یک ملت یک جیره کارت: ترنجبین برای کارگران مهاجر — توسط مارس آینده

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: پس از ارائه نقدینگی و حمایت از کسب و کارهای کوچک در اولین tranche از دولت بسته محرک مالی وزیر Nirmala Sitharaman روز پنج شنبه اعلام کرد اقدامات لازم برای حمایت نیروی کار مهاجر کشاورزان فقیر و پایین طبقه متوسط مردم است.

دولت با توجه به سهم کمک در tranche دوم به کشاورزان ارائه شده توسط Rs 2 لاخ کرور اعطایی اعتبار به 2.5 کرور کشاورزان از طریق Kisan کارت اعتباری. جدای از این وزیر مورد تایید اضافی 30000 تومان کرور روپیه برای اورژانس سرمایه صندوق از طریق Nabard است که بیش از و بالاتر از 90,000 تومان کرور روپیه ارائه شده از طریق عادی تشکیلات جدید بکار تجاری مسیر.

دولت در ارائه وام سرمایه در گردش از 10 ، 000 تومان هر 50 لاخ فروشندگان خیابانی شده اند که ضربه سخت Covid-19 بیماری همه گیر. او همچنین اعلام کرد که 2 درصد بهره یارانه برای Shishu وام های داده شده در زیر مودرا وام.

در کمک به کارگران مهاجر Sitharaman همچنین اعلام کرد راه اندازی ملی حمل کارت — یک ملت یک جیره کارت — است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر جیره فروشگاه در هر بخشی از کشور را به عنوان مهاجران حرکت از دولت به دولت. او گفت: این طرح می تواند اجرا شود در سراسر هند در ماه مارس سال آینده است.

دولت Sitharaman گفت: رایگان ارائه می کنند foodgrains به همه مهاجران برای دو ماه آینده. “آنها خواهد شد و پنج کیلوگرم گندم یا برنج به ازای هر فرد یک کیلوگرم از نبض یک کیلوگرم (chana) حتی اگر یک مهاجر کارگر ندارد BPL کارت. این طرح این است رفتن به هزینه دولت خزانه به ارزش 3,500 تومان کرور. این را به طریق دولت چه کسی خواهد بود که اجرای آژانس,” او گفت:.

Sitharaman نیز اعلام کرد مقرون به صرفه مسکن اجاره ای طرح برای کارگران مهاجر تحت مشارکت عمومی-خصوصی (PPP) ، “این خواهد بود که اجرا از طریق PM Awas Yojana. مجتمع های مسکونی جدید می تواند طراحی و توسعه توسط خصوصی بازیکنان, آنها دولت را incentivise,” Sitharaman گفت.

در تلاش برای ارائه یک تلنگر به بخش مسکن و سایر صنایع وابسته, دولت افزایش یافته یارانه بهره با یک سال دیگر — تا مارس سال 2021 به خرید آپارتمان در مسکن مقرون به صرفه بخش با صرف 70,000 تومان کرور.

براساس این طرح دولت برای تامین مسکن در شهرها را تبدیل به مقرون به صرفه مسکن اجاره مجتمع (ARHCs) تحت PPP حالت طریق concessionaires. این طرح جدید را incentivise شرکت ها برای توسعه این مجتمع در زمین های خصوصی.

او همچنین تصویب یک بسته به ارزش 6000 تومان کرور روپیه به عنوان Campa صندوق به اشتغال برای مردم قبیله ای به ویژه برای Adivasis درگیر در جنگلداری-کار مرتبط است.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>