چگونه به قرنطینه: NFL, Cornerbacks DeAndre بیکر, Quinton دانبار متهم به سرقت Partygoers در زور اسلحه

Category: کیمیا | No comments


New York Giants first round draft pick Deandre Baker, selected 30th overall, talks to reporters during NFL football rookie camp, Friday, May 3, 2019, in East Rutherford, N.J.

New York Giants دور اول پیش نویس انتخاب Deandre بیکر انتخاب 30th کلی مذاکرات به خبرنگاران در طول NFL فوتبال rookie اردوگاه جمعه, آوریل 3 2019 در رادرفورد شرقی, N. J.
عکس: خولیو کورتز (عکس از آسوشیتدپرس)

اقامت در خانه سفارشات ساخته شده اند و اکثریت قریب به اتفاق شهروندان آمریکایی زندانی در خانه خود و در عین حال, cornerbacks DeAndre بیکر از New York Giants و Quinton دانبار از Seattle Seahawks هنوز هم در بر داشت یک راه برای گرفتن در برخی از مزخرف.

تبلیغات

از ESPN:

حکم بازداشت صادر شده است در جنوب فلوریدا به New York Giants cornerback DeAndre بیکر و سیاتل Seahawks cornerback Quinton دانبار در اتصال به یک سرقت مسلحانه بررسی است.

با توجه به میرامار پلیس بیکر حکم بازداشت برای چهار فقره سرقت مسلحانه با اسلحه گرم و چهار فقره از تشدید حمله با اسلحه گرم. دانبار است می خواستم در چهار فقره سرقت مسلحانه با اسلحه گرم.

تبلیغات

اگر شما حدس زده است که آنها گیر کردن یک هدف برای برخی از ضد عفونی کننده دست و یا قرار دادن یک تفنگ را در چهره کسی برای امتناع از اقامت شش پا را, شما خواهد بود اشتباه است. چرا که به گفته آنها چیزی به مراتب بیشتر فاحش و احمق: در حال متهم به سرقت پول و طلا و جواهر در یک مهمانی—بله یک حزب در طول یک لعنتی جهانی و همه گیر است که امیدوارم تا به حال هیچ چیزی برای انجام با Dak پرسکات—در حالی که “عمدا تهدید قربانیان” با نیمه اتوماتیک سلاح.

آه و این:

با توجه به حکم بازداشت چند گفته در یک نقطه در طول حادثه بیکر دستور دیگری مشکوک با پوشیدن یک ماسک قرمز به ساقه یک فردی که فقط با وارد کردن حزب.

NFL در حال بررسی این موضوع است و “هیچ نظر بیشتر” در این زمان در حالی که غول به سادگی مکیده دندان های خود را و زیر لب “این nigga” تحت نفس خود را قبل از صدور این بیانیه به شرح زیر: “ما آگاه هستند از این وضعیت است. ما شده اند در تماس با DeAndre. ما هیچ نظر بیشتر در این زمان است.”

تبلیغات

سپس مکیده دندان های خود را دوباره.

تبلیغات

با وجود نگرانی در مورد بیکر نگرش سوال قبل 2019 NFL Draft, غول معامله شد و او را 30th کلی انتخاب کنید به هر حال—تنها برای خود rookie فصل به بهترین توصیف به عنوان یک الاغ داغ, ظروف سرباز یا مسافر.

در ضمن در پنجشنبه دانبار که فقط معامله به Seahawks برگزار شد مقدماتی کوتاه تلفنی با خبرنگاران محلی و ثابت صورت خود را به می گویند: “من فقط امیدوارم به بازپرداخت [Seahawks] با راه من حمل خودم به عنوان یک فرد” راست قبل از او حکم بازداشت صادر شد.

تبلیغات

شما می توانید این.

تبلیغات

لطفا ماندن خود را سنجش صفحه اصلی میشم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>