بازار آمریکا برای بازگشایی ژوئن 1 رزدیل و ایرانیان در روز دوشنبه

Category: کیمیا | No comments

در حالی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz با توجه به چراغ سبز برای فروشگاه ها در مینه سوتا برای بازگشایی به محض دوشنبه, آن را در روز یا هفته قبل از برخی از دریافت بازگشت به بالا و در حال اجرا به عنوان آنها یاد furloughed کارکنان و ایجاد ایمنی جدید پروتکل های.

هنگامی که آنها را باز از مانع بعدی خواهد بود متقاعد کردن خریداران آن را ایمن می گرداند. در حالی که وجود مقید کردن تقاضا در میان برخی از مصرف کنندگان بی قرار به خارج از خانه فروشندگان اذعان بسیاری از دیگران دریغ در حالی که برای رفتن به فروشگاه به صورت اختیاری خرید.

بازار آمریکا باز است برای خرید در ژوئن 1. یزد مرکز و ایرانیان باز دوشنبه.

“ما نمی دانیم که چه به انتظار” گفت: Kari پالمر مدیر بازاریابی افرا گراو-بر اساس Schuler کفش که بازگشایی آن هشت شهرهای دوقلو فروشگاه های دوشنبه است. “ما برای رفتن به باز کردن به جیرجیرک یا خط کردن درب،”

این شرکت در حال برنامه ریزی محافظه کارانه خواستار بازگشت حدود نیمی از آن furloughed کارکنان با دیگران در عرشه اگر مشتری ترافیک به پایان می رسد که بالاتر از حد انتظار است.

Walz اعلام پنج شنبه شب که غیر ضروری خرده فروشی می تواند بازگشایی در هفته آینده ارسال می شود بسیاری از فروشگاه ها و مراکز خرید تکاپوی پنج شنبه به کشف کردن که چگونه به سرعت و مسئولانه — آنها می توانند رزومه عملیات. دیگران تصمیم گرفته اند به صبر برای بازگشایی شده است.

“من قطعا فکر می کنم ما می بینیم بسیاری از خرده فروشان کفش در روز دوشنبه گفت:” بروس Nustad رئیس جمهور از مینه سوتا انجمن خرده فروشان و اشاره کرد که بسیاری از خیابان اصلی کسب و کار شده اند هش که بازگشایی مجدد برنامه برای هفته ها. “اما دیگران را به وقت خود را.”

رزدیل در رزویل و ایرانیان در ادینا باز خواهد شد با ساعت محدود و با انتظار است که برخی از فروشگاه ها بسته باقی خواهد ماند. هر دو مراکز را بپرسید بازدید کنندگان برای پوشیدن ماسک و اصرار کسانی که همین حالا احساس خوبی به ماندن در خانه.

به ایرانیان گفت: این امر با ارائه ضد عفونی کننده دست در ورودی و حذف جمعی در مناطق محل استقرار. رزدیل به حالت تعلیق در آن قبل از ساعت پیاده روی برنامه.

سایر مراکز خرید در منطقه بودند و در بحث و گفتگو با صاحبان آنها و مستاجران دوشنبه برای بحث در مورد زمان بازگشایی و افزایش اقدامات ایمنی. بازار آمریکا است که در میان کسانی که در نظر گرفتن زمان خود را. این megamall, با بیش از 500 فروشگاه را بازگشایی برای خرید ژوئن 1.

“اینطور نیست که ما فقط می توانید تلنگر سوئیچ و درب باز” جیل Renslow یک معاون اجرایی رئیس جمهور در بازار گفت: در هفته گذشته. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که اموال ما آماده است و آن را امن است.”

در بیانیه این مرکز گفته است که با در نظر گرفتن زمان اضافی به آن متنوع خرده فروشی مستاجران که شامل کسب و کارهای کوچک و همچنین ملی و مارک های جهانی, زمان rehire کارکنان و آماده شدن برای تسریع تمیز کردن و دیگر اقدامات ایمنی.

بازار آمریکا شده است و کار خود را در آن جدید پروتکل های ایمنی که شامل پلکسی گلاس موانع در مهمان مناطق خدمات ماسک صورت برای کارگران, اجتماعی, فاصله نشانگر در دایرکتوری ها و تعیین درب های خاص در هر بال برای ورود و خروج از بازار. در شخص ناهار خوری و جاذبه های Nickelodeon جهان بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که دولت اجازه می دهد تا آنها را برای بازگشایی شده است.

بازار آمریکا شد بخشی از ایالت میزگرد خرده فروشی انجمنهای محلی اتاق بازرگانی و دیگر گروه های کسب و کار وظیفه توسط وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی به آمده تا با یک طرح با خیال راحت به بازگشایی خرده فروشی در دولت است.

طرح Walz گذاشته چهارشنبه شب “نزدیک آینه” دستورالعمل توسط میزگرد گفت: Nustad از خرده فروشان انجمن. آن نیاز به خرده فروشان که بازگشایی به ایمنی در محل طرح از جمله اجتماعی فاصله اقدامات و محدود کردن تعداد زیادی از مردم در فروشگاه ها به نیمی از ساختمان یا فروشگاه را اشغال حداکثر.

میزگرد تصمیم گرفت نرخ اشغال شد و یک رویکرد عملی تر از قرار دادن دستورالعمل های مبتنی بر مربع است که بیشتر پیچیده داده می شود که هر فروشگاه دارای طرح های مختلف و مقدار فضاي قفسه Nustad گفت.

“این ساده ریاضی” برای رسیدن به 50% رای او گفت:. “و اکثر فروشگاه ها بعید است که به آمار که حداکثر.”

آشپز از زعفران تپه — که مکان در شمال, حلقه, St. Paul و Stillwater — با هدف بازگشایی روز شنبه آن را به عنوان تماس furloughed کارکنان.

فقط به عنوان کارکنان را برای دریافت سر خود را در اطراف در آینده به کار در هر روز پس از ماندن در منزل برای هفته صاحب کارل بنسون انتظار دارد آن را به مشتریان زمان برای سازگار به فرد خرید دوباره.

“وجود خواهد داشت و تاخیر قطعا” او گفت:. “ما امیدواریم که در چند هفته مردم کمتر خواهد بود مرعوب در مورد ترک خانه. اما ما نمی تواند به حالت عادی بازگشت در حالی که برای.”

Evereve این ادینا مبتنی بر لباس زنان زنجیره بازگشایی 16 فروشگاه در اوایل این هفته که در آن خرده فروشان شده اند مجاز به بازگشایی از جمله تگزاس و گرجستان است.

“آن بوده است آهسته بسیاری از مبادلات و آنلاین می گرداند گفت:” مایک Tamte شرکت شرکت مدیر عامل. فروش حدود نیمی از آنچه طبیعی است ،

Tamte است به امید بازگشایی هشت نفر از 10 Evereve فروشگاه در شهرهای دوقلو توسط چهار شنبه.

“ما در حال صحبت کردن با کارکنان در مورد سطح راحتی در آمدن” او گفت:. “ما نمی خواهیم به زور کسی در این نقطه است که می گوید:” من ممکن است می خواهم به یک هفته دیگر صبر کنید.’ و یا آنها ممکن است کودک-مراقبت از نگرانی های آنها ممکن است تا به حال قبل از COVID.”

میسی و Nordstrom که شروع به بازگشایی فروشگاه در برخی از نقاط کشور هنوز رتبهدهی نشده است گفت: آنچه را که آنها قصد انجام این کار در مینه سوتا است.

ریچفیلد بر اساس بهترین فروش است که اجازه می دهد خریداران به تنها حدود نیمی از آن در فروشگاه های سراسر کشور با تعیین وقت قبلی در حالی که نگه داشتن منظقه وانت نیز در حال اجرا است.

به عنوان فروشگاه پوشاک بازگشایی برخی در حال بسته شدن اتصالات خود را به اتاق و در انتظار یک روز برای قرار دادن بازگشت کالا برگشت در فروش زمین. دیگران به دنبال راه های خلاق به مطمئن شوید که مشتریان احساس امنیت.

“با کفش, از مردم می خواهم به آنها را امتحان کنید,” گفت: پالمر از Schuler کفش. “کسب و کار ما ساخته شده است مردم از آمدن به فروشگاه ما به لباس تنگ و نازک برای کفش. ما انجام شده است که برای نزدیک به 131 سال است.”

بنابراین علاوه بر داشتن کارکنان پوشیدن یک ماسک و دستکش Schuler جدید پروتکل های ایمنی شامل دادن مشتریان گزینه داشتن یک تماس کفش اتصالات با صحبت کردن آنها را از طریق به سوالات از جمله “آیا می توانم شما احساس می کنید خود را بزرگ پا ؟ آیا شما نیم اینچ جلوتر از آن؟”

خرده فروش نیز نیاز مشتریان به پوشیدن جوراب در حالی که تلاش در کفش. و آن را تست جدید پلکسی گلاس سد بر روی چهار چرخ است که می تواند قرار داده شده بین مشتری و کارمند در طول اتصالات برای جلوگیری از عطسه و سرفه.

هنگامی که آن را بازگشایی دوشنبه کرمر اسباب بازی و سرگرمی در آلبرتویل برنامه به درخواست مشتریان برای استفاده از ضد عفونی کننده دست ارائه شده توسط فروشگاه و یا به شستن دست های خود را در دستشویی زمانی که آنها راه رفتن در.

“بسیاری از کارکنان ما اعضای خانواده دارد و ما نمی توانیم به همه مریض گفت:” اموزش کرمر.

او اضافه کرد که او احساس می کند آمادگی کامل برای بازگشایی پس از او و کارکنان هوشیار بودند در مورد تمیز کردن حتی قبل از این بیماری همه گیر.

“من 12 سال در مراقبت های بهداشتی,” او گفت:. “کارکنان ما همیشه تمیز در طول روز است. اگر یک بچه بود و سرفه و عطسه و ما خود را در مسیر و ضد عفونی کردن پس از آنها به سمت چپ. ما ضد عفونی کردن مناطق بازی و قلم پس از هر معامله کارت اعتباری.”

اما ارین Duininck صاحب قانون طلایی گالری در اکسلسیور است برنامه ریزی برای بازگشایی هنر گالری و فروشگاه به پا ترافیک در هر زمان به زودی. او فکر اجازه بازدید با تعیین وقت قبلی در ماه ژوئن.

“من نمی توانم در وجدان خوب باز نشده است,” او گفت که کارگران مردد هستند برای ارتباط برقرار کردن با مردم است و او می خواهد به مطمئن شوید که او طول می کشد زمان به اطمینان حاصل شود او می تواند بازگشایی با خیال راحت.

در ضمن, او گفت:, آنلاین و منظقه فروش شده اند و حال نسبتا خوب.

تحریریه جان Ewoldt کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>