بیش از 1K آندرا پرادش, Telangana مهاجران و دانشجویان از پنجاب

Category: کیمیا | No comments

ویجیاوادا: بیش از 1000 نفر از جمله دانشجویان و کارگران مهاجر از Telangana و آندرا پرادش که رشته در پنجاب آورده بودند و برگشت با قطار ویژه امروز است.

یک معلم دوست داشتنی و حرفه ای دانشگاه گفت: “امروز صبح در حدود ساعت 6 صبح رسیدیم Rayanapadu ایستگاه راه آهن در ویجیاوادا. وجود دارد بیش از 1000 نفر در قطار ویژه آغاز شده است که از پنجاب است.”

“دانش آموزان از LP University, Chandigarh دانشگاه و کارگران مهاجر از آندرا پرادش و Telangana بودند که رشته وجود دارد از مستند شروع شده اند به ارمغان آورد. از Rayanapadu مقامات در مصرف ما را به های مختلف ستاد منطقه ما را در قرنطینه. ما ارائه غذا توسط مقامات مربوطه در قطار. تمام امکانات ارائه شده به ما. ما درباره ما صفحه اصلی وزارت امور خارجه است و ما خوشحال هستند که هر دو پنجاب و آندرا پرادش دولت کمک کرد ما,” او اضافه شده است.

Sai Kiran یکی دیگر از دانشجویان گفت: “ما واقعا خوشحال پس از رسیدن به بومی ما محل. برای دو ماه گذشته من در انزوا و من در نهایت به آندرا پرادش بعد از هر دو دولت پنجاب و آندرا جلو آمد و به ما کمک کرد.”

وزارت امور (MHA) در تاریخ 1 مه صادر کرد به منظور گسترش مداوم مستند از بیش از دو هفته از آوریل 4 و همچنین اجازه حرکت کارگران مهاجر گردشگران و دانشجویان و دیگر افراد سرگردان در مکان های مختلف با قطار ویژه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>