در کنار یک تاکستان در جنوب غربی ایالت مینه سوتا یک سایت برای معدوم خوک

Category: کیمیا | No comments

دور دریاچه, Minn. — سایتی که در آن معدوم خوک خود محافظت زمین به کمپوست در اشراف شهرستان است باز زمینه در سراسر جاده از یک دریاچه تاکستان محافظت شده توسط دو مرد در یک وانت سفید.

از جاده ها در روز پنج شنبه وجود دارد بدون بو و نور تنها فعالیت قابل مشاهده است که در آن حفاری تجهیزات و وانت نشستن در زیر قهوه ای بزرگ انبوهی از کمپوست ساخته شده از خوک ها و مالچ.

اسکات Ellenbecker صاحب دور دریاچه کارخانه شراب سازی در سراسر جاده ها گفت: بسیاری از مردم او را خواسته آنچه آن را مانند به اجرای یک تاکستان در سراسر جاده از یک میدان بزرگ با انبوهی از خوک باقی مانده در آن است.

“شده است وجود دارد بسیاری از کامیون ها در داخل و خارج از وجود دارد اما در غیر این صورت آن را یک مشکل” Ellenbecker گفت. “در حال حاضر تنها چیزی که صدمه زدن به کسب و کار است COVID.”

دهها هزار نفر از خوک شده اند معدوم در مینه سوتا در هفته های اخیر — و به احتمال زیاد صدها نفر از هزاران نفر دیگر در کشورهای دیگر — با تشکر از خاموش شدن ناگهانی از بسته بندی گوشت می آمد گیاهان پس از شیوع کروناویروس در میان کارگران است.

یکی از کسانی که JBS گیاه در Worthington, چند مایل از دور دریاچه بود که توقیف برای تقریبا دو هفته است و تنها در حال حاضر به تدریج از سرگیری تولید.

هفته گذشته وزارت کشاورزی ایالات متحده تخمین زده می شود روزانه گراز کشتار پایین بود 40 درصد در سراسر کشور نسبت به یک سال پیش. در محکم کالیبره صنعت گوشت خوک با حدود 500,000 حیوانات جلسه خود را در پایان هر روز و شمش پر کردن انبارهای در پشت سر آنها کمبود کشتارگاه ظرفیت به معنای حیوانات به معدوم شود.

برای چند روز این گیاه در وورتهینگتون بود به سادگی euthanizing خوک برای کشاورزان است.

گرگ Suskovic یک دامپزشک و مدیر برنامه با مینه سوتا مدیره از سلامت حیوانات گفت: این سایت در دور دریاچه آغاز شده عامل در مارس 2, و می تواند 2000 نفر خوک در روز است. خوک مرده تغذیه می شوند به یک صنعتی چوب جیک جیک کردن با مقدار مساوی از تراشه های چوب یا نی.

حاصل مخلوط انباشت اشیاء بدست آمده مانند یک windrow, دربسته در محیط با تراشه های چوب و بعد با تجهیزات سنگین پس از آن می رود از طریق یک کمپوست گرما چرخه. پس از دو چرخه کمپوست آماده خواهد شد برای استفاده در زمینه های. این windrows در دور دریاچه افزایش بالاتر از کامیون ها و backhoes در این نزدیکی هست.

“ما یک مقدار زیادی از تجربه با کمپوست به دلیل این چیزی است که ما در طول مرغی شیوع در سال 2015 زمانی که ما پوسيده بوقلمون و جوجه” Suskovic گفت.

دولت باز کرده است یک سایت دوم برای معدوم خوک در لو سور شهرستان است و تلاش برای باز کردن یک, شاید, دو, دیگران, Suskovic گفت: اگر تقاضا برای این نوع از دفع شده است سبک تر از هیئت مدیره از سلامت حیوانات می رود.

“بسیاری از تولید کنندگان با استفاده از رندر در حال حاضر و نیز انجام برخی از خود کمپوست, به اعتقاد من, و آنها ممکن است همچنین با استفاده از برخی از محل های دفن زباله” Suskovic گفت. “ما هیچ ایده ای در هر یک از آن چون از آنجایی که این یک بیماری نیست پاسخ به آنها لازم نیست به اجازه دهید ما می دانیم آنچه که آنها به سوی کم نفوسی یا چگونه آنها خلاصی از آنها دیگر از آن آنها در حال انجام آن قانونی است.”

دولت حدود 20 هکتار به کار با در راوند لک و پرداخت صاحب ملک کیت Tordsen یک “مجموعه ای رای” برای استفاده از اموال خود را. Tordsen کاهش یافته است به بحث در مورد این سایت با یک خبرنگار.

Ellenbecker تاکستان مالک گفت: Tordsen یک همسایه خوب و خصوصی ، دولت با نزدیک شدن Tordsen چندین بار قبل از او قبول کرد که به اجازه اموال خود را استفاده می شود به دور از خوک خود محافظت Ellenbecker گفت.

باربارا هانسن که زندگی در کنار تاکستان گفت: او نشده متوجه بوی از سایت اما مانند همه بیشتر او می یابد نابودی خوک ها غم انگیز است.

“من آرزو می کنم آن را به حال هرگز بدست به این نقطه است. آنها باید بیشتر در بالا از آن همه decisionmakers,” هانسن گفت. “شما نمی دفن مواد غذایی است.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>