How to Get Away With Murder: پنج سوال برای یک مرد خوب به نام رم فلین

Category: کیمیا | No comments

چگونه انجام شما می توانید دور با پنهان کردن این واقعیت است که شما واقعا bummed در مورد چگونه به گرفتن دور با قتل پایان برای خوب است ؟ من حدس می زنم پاسخ این است که شما لازم نیست. پنج شنبه شب هرگز همان خواهد بود بدون Viola Davis.

در روح جشن آخر فصل از محبوب ABC نشان می دهد ما و صحبت با بازیگران که reminisced در مورد مورد علاقه خود را به لحظات و بازی بسیار سیاه و سفید الاغ بازی. در حال حاضر با رم فلین (که در تصویر می کشد گابریل Maddox) به تازگی با انتشار این موزیک ویدیو برای تک “من نگه داشتن در ذهن” این است که زمان مناسب برای یاد و حرکت رو به جلو است.

تبلیغات

“این نشان می دهد واقعا تا به حال یک راه از جمله مردم” فلین گفت ریشه در یک مجازی نشسته و مصاحبه در رابطه با Shondaland هیجان انگیز حقوقی. “این نشان می دهد تحت پوشش بسیاری از مسائل مختلف پس ما به عقب نگاه در [آن] و می گویند که در یک زمان خاص در تاریخ تلویزیون است. برای من به عنوان یک بخشی از آن…شده یک رویا.”

ما پنج سوال دور با او فلین مورد بحث چگونه و آنچه او آموخته از دیویس چه پست-HTGAWM زندگی به نظر می رسد برای او می فرستد بسیار دلگرم کننده حافظه از اواخر Kristoff سنت جان و حتی به ما برخی از نکات برای زمانی که شما در این مستند با bae.

تبلیغات

به ویدئو بالا و آمادگی برای نهایی TGIT با Annalise Keating و باند. سری آخر How to Get Away With Murder پخش امشب در ABC در 10 p. m. ET.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>