) مراقبت های پزشکی و سیستم های نظارت در این مناطق ما فکر می کنم آن است که مناسب به لغو وضعیت اضطراری برای آنها” گفت: با اشاره به 39 استان.

با توجه به رسانه های محلی این وضعیت اضطراری را در محل اقامت در هشت منطقه از جمله توکیو و اوزاکا اما دیگر بررسی خواهد شد و در مارس 21, بالا بردن چشم انداز این اقدام می تواند برداشته شود قبل از پایان ماه.

آبه قرار است برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی بعد پنج شنبه برای توضیح حرکت به بالابر اندازه گیری.

با جهان قدیمی ترین جمعیت و یکی از شلوغ ترین کلانشهر در این سیاره به عنوان پایتخت آن ژاپن باید ارائه بارور زمین پرورش برای مرگبار coronavirus.

تصاویر salarymen کهنه به توکیو رفت و آمد قطار سوخت هشدار که سرمایه می تواند تبدیل به “آینده شهر نیویورک” اگر ویروس در زمان نگه دارید.

در عین حال این کشور از 126 میلیون ثبت کرده است 16,024 موارد و 668 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت و درمان — نرخ تا کنون کمتر در مقایسه با کشورهای که بسیاری از چپ شده اند خاراندن سر خود و دیگران مشکوک است که مقامات در حال دادن عکس کامل.

ماسک-پوشیدن, از بین بردن کفش رکوع نه تکان دادن دست کم در سطوح چاقی و حتی مصرف برخی مواد غذایی خاص تمام شده است پیشرفته که ممکن است فرهنگی دلایل puzzlingly آهسته گسترش یافته است.

و با گزارش موارد جدید حذف به شدت در هفته های اخیر نخست وزیر شینزو آبه است که انتظار می رود بعد از دوشنبه به لغو وضعیت اضطراری برای بسیاری از کشور است.

اما در برابر این افت آشکار موفقیت منتقدان می گویند میزان واقعی بحران در ژاپن ناشناخته است با توجه نرخ نسبتا پایین از تست.

به عنوان از آوریل 11, وزارت بهداشت وجود دارد گفت: تا به حال شده است 218,204 آزمون تا کنون بالاترین نرخ سرانه در G7 با توجه به Worldometers.

حتی خود دولت coronavirus متخصص Shigeru Omi اذعان کرده “هیچ کس نمی داند” آیا درست است تعداد coronavirus موارد “می تواند 10 بار 12 بار یا بیش از 20 بار گزارش شده است.”

Ryuji Koike دستیار مدیر توکیو پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه بیمارستان به خبرنگاران گفت که در حالی که ژاپن در حال کاهش مرگ و عفونت نرخ نسبت به بسیاری از کشورها “به این معنا نیست که ما به خوبی انجام می دهند.”

او افزود: “من فکر نمی کنم (کاهش تعداد عفونت) است که با توجه به سیاست های دولت. من فکر می کنم آن را مانند به نظر می رسد ژاپن به خوبی انجام می دهند با تشکر از چیزهایی که قابل اندازه گیری چیزهایی مثل عادات روزانه و رفتار” — مانند بهداشت خوب و تکان دادن دست.

اما Kazuto سوزوکی استاد سیاست عمومی در دانشگاه هوکایدو گفت: ژاپن استراتژی ردیابی خوشه و تنها آزمایش مردم با حاد علائم ثابت کرده کافی برای نسبتا کم تعداد موارد است.

“تست است نه استراتژی ژاپنی,” او گفت.

با یک نسبت موارد مثبت به آزمون در حدود 7.5 درصد “تست کافی است,” او گفت:.

اما او هشدار داد: “اگر نمایی شیوع دوباره ما نیاز به تست بیشتر.”

سوزوکی ژاپن قرار داده موفقیت را به نزدیکی جهانی ماسک پوشیدن و فرهنگ بهداشت و شستن دست.

‘ژاپن پازل’

ژاپن قرار گرفت در اوایل بیماری همه گیر کوروناویروس با اولین مورد در ماه ژانویه و ورود یک ماه بعد از الماس شاهزاده کشتی کروز در نزدیکی توکیو که در آن زمان بزرگترین خوشه خارج از مرکز در چین است.

پس چه شد تا حد زیادی دیده می شود به عنوان یک bungled پاسخ به کشتی آبه توصیه می شود مدارس در اواخر فوریه و حتی با کمتر از 200 روزانه موارد در سراسر کشور.

به عنوان تعدادی از آلوده رز — هدف قرار دادن یک رکورد روزانه 700 در آوریل 11 — ترس وجود دارد این ویروس صعودی و قرار دادن فشار بر ژاپن در سیستم بهداشت و درمان.

بنابراین آبه اعلام وضعیت اضطراری در مارس 7, دادن رهبران منطقه ای قدرت به اصرار مردم به ماندن در خانه — بسیار نرمتر شکل مستند از دیده می شود در جای دیگر با هیچ مجازات كنند.

برای کاهش درد در جهان سوم بزرگترین اقتصاد آبه همچنین متعهد 100,000 ین ($930) برای هر شهروند به عنوان بخشی اضطراری بسته محرک اقتصادی به ارزش حدود $1 تریلیون.

اما این جزوه نتیجه شرم آور u-نوبه خود و او نیز به طور گسترده ای تمسخر بیش از تصادفی توزیع دو پارچه ماسک برای هر خانواده یک برنامه لقب “آبه-بدون ماسک”.

اخیر Kyodo News نظرسنجی نشان داد که 57.5 درصد ناراضی بودند با آبه دولت در پاسخ به همه گیری تنها با 34.1 درصد تصویب.

آبه عملکرد شده است “ناهموار” توبیاس هریس یک متخصص در سیاست از Teneo مشاوره و گفته.

“من فکر می کنم او تلاش کرده است به ماندن بگیرید پیش از وقایع پس از آغاز به ابلاغ نشده و به طور موثر و به طور ضعیف در خدمت خود lieutenants” اضافه شده هریس.

در حالی که سیاست های مانند تعطیلی مدارس و احتمالا کمک به مهار بیماری هریس اشاره استانداردهای بالای بهداشتی به طور کلی سالم جمعیت و ماسک به عنوان به احتمال زیاد دلایل ژاپن پایین مرگ و میر.

هر گونه حدس و گمان باید با خرج کردن از نمک چنان ناشناخته باقی مانده در مورد این بیماری هشدار داد تحلیلگر.

“این ممکن است بیشتر دانش برای پاسخ به ژاپن پازل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de