پلنگ گربه نگه داشتن حیدرآباد بر روی انگشتان خود را

Category: کیمیا | No comments

دو حیوانات وحشی و پلنگ و گربه به Hyderabadis چیزی غیر از coronavirus به سگ ماده مورد در روز پنج شنبه. هر دو حیوانات منحرف به قلمرو انسان و جنگل کارکنان منتقل شده در آنها را ضبط. این civet بود و در واقع گرفتار شده و فرستاده شده به نهرو باغ وحش اما پلنگ بازداشته آنها بود و هنوز هم در بزرگ پس از گذراندن یک مقدار خوبی از زمان دروغ گفتن در کنار ترافیک ميانه.

پلنگ است که شاید مجروح پس از یک قلم مو با یک سرعت خودرو. آن را برای اولین بار کشف در نزدیکی یک جاده-زیر پل در Katedan در Mailardevpally در حومه شهرستان در روز پنج شنبه صبح.

پس از تبدیل شدن به موضوع محلی کنجکاوی و بازیگران در بسیاری از دستی ویدئوها پلنگ موفق به طفره رفتن از جنگل است که تبدیل به آن را گرفتن. اعتقاد بر این است به فرار کرده اند در یک منطقه پوشیده شده از درخت که از طریق آن جاده عبور می کند.

بعد از پلیس هواپیماهای بدون سرنشین دوربین نمی تواند آن نقطه از جنگل های بخش راه اندازی 20 دوربین های تله ای در کل مجاورت, از جمله 60 هکتار جنگل است که مقدار زیادی از مکان های که در آن می توانید مانند رها مرغ میریزد.

یک تیم بزرگ از جنگل مقامات و کارکنان معترضان در این منطقه را به تصرف خود حیوان است. اگر هر یک از دوربین های تله ای نشان می دهد هر تصویر از پلنگ آنها به طرح کمربند کردن آن منطقه و آن حرکت می کند.

پلنگ بود که برای اولین بار کشف دروغ گفتن در کنار جاده تقسیم. آن را مورد آزار و اذیت توسط افرادی که جمع شده بودند در نقطه ای از جمله یک راننده کامیون که دامنگیر در زمانی که او بیش از حد نزدیک به حیوانات به ضبط آن بر روی تلفن همراه خود را.

مقامات این باغ وحش که به تازگی به اتمام وظیفه گرفتن یک نخل civet از یک مسجد در Fateh Darwaza در Golconda شد در مورد پلنگ و با عجله یک تیم با یک tranquiliser تفنگ.

پلنگ scurried دور و شروع به پریدن کرد بیش از یک دیوار برای ورود به رها ترکیب نزدیکی Budvel ایستگاه راه آهن. “ما قرار می گیرد دو دام قفس و مستقر ما نجات حیوانات ون در محل همراه با دیگر وسایل نقلیه” یک Shankaran افسر در وظیفه ویژه در بخش جنگل گفت. “آن Golconda یا Mailardevpally هر دو واقع در حومه که سبز برای حیوانات” Shankaran گفت: Deccan Chronicle.

عمران صدیقی, یک زیست شناس حیات وحش و بنیانگذار حیدرآباد ببر حفاظت از محیط زیست در جامعه گفت: “کلمه بود رفتن در اطراف برای برخی از زمان است که یک گربه بزرگ شد در پرسه زدن در Shamshabad. به نظر می رسد از آن به حیوانات مجروح و به حرکت در طول شب هنگامی که وجود دارد هیچ دیگر جنبش و یا اختلال.”

همانطور که برای civet آن به دام افتاده بود در Fateh Darwaza از Golconda فورت مدتی به ساعات اولیه روز شنبه. در آن زمان آن را بیش از حد برجسته بود در بسیاری از واتساپ ویدئوها در برخی از آن بدل به نظر می رسد مانند یک پلنگ سیاه.

هیجان فوت کردن زمانی که کارکنان از نهرو پارک وحش تبدیل شده و دستگیر شده است.

کمی پس از نیمه شب چهارشنبه آسیایی, civet کشف شد در نزدیکی Noornani مسجد در نزدیکی Fateh Darwaza. تا حدودی دانه دانه ویدئوها از حیوانات شات بر روی تلفن های همراه شروع به اشتراک گذاشته شده در WhatsApp.

این حیوانات وحشی نجات تیم از نهرو باغ وحش رسیده نقطه در 4.30 am انتظار برای دیدن یک پلنگ سیاه. آنها وارد مسجد یافت و کمتر قابل توجه فضولات حیوانی.

اما هیچ شانس این trappers جدا شده حیوان که clambered بر روی یک مناره. از کارکنان باغ وحش و سپس انداخت خالص در اطراف مناره به دام انداختن گربه. آن را به باغ وحش منتقل شده و برای بررسی سلامت. خوب بود سلامت, مقامات گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>