نژادپرستان ساخته شده است یک وب سایت به Doxx سفید در روابط با مردان سیاه

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Racists Built a Website to Doxx White Women in Relationships With Black Men

عکس: شاتر

سفید supremacists که در سال 2020 هنوز هم در نظر نژادی روابط به عنوان یک عمل شنیع قبل از خدا و Ku Klux Klan عیسی ساخته شده است یک وب سایت به doxx سفید زنانی که در روابط با مردان از رنگ.

تبلیغات

معاون گزارش که حدود 80 زنان قرار داده شده اند و به عنوان “خائن” توسط نژادپرستان که هنوز خود متفق پرچم بوکسورهای در یک دسته بیش از فکر آلت تناسلی سیاه و سفید در سفید ساخته شده است ، زنان دریافتند که اسم و عکس پروفایل رسانه های اجتماعی و دیگر اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در وب سایت به عنوان یک راه تهدید و ارعاب آنها را برای داشتن روابط خارج از مسابقه است. آنچه بدتر است این است که بستن سایت پایین ثابت کرده است که یک نبرد دشوار.

از معاون:

وب سایت ایجاد شده بود در ماه آوریل بود اما گرفته شده و آفلاین پس از اولیه خود را ارائه دهنده خدمات میزبانی قطع روابط با آنها. سپس آنها را در بر داشت یک خانه با یکی از روسیه بزرگترین ثبت کننده های دامنه, R01. معاون اخبار تماس R01 روز سه شنبه به سوال که آیا سایت نقض سیاست های خود را. یک ساعت بعد, سایت آنلاین گرفته شده است, اما از صبح روز چهارشنبه آن را به بالا. تاتیانا Agafonova یک سخنگوی R01 نوشت: در یک ایمیل که شرکت “پشتکار خود را ارائه خدمات به مشتریان” مگر در مواردی که قوانین دادگاه و یا در غیر این صورت آنها تماس گرفته توسط اجرای قانون است.

صاحب وب سایت سپر خود هویت و محل سکونت از طریق Cloudflare آمریکا مبتنی بر شرکت امنیتی است که محافظت از مشتریان از حملات DDoS (تلاش برای سقوط یک وب سایت توسط قریب به اتفاق آن را با داده ها). معاون اخبار تماس Cloudflare بپرسید که چگونه این وب سایت خاص مربع با سیاست های خود را. آنها کاهش یافته است به نظر فرد وب سایت است اما کارگردان ما را به وبلاگ خود را از فوریه 2019 جایی که آنها “آدرس شکایت در مورد محتوای.” خط پایین خود را که Cloudflare یک شرکت امنیتی و محتوای اعتدال نیست واقعا مسئولیت خود را.

تبلیغات

همراه با به اشتراک گذاری زنان, اطلاعات, وب سایت دارای یک بخش به نام “عوارض پرداخت شده” که هشدار می دهد “زنان سفید که علاقه مردان سیاه” که عاشقانه با مردان سیاه به پایان خواهد رسید و خود را در درد و رنج است. وب سایت مدیران نوشت چیزهایی مثل: “نمی توانید صبر کنید تا زمانی که شما پرداخت قیمت زمانی که او به شما می تپد” و “عوارض پرداخت خواهد شد یک روز زمانی که او در انتقاد خود را بزرگ پیشانی به زمین” با توجه به یکی از این زنان بود که doxxed در سایت و نامش نبود نشان داد برای ایمنی خود را.

“یک سایت مانند این است که در مورد دلایل حتی فراتر از دافعه نفرت را ترویج,” Oren سگال, معاون رئیس جمهور از ضد افترا در لیگ مرکز افراط گرایی گفت: معاون. “این سایت در عین حال یک مثال دیگر چگونه برخی از فضاهای آنلاین طراحی شده است و به معنای واقعی کلمه تسهیل آزار و اذیت. آنها در دنیای واقعی اثرات واقعی مردم است. این سیستم آنلاین که یک سایت مثل این نیاز به کار باید مراحل را به پاسخ می دهند.”

تنها سمت روشن به همه این است که با وجود گریزپا از این miscegenation ترس تشکرها که استفاده از تکذیبنامهها و زبان رمزی برای جلوگیری از تعطیل سابق دادستان Subodh چاندرا گفته معاون نیستند به عنوان حفاظت به عنوان آنها فکر می کنم آنها.

“سازندگان این مطالب هستند در معرض خود را به مسئولیت مدنی خطر با وجود همه مزخرف تکذیبنامهها” چاندرا گفت. “آنها به خوبی می تواند خود موضوع را به دادستان باید هر کسی بود مورد آزار و اذیت و یا در غیر این صورت آسیب به عنوان یک نتیجه از این فعالیت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>