جمهوری خواه ایالت ریچارد با مته سوراخ کردن تلفن همراه کشف و ضبط مراحل را از کمیته اطلاعات مجلس سنا در میان تحقیقات بیش از سهام تجارت


Chairman Richard Burr, R-NC, reaches for hand sanitizer at a Senate Intelligence Committee nomination hearing for Rep. John Ratcliffe, R-TX, on Capitol Hill in Washington,DC on May 5, 2020. - The panel is considering Ratcliffes nomination for Director of National Intelligence.

رئیس ریچارد با مته سوراخ کردن R-NC می رسد برای ضد عفونی کننده دست در کمیته اطلاعات مجلس سنا نامزدی شنوایی برای Rep. جان Ratcliffe, R-TX در کاپیتول هیل در واشنگتن در آوریل 5 سال 2020 است. – پانل است که با توجه به Ratcliffes نامزدی برای مدیر اطلاعات ملی.
عکس: اندرو بیلبائو (گتی ایماژ)

جمهوری خواه ایالت ریچارد با مته سوراخ کردن (N. C.) است که در کل یک پشته از مشکل پس از او گزارش داد و ستد سهام پیش از اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات

با توجه به سی ان ان, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل با نام مستعار “لاک پشت قدرت” پذیرفته شده با مته سوراخ کردن استعفای یکی از بالاترین کمیته در تمام زمین است که با مته سوراخ کردن led به مدت سه سال اشاره کرد که سناتور “با من تماس امروز صبح به من اطلاع از تصمیم خود برای کنار به عنوان رئیس کمیته اطلاعات در تعلیق بررسی است.” لاک پشت گردن اضافه شده است که استعفای خود را موثر خواهد بود در پایان روز جمعه.

بورر به خبرنگاران گفت که او از پله پایین چون “این حواس پرتی به سخت کار کمیته و اعضا و من فکر می کنم امنیت کشور بسیار مهم است به هر گونه حواس او را پرت.”

تبلیغات

با توجه به لس آنجلس تایمزبزرگ با مته سوراخ کردن آمار بود با یک جستجو در حکم و مجبور به دست بیش از تلفن همراه خود را در میان یک تحقیق که نشان می دهد که Balling, کون بورر گفته معامله سهام چند که بوده ام به طور مستقیم تحت تاثیر قرار اگر مثلا یک ویروس آمار که تعطیل کل کشور است.

Big Baller بورر و همسرش گزارش رفت و در پاره فوریه 13, ساخت نزدیک به سه ده معاملات سهام به ارزش جایی بین $628,000 و $1.7 میلیون در یک روز. به همین دلیل است که یک مشکل ؟ خوب پخت نان با مته سوراخ کردن فقط اتفاق می افتد به یک رئیس یک کمیته است که می تواند قرار داده تا در بازی اگر مثلا یک دایناسور-اندازه ویروس راه اندازی شد برای حمله به آمریکا است. سگ ماده الاغ با مته سوراخ کردن ادعا می کند که او فقط تا اتفاق افتاده است به استفاده از تمام اطلاعات عمومی به این معاملات درست در این زمان است که coronavirus کشیده شد تا امریکا درب جلو.

از سی ان ان:

کنگره با تصویب سهام عمل در سال 2012 که به صراحت آن را غیر قانونی برای اعضای کنگره به تجارت سهام با اطلاعات داخل. وجود دارد هیچ مدرکی که با مته سوراخ کردن شکست قانون یا نقض قوانین مجلس سنا با معاملات.

در علاوه بر این به معاملات با مته سوراخ کردن ساخته شده در فوریه 13, سناتور brother-in-law, Gerald Fauth, فروش شش سهم به ارزش بین $97,000 و $280,000 در همان روز با مته سوراخ کردن. Fauth عضو ملی میانجیگری هیئت مدیره می پردازد که با حمل و نقل هوایی و ریلی بازرگانی.

با مته سوراخ کردن وکیل آلیس فیشر هفته گذشته گفت که با مته سوراخ کردن نیست هماهنگ معاملات خود را با Fauth.

تبلیغات

بزرگ کلم بروکلی با مته سوراخ کردن همه می دانستند این بود که در آینده به عنوان سی ان ان اشاره می کند که در ماه مارس “اف بی آی و کمیسیون بورس و اوراق بهادار تا به حال تماس با مته سوراخ کردن به عنوان بخشی از یک پروب به معاملات سهام ساخته شده توسط قانونگذاران اطراف coronavirus بیماری همه گیر.”

دام مهلک با مته سوراخ کردن نیست اظهار نظر در هر یک از آن و وجود دارد هیچ کلمه ای به عنوان کسی که بیش از این کمیته اما همه probables لعنتی خورد. آنها شامل اعضای کمیته سنسور. جیم Risch از آیداهو مارکو روبیو از فلوریدا و سوزان کالینز از مین است.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de