مینه سوتا بیمارستان بازو برای COVID-19 اوج

بیمارستان رهبران تایید و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تصمیم برای پایان دادن به این ایالت اقامت در خانه سفارش در دوشنبه اما خواست Minnesotans هوشیار باقی می ماند و کاهش گسترش COVID-19 ویروس است که هنوز هم می تواند آنها را پایمال و ترک آنها را قادر به مراقبت از برخی از بیماران در اوج این بیماری همه گیر.

مینه سوتا به نظر می رسد به یک تیغ نازک حاشیه بحرانی در بیمارستان منابع — از جمله مراقبت ويژه تخت و هواکش — به آب و افزایش COVID-19 عفونت است که انتظار می رود در تابستان امسال با توجه به دولت جدید نتایج مدل سازی. اما اگر واقعیت را ثابت می کند بدتر از پیش بینی مقامات بیمارستان گفت: فرماندار باید سریع مورد reinstituting محدودیت هایی که کاهش می دهد و چهره به چهره مخاطب و گسترش ویروس.

“ما قطعا خوشحال است که فرماندار است انگشت خود را بر روی این شماره و او تنظیم خوب این شماره عطف آن را به عنوان شرایط مطلوب تر به نظر می رسد,” دکتر گفت: Rahul Koranne مدیر اجرایی بیمارستان مینه سوتا انجمن. “اما یک شماره گیری است که می تواند تبدیل به باید و می تواند تبدیل … اگر برخی از معیارهای تبدیل شدن به مورد.”

بیمارستان ها را به طور چشمگیری افزایش ظرفیت های خود را بیش از دو ماه گذشته. همانطور که از شنبه, دولت گزارش داد یک منبع 1,443 هواکش در بیمارستان ها — فقط با 529 استفاده توسط بیماران با COVID-19 یا نامربوط دیگر مشکلات پزشکی است. دولت نیز افزایش عرضه از 1,401 بیشتر هواکش و دیگر 858 در پشت سفارش برای تحویل در مجموع 3,702.

دولت مقامات اورژانس نیز انتخاب شده جایگزین مراقبت های سایت به عنوان سرریز به صورت پایدار و غیر COVID اگر بیماران بیمارستان ها پر کردن و تخمین زده می شود که برای اولین بار از کسانی که سابق مراقبت دراز مدت تسهیلات در رزویل — باید بازسازی شده و آماده توسط مه 25.

مدل سازی منتشر شد شنبه توسط دانشگاه مینه سوتا مینه سوتا وزارت بهداشت نشان داده شده دولت حاشیه باریک. این سناریو است که بیشترین شباهت دولت فعلی همه گیر پاسخ پیش بینی اوج از موارد در ژوئن 29 که نیاز به 3,397 تخت ICU با هواکش. حاشیه خطای تخمین می زنند که بدان معنی است که تقاضا می تواند بیش از دولت ونتیلاتور عرضه ،

Walz است که به جای ماندن در خانه سفارش با یک استراتژی جدید مارک “ایمن ماندن MN” که اجازه می دهد تا خرده فروشان به رزومه دوشنبه با برنامه های در محل به منظور کاهش انتقال ویروس در میان کارگران و مشتریان و برنامه ریزی برای کافه ها و سالن ها و دیگر کسب و کار خدمات به رزومه ژوئن 1. گروه تجمعات از 10 یا بیشتر مردم هنوز هم ممنوع است اما فرماندار همچنین مجموعه ای از شرایط را برای اردوهای تابستانی و کلاس های مدرسه به سر.

مهم این است که Minnesotans نمی توانید راضی Walz گفت: در آدرس های رادیویی در WCCO صبح روز پنجشنبه و هنوز هم باید عمل اجتماعی فاصله دست شویی و دیگر تلاش ها برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“تمام هدف این بود که فقط به این فشار چیزی که آن را صاف و کم کردن سرعت. شما نمی خواهید برای جلوگیری از آن” Walz گفت. “من فکر می کنم آن را سخت را برای مردم به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف [که] مردمی هنوز به این را دریافت کنید. ترس شما را دیدم این را در جاهای دیگر آنها را آماده و آن را ضعف سیستم است.”

مقامات بهداشتی دولت در روز پنج شنبه از شناسایی معیارهای جدید آنها را از نزدیک مشاهده نشانه هایی است که همه گیر است که مصرف یک به نوبه خود برای بدتر است. یک نشانه بد خواهد بود اگر آزمون های تشخیصی می یابد مثبت COVID-19 نفر از 14 درصد از زمان و یا اگر رای مثبت آزمون را افزایش می دهد 5 درصد بیش از 14 روز است. این زمان هفت روز به طور متوسط مثبت است میزان تنها حدود 12 درصد

یکی دیگر از آستانه خواهد بود دو برابر شدن COVID-19 مورد در هر پنج روز یا کمتر. فعلی نرخ 9.5 روز.

از صبح روز پنجشنبه دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش 13,435 آزمایشگاه-تایید COVID-19 موارد در مینه سوتا و 663 مرگ و میر. وجود دارد 498 COVID-19 مواردی که نیاز به مراقبت در بیمارستان از شنبه, از جمله 203 نیاز به مراقبت های ویژه. تمامی موارد 9,136 تا به حال به طور کامل بهبود شدند و دیگر مورد نیاز برای جدا شده خود را برای جلوگیری از گسترش ویروس.

یکی دیگر از کلید جدید متریک برای دولت است که سهم افرادی که عفونت منابع نمی تواند مشخص به دیگران — از جمله خود همسران یا همکاران. نرخ فعلی است که 36 درصد است که در حال حاضر بالاتر از وزارت بهداشت و درمان آستانه از هفت روز به طور متوسط از 30 ٪ است که در مورد.

“این به ما می دهد یک حس که آیا وجود دارد گسترده تر انتقال در مینه سوتا, جامعه, گفت:” دکتر اموزش Lynfield اپیدمیولوژی دولت.

خوشه در هر یک از این اقدامات می تواند در نتیجه توصیه به فرماندار به نظر جدید اجتماعی محدودیت فاصله.

دولت در روز جمعه نیز انتظار می رود یک سوم حمل و نقل از دولت فدرال remdesivir از داروی ضد ویروسی است که دریافت اضطراری با استفاده از مجوز در برابر COVID-19 به دلیل آزمایش های بالینی حاکی از آن کوتاه, بیمارستان باقی می ماند. آخرین حمل و نقل را ارائه درمان برای حداقل 145 مردم بر اساس 10 روز دوره Lynfield گفت.

دولت منتشر کرده است دستورالعمل های اخلاقی که در آن COVID-19 بیماران در بیمارستان ها باید دریافت آن را برای اولین بار. دولت فدرال مدیریت محموله از مواد مخدر با آینده محموله به مینه سوتا بر اساس تعداد COVID-19 نفر در بیمارستان.

U محققان درگیر در اولیه ملی کارآزمایی بالینی remdesivir و به تازگی شروع به آزمایش دوم برای دیدن اینکه آیا این دارو در ترکیب با یکی دیگر از دارو را کاهش می دهد سیستم ایمنی بدن overreactions که باعث برخی از بدترین عوارض در برخی از بیماران آلوده.

دیگر همه گیر آماده سازی در روز پنج شنبه شامل فعال سازی از 20 پزشکی آموزش دیده از اعضای دولت گارد ملی به انجام تست تشخیصی در دراز مدت مراقبت از امکانات که در آن افراد مسن و بیمار ساکنان دچار برخی از سخت ترین نتایج. در میان تمام COVID-19 مرگ و میر 537 درگیر ساکنان مراقبت طولانی مدت و یا کمک امکانات زندگی.

قانونگذاران ایالتی در روز پنج شنبه نیز مورد بحث یک مسئله فشار از پرونده های حقوقی در برابر خانه های پرستاری بیمارستان ها و دیگر امکانات مراقبت — و اینکه آیا برای محافظت از آنها را از مسئولیت برای هر گونه ارائه مراقبت در طول COVID-19 زمان صلح و اضطراری است که آغاز شده, مارس 13. اپراتورها از تسهیلات مراقبت دراز مدت حمایت قانونی حفاظت از ذکر آنها رنج می برد در میان همه گیر از کمبود دنده محافظ کارکنان و کارگران — گاهی اوقات به خاطر آنها رنج می برد COVID-19 عفونت و مجبور به توقف ارائه مراقبت بلافاصله.

“حرفه پزشکی است که در نظر گرفتن خطرات فوق العاده ای است که من نمی فکر می کنم به طور کامل قدردانی و یا درک” گفت: سناتور. میشل بنسون, R-ژامبون دریاچه معاون سلامت و خدمات انسانی و مالی کمیته سیاست که به معرفی این لایحه است.

مقامات بهداشتی دولت امیدوارند که اقامت طولانی مدت در خانه نه تنها با تاخیر اوج COVID-19 موارد اما کاهش می یابد که اوج تعدادی از موارد نیز هست.

مدل سازی توسط U و وزارت بهداشت و درمان به طور کلی پیش بینی کرد که این محدودیت ها تنها تاخیر در اوج اما کلینیک مایو ارشد اجرایی در روز پنج شنبه گفت که سازمان او منتشر نشده مدلسازی پیش بینی “مسطح” از اوج.

“مایو کلینیک اخباری مدل سازی نشان می دهد که پیش بینی COVID-19 بسیار بالا اوج بوده است کاهش یافته و ما را تجربه سطوح متنوع از عفونت نرخ در ماه های آینده تا یک واکسن موثر در دسترس است” نوشته دکتر Gianrico Farrugia. “بر اساس این اطلاعات ما از افزایشی بازگشایی فضاهای عمومی در جوامع ما است.”

 

کارکنان نویسندگان کریستوفر Snowbeck و جو کارلسون کمک به این داستان.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de