هیچ کس می خواهد در یک زیرزمین کنسرت بنابراین نوازندگان گرفتن آواتار در بازی سیستم عامل

Category: کیمیا | No comments

نیویورک: با کنسرت ها در انتظار به توقف coronavirus گسترش دنیای بازی است که به طور فزاینده غذا به دوستداران موسیقی با هنرمندان تبدیل شدن به انیمیشن نوازندگان در عرصه مجازی به trippy لذت از میلیون ها نفر.

روند به دست آورده شتاب در هفته های اخیر پس از فوق العاده محبوب Fortnite بدل رپ Travis Scott به عظیم روانگردان فضانورد انجام در یک آسمانی dreamscape, به عنوان یک ضبط-تنظیم 12.3 میلیون همزمان بازیکنان وارد شده خود را 10 دقیقه داخل مجموعه بازی.

با توجه به پلت فرم است که موجب بین المللی بازی شوق پس از راه اندازی در سال 2017 بیش از 27.7 میلیون منحصر به فرد بازیکنان شرکت کننده در اسکات نشان می دهد در سراسر آن برتر و چهار encore ارائه.

و در اوایل ماه مه Fortnite راه اندازی یک حزب مجازی شامل دی جی از جمله deadmau5 و Steve Aoki, جشن آن نقطه عطف از 350 میلیون بازیکنان ثبت شده است.

همه گیر نیست سریع تبدیل هنرمندان به آواتار—DJ Marshmello تا به حال یک Fortnite کنسرت در سال 2019 — اما که بسیار از جهان جمعیت خواست شده و یا مجبور به ماندن در خانه بیش از COVID-19 قطعا آنه آن است.

با اذعان به شرایط ناگوار coronavirus به شکل دراورده شده به طور گسترده تر آدم Arrigo—مدیر عامل شرکت موج یک سرگرمی و فناوری شرکت که قرار است در کنسرت از DJ Jean-Michel Jarre و در حال حاضر توسط teaming با هنرمندان از جمله R&B خواننده John Legend—سعید مجازی نشان می دهد کسب و کار “منفجر شده” با توجه به اقدامات قرنطینه.

“این نوع داده ما یک فرصت برای نشان دادن به مردم واقعا چه ارزش هر دو خلاقانه و اقتصادی مجازی کنسرت است” گفت: Arrigo که شرکت تاسیس موج در سال 2016.

‘عینک تصویری’

مجازی کنسرت در Fortnite و یا بر روی دیگر سیستم عامل بازی و همچنین به عنوان جریان رسانه های مانند یوتیوب زندگی می کنند و یا حرکت یا کشش ناگهانی, مختلف, بسیار استادانه حیوانات از کنسرت, بسیاری از ستاره ها راه اندازی کرده اند به تازگی در Instagram و یا Facebook live apps.

یک موسیقیدان خود Arrigo گفته مجازی تجربه در نظر دارد به بینندگان “که در آن من می تواند هر آواتار من می خواهم یا مجری می تواند من را در یک سفر—درست مثل من احساس می کنم زمانی که من به یک فیزیکی نشان می دهد.”

“شما مدیون به قوانین فیزیک و یا جاذبه بنابراین شما فقط می توانید هر چیزی را انجام دهید” 36 ساله گفت.

این نوع را نشان می دهد دیدن نوازندگان تبدیل به یک نماد است که با استفاده از بینایی کامپیوتر و ضبط حرکت تکنولوژی به تقلید از هنرمند زنده حرکات در زمان واقعی—”هنگامی که آنها لبخند آواتار خود لبخند” توضیح داد: Arrigo.

همه گیر راش

این بیماری همه گیر است که ایده آل لحظه به بازار: بسیاری از توسعه دهندگان بازی “در حال درمان این دوره راه است که آنها را به طور سنتی پربار بازار دوره گفت:” دیمیتری ویلیامز ارتباطات و فناوری محقق در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است.

Arrigo دارد که مجازی کنسرت می توانید با ارائه یک راه رو به جلو برای تقویت این صنعت یک “مکمل” به اجرای زنده یک بار آنها را در بازگشت برای طرفداران برای لذت بردن و هنرمندان برای کسب درآمد از.

در حال حاضر جریان درآمد شامل راه را مجازی تجربه کنسرت “VIP”خرید و فروش کالاهای مجازی برای آواتار خود را و یا ارسال یک بازیگر روی صحنه گل در امیدوار است که آنها را با شما تعامل داشته باشند.

یکی جریان در نقاط مختلف قیمت نیز یک گزینه به درآمد گفت: Arrigo.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>