مینه سوتا قانونگذاران تقلا به سادگی معامله را به حمل و نقل امن تر

قانونگذاران مینه سوتا در حال تقلا برای کارگزار معامله به منظور افزایش ایمنی در حمل و نقل عمومی پس از بالا اخیر-مشخصات حملات و رشد شکایات در مورد جرم و جنایت در اتوبوس و نور-راه آهن قطار.

ایمنی و مقررات در نظر گرفته شده در این کنگره را ایجاد یک خط جدید دفاعی — حمل و نقل از عوامل است که بررسی و سواری کرایه و کمک به پلیس در حفظ نظم در حمل و نقل عمومی. این یک استراتژی است که استفاده شده است در دیگر شهرستانها در سراسر کشور از جمله سانفرانسیسکو و سیاتل.

این طرح پس از یک KSTP-تلویزیون لنگر مجروح شد آنچه شرح داده شد به عنوان یک تصادفی حمله روز سه شنبه در بازار Nicollet نور-ایستگاه راه آهن. و در اوایل این ماه یک زن بود لگد در سر در یک خط سبز ایستگاه در خیابان, حمله که منجر به کشته و سه ساله.

قانونگذاران نیز پیشنهاد تغییر راه کرایه evaders در حال جریمه و پیگرد قانونی قرار. در حال حاضر عدم پرداخت کرایه می تواند در نتیجه $180 خوب شبیه به مستی, رانندگی, حمله به و سرقت است. اما از 1500 تقدیر نامه صادر شده توسط حمل و نقل مترو پلیس برای فرار از پرداخت کرایه در سال گذشته تنها 45 نفر در واقع پرداخت جریمه — عمدتا به دلیل محلی دادستان اغلب کاهش به دنبال موارد بیش از یک پرداخت $2 بلیط ترجیح می دهند به جای تمرکز بر روی بیشتر جرائم جدی.

طرح های جدید برنامه ریزی شده برای بررسی در این کنگره پنج شنبه را کرایه فرار اداری استناد شبیه به بلیط ترافیک با جریمه شروع در $35 و در پوش $100.

اما بحث رو گرفتار کردن با اصلاحات به یک خانه حمل و نقل لایحه سیاست بود که در نهایت مطرح در حال حاضر.

با قانونگذاری در جلسه اختتامیه روز دوشنبه قانونگذاران هنوز هم امیدوارم که آنها می توانند به یک توافق در حمل و نقل ایمنی است.

“ما اولویت مناطق که در آن ما می تواند رسیدن به توافق با مجلس سنا و بحرانی کار انجام شده برای Minnesotans — از جمله حمل و نقل سرمایه گذاری و حمل و نقل ایمنی گفت:” رهبر جناح اکثریت مجلس Ryan وینکلر DFL-Golden Valley, در انتشار اخبار.

در اوایل جلسه قانونگذاران به نظر می رسد مشتاق برای مقابله با این موضوع از جوانه زدن جرم و جنایت در حمل و نقل — به خصوص پس از یک مرد به ضرب گلوله کشته شد یک خط اتوبوس در مرکز شهر مینیاپولیس و سلاح های سرد و کشنده در خط آبی در اوایل این سال است.

به طور کلی جرم و جنایت خشونت آمیز در اتوبوس و قطار از جمله تجاوز به عنف و سرقت و تشدید حمله, افزایش 35% در سال 2019 بیش از سال گذشته برای مترو و حمل و نقل.

اما هنگامی که COVID-19 زده بود ارامش وجود دارد در تلاش برای افزایش ایمنی به عنوان قانونگذاران بر همه گیر و اقتصادی خود را خرید اینترنتی. اما در هفته های اخیر دو حزبی تلاش در میان قانونگذاران مجلس منجر به سازش مقابله با این موضوع گفت: Rep. جان Koznick R-Lakeville. “ما نمی توانیم نظاره نشست و هیچ چیز” او گفت:.

پس از این لایحه که مطرح پنجشنبه Koznick اخراج انتشار اخبار ظاهرا نا امید است که بحث متمرکز مختلف اندازه گیری مربوط به پارک تفریحی ،

“قابل توجه پیشرفت های امنیتی مورد نیاز در حمل و نقل مترو به عنوان جرم و جنایت به شدت افزایش در سراسر سیستم حمل و نقل عمومی” او گفت:. “آن زمان برای قرار دادن سیاست بیش از سیاست و ثابت به Minnesotans که ما جدی مورد اطمینان خانواده خود را امن هستند زمانی که آنها با استفاده از حمل و نقل عمومی.”

Rep. براد Tabke DFL-Shakopee گفت که او باقی می ماند “امید ما می تواند رسیدن به یک توافق دو حزبی به تصویب قانون قبل از پایان جلسه به نفع هر دو برون شهری و مترو سواران.”

در سال گذشته مترو حمل و نقل ارائه شده نزدیک به 78 میلیون نفر به مسافران با ridership افزایش به حدود 14 میلیون در سبز خط راه آهن نور بین مینیاپولیس و سنت پل و 11 میلیون در خط آبی که متصل به مرکز شهر مینیاپولیس به بازار آمریکا و فرودگاه.

از آنجا که شیوع کروناویروس, مترو, حمل و نقل دیده می شود به طور کلی ridership کاهش حدود 75٪.

در مصاحبه این هفته حمل و نقل مترو مدیر کل وس Kooistra گفت: او را “تشویق” است که بحث در مورد ایمنی در حمل و نقل عمومی احیا شده است و در کنگره به خصوص در بحث حمل و نقل مانیتور.

“ما نیاز به ارائه بیشتر از حضور در خدمات ما خواهد کرد که جلوگیری از جرم و جنایت و [افزایش] کرایه اجرای,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net