پناهگاه برای شیطان: خدمات کلیسا که Birthed یک COVID-19 شیوع و زنانی که مبارزه در آن

Category: کیمیا | No comments

تبلیغات

کشیش Charles آرماند می داند که شیطان وجود دارد.

اما به عنوان او به سرعت از طریق جاده های روستایی در نزدیکی غرب ویرجینیا, Marion County-Monongalia County line او تا به حال هیچ ایده او رهبری در جهت. آرماند حتی نمی دانم که در آن او بود.

آرماند در حال حاضر officiated صبح سرویس به صورت جماعت خود را در Mt. صهیون, Missionary Baptist Church همسایه در کلارکسبرگ, West Virginia. او با عجله به موعظه کشیش Laverna هورتون ششم-سالگرد خدمات در دوستی کلیسای باپتیست در Everettville در 15 مارس. آرماند همسر و سه دختر و 10 از عبادت چپ قبل از او و در حال حاضر به فشرده دوستی را شلوغ پناهگاه برای یکی از مهم ترین سنت ها در جامعه مذهبی است.

“در کلیسای باپتیست دو وجود دارد بالا جشن” آرماند گفت: ریشه. “این اولین بار است که کلیسای سالگرد و دوم کشیش سالگرد…بنابراین شما تا به حال کلیساها از سه شهرستان همگرا در کلیسا او را به پت خود را در پشت به جشن او را به غذا خوردن با او…آن چه ما انجام می دهیم. آن را فقط به آنچه که ما در کلیسا.”

گذشته از اینکه از دست داد, در آن نقطه, کشیش آرماند تا به حال هیچ ایده که بدون علامت حامل هنوز هم می تواند گسترش coronavirus. غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت هنوز صادر اقامت در خانه سفارش دهید. در واقع به عنوان کشیش رخنه کرد و از طریق غرب ویرجینیا روستا و coronavirus crisscrossed کشور دولت نمی خواهد گزارش یک مورد از این ویروس به صورت دو هفته دیگر.

همه او می دانست این بود که او دیر است.

آرماند نیست آن را در زمان برای دوستی باپتیست به موعظه خدمات. به عنوان او کشیده به کلیسا به سر می برند پارکینگ در او مشاهده 100 تا 120 نمازگزاران قطره ای از تنگ ساخت که به معنای نگه 75 در بهترین. او استقبال کلیسای خود که با حضور اعضای این سرویس است. او تماشا به عنوان عضوی از ستاره صبح باپتیست—یکی از منطقه بزرگترین سیاه جماعت—کمک به سالمندان زن محبت شناخته شده به عنوان خواهر هورتون صعود به ستاره صبح کلیسای باپتیست ون. خواهر هورتون هرگز از دست رفته یک سرویس بعد از ظهر و حتی اگر او یکی از قدیمی ترین اعضا در حضور او هنوز هم سنگ در گروه کر.

دو هفته بعد در مارس 29, 88 سال Viola نیویورک هورتون را تبدیل به اولین غرب Virginian به مرگ از COVID-19.

کمتر از 24 ساعت پس از آن سرنوشت ساز کلیسا خدمات دولتی عدالت خواهد موضوع را اعلام محدود کردن تجمعات بیش از 10 یا بیشتر مردم است. اما در 15 مارس به عنوان خواهر هورتون خواند, آخرین سرود, هیچ کس تا به حال یک سرنخ است که یک ویروس که شرکت کنندگان خواهد بارها و بارها از آن به عنوان “خود شیطان” بود نیز به انجیل. چون تست شد خیلی کمیاب هورتون خانواده نمی دانم برای روز است که این بی رحمانه سرایت باعث مرگ او. کشیش آرماند آگاه بود که یکی از عبادت به زودی تست مثبت است. او نمی دانست که میکروسکوپی ارائه مرگ آماده شد به اشک خود را از طریق جامعه مانند یک طریقی شیطان.

“من تا به حال شناخته شده وجود دارد حتی امکان یک فرد آلوده شدن من قطعا می خواهم که خودداری از رفتن و مجبور توصیه من عبادت نمی شود در حضور” آرماند گفت. “ما می دانستیم که چیزی دم بود اما در آن زمان غرب ویرجینیا شد گزارش هر گونه موارد است. ما شنیده ام چیزی از فرماندار.

“بنابراین ما به دنبال به عنوان بقیه از کشور پوشش داده شده است و ما هنوز در تعجب,” آرماند اضافه شده است. “ما تعجب شد: اتحاد خدا انجام می شود چیزی برای محافظت از غرب ویرجینیا?”

او نمی دانست.

تقریبا جهنم

جان دنور به نام, West Virginia “تقریبا بهشت” یک عبارت است که موجب برنده جایزه مبارزات انتخاباتی برای دولت گردشگری شورای.

در حالی که غرب ویرجینیایی اعتقاد معنوی خود را وجود آنها محافظت از آن رو به رشد جهانی و همه گیر است که آمار بیشتر مناطق شهری دولت خود را هنوز هم چهارم-بالاترین نرخ فقررا دوم-کمترین امید به زندگی و کمترین مواد مخدر مصرف بیش از حد رای دادن در آمریکا است. دولت نیز در میان بدترین 20 متحده برای نرخ بارداری نوجوانان (45), جرم و جنایت خشونت آمیز (31) و آموزش و پرورش (44). اما با تمام مشکلات آن دولت در واقع یکی بازخرید بالا 10 ویژگی:

مردم سفید.

غرب ویرجینیا 92.0 درصد جمعیت سفید باعث می شود آن سوم-سفید وزارت امور خارجه در کشور است. ماریون کانتی است و حتی سفیدتر. جمع به بخش شمالی کوه دولت روستایی شهرستان 92.9 درصد سفید. هنوز Marion County کوچک, سیاه, جمعیت صمیمی و عمیقا مذهبی اغلب متحد به عبادت در یکی از منطقه های سیاه کلیساها برای یکشنبه بعد از ظهر و خدمات است.

دولت نیز موفق به فرار coronavirus اپیدمی شده است ravaging امریکا است. این آزمایش یک درصد بزرگتر از شهروندان خود را از 37 کشورهای دیگر و خوشبختانه این یکی از پایین ترین نرخ ابتلا به عفونت در کشور است.

مگر اینکه شما سیاه هستید.

اگر شما در غرب ویرجینیا شما دو بار به عنوان به احتمال زیاد به تست مثبت برای coronavirus. و همانطور که از دوشنبه, 5 مه داده ها از غرب ویرجینیا اداره بهداشت عمومی, 52.17 درصد از Marion County ساکنان که آزمایش مثبت برای COVID-19 بودند black; تعداد حیرت انگیز با توجه به اینکه این شهرستان تنها 3.3 درصد ،

Data: U.S. Census Bureau/West Virginia Bureau of Public Health

اطلاعات: اداره آمار آمریکا/غرب ویرجینیا اداره بهداشت عمومی
گرافیک: مایکل هریوت (ریشه/رفتن)

تعداد کسانی که درست نیست.

ریشه به بررسی تپه ایمیل, خواندن ده ها نامه و انجام مصاحبه با ساکنان که در مریون شهرستان و مناطق اطراف آن. تعدادی از افراد آلوده در منطقه است و بدون شک بالاتر است. بعلاوه مقامات بهداشت فعالان و سیاستمداران تمام گفت: ریشه است که تقریبا در هر مورد COVID-19 در مریون و Monongalia شهرستانهای’, سیاه, جمعیت می توان به آن مربا بسته بندی شده در مارس 15 خدمات در دوستی Baptist Church یک واقعیت حمایت دولت و شهرستان داده است.

COVID-19 پاره طریق ماریون کانتی در یک هولناک رای دادن. حتی بدتر از دولت و مقامات بهداشت شهرستان به ظاهر نادیده گرفته فاجعه بحران بهداشت عمومی; قربانیان شدند برای مبارزه با این بیماری همه گیر خود را—تا زمانی که یک تعداد انگشت شماری از بی باک اولین پاسخ دهندگان در پا برای نجات این جامعه سیاه و سفید.

هیچ ناجی نمی شد پزشکان یا پرستاران. در واقع هیچ یک از آنها تا به حال هیچ درمانی تخصص. آنها نوع دیگری از “ضروری” کارگران که استفاده می شود برای بودن در خط مقدم:

البته آن را سیاه زنان که روز را نجات داد.


Romelia هاجز تا به حال به می دانم.

هاجز یک جامعه فعال در Fairmont, W. V. (صندلی شهرستان ماریون) بود تماشای COVID-19 همه گیر از ابتدا. یکی از دلایل او خیلی قاطعانه در مورد حفاظت از جامعه خود بود به دلیل نادر نقص ایمنی به نام ولگا کم خونی, خون, اختلال شایع در رودخانه ولگا منطقه از روسیه است. این بیماری بسیار نادر در ایالات متحده آمریکا است که حدود ده نفر در کل کشور رنج می برند از این بیماری است.

سه نفر از آنها را زنده در Romelia هاجز’ خانه.

کارشناسان از کلینیک مایو دانشگاه جانز هاپکینز و دیگر موسسات تشخیص داده هاجز’, شوهر, پاتریک, با اختلال نادر سال پیش زمانی که یک بیماری رمز و راز فرود آمد و او را در حمایت از زندگی در 25 سال. پس از کشف رمز و راز پزشکی, محققان, اطلاع, زن و شوهر که ولگا کم خونی بود ژنتیکی و تا به حال تصویب شده است به دو پسر.

دانستن است که تقلا با کروناویروس می تواند به اثبات مرگبار برای خانواده اش هاجز شده بود تماشای COVID-19 همه گیر گشوده به خصوص علاقه شخصی. او تا به حال مواجه نگردند با اکسیژن و داروهای هومیوپاتی و ضد عفونی کننده است.

و او دعا کرد.

“من فکر خدای من اگر من را به این مرد به بیمارستان با ديسترس تنفسی من هرگز به دیدن دوباره او” هاجز گفت: ریشه تفکر از شوهرش نقص ایمنی. “او این را می دانست و من این را می دانست.”

هاجز با حضور در مارس 15 خدمات با 10 سال که با انجام یک مربوط به علم العبادات گروه رقص در خدمات. هاجز آگاه بود که coronavirus شد ravaging کشور اما فرض آن را به حال هنوز رتبهدهی نشده است به بخشی از کشور که در آن او زندگی می کردند.

“غرب ویرجینیا که در آن نقطه در زمان در یک حس کاذب از واقعیت است. این چیزی است که من می خواهم به آن تماس بگیرید زیرا ما نمی هر گونه موارد” Hodges توضیح داد. “ما فرماندار و رئیس جمهور تهمت نوع از شعار است. اما ما در یک حس کاذب از واقعیت به دلیل همین دلیل است که ما نمی هر گونه موارد بود چرا که ما فقط به حال 150 آزمون در کل کشور, و آنها نمی انجام هر تست…آنها ساخت آن را بسیار دشوار است برای تست.

“این یک زن, زیبا, کشیش سالگرد یکی از مهمترین و پر برکت که من در به صداقت با شما” Hodges اشاره کرد. “و نکته جالب در این مورد این است که یک کلیسای کوچک. این یکی از—اگر نه این—کوچکترین کلیساها در منطقه ما است. من تقریبا شرط بندی بر روی آن.”

در میان یکی از هاجز’ بسیاری از فعالیت های جامعه در حال اجرا بود خصوصی Facebook صفحه به نام فرمانت داد از اقلیت ها (فام) اختصاص داده شده به پاک کردن اختلافات میان, Marion County سیاه ساکنان. در مارس 20, هاجز شروع به توجه است که دوستان و همسایه و همکار churchgoers شروع شد به نمایشگاه COVID-19 علائم و تصمیم به هشدار جامعه است و جامعه گسترش یافته است.

Illustration for article titled Sanctuary for the Devil: The Church Service That Birthed a COVID-19 Outbreak and the Black Women Who Fought It

عکس: فرمانت داد از اقلیت/Romelia هاجز (Facebook)

در همان روز هاجز قرار داده شده یک تماس به Marion County Health مدیر لوید رایت. رایت که پاسخ نمی دهند به ریشه درخواست برای مصاحبه ارائه شده هیچ کمک هاجز گفت. در ضمن دیگر Marion County ساکنان که با حضور چهار شنبه خدمات بودند که دور تبدیل شده توسط این شهرستان در بخش بهداشت و درمان که به ترتیب تست. با وجود اطلاع رسانی به مقامات بهداشت که آنها در صحنه ممکن است جامعه گسترش بهداشت و درمان کارگران به آنها گفت که آنها نیاز به نشان دادن علائم به تست. چگونه این می تواند سیاست های دولت اگر مقامات می دانستند که افراد بدون علامت می تواند COVID-19 حامل?

ریشه به بررسی ایمیل های متعدد از دولت و مقامات محلی آشکار است که در آن زمان تنها وجود دارد به اندازه کافی منابع برای 150 COVID-19 آزمون برای کل ایالت وست ویرجینیا. روز بعد از پاستور جشن سالگرد هاجز تماشا کنفرانس مطبوعاتی که در آن رژیم صهیونیستی است. عدالت گفت: شهروندان است که او مطمئن بود توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که هر غرب Virginian که می خواستم برای تست می توانید تست شده به صورت رایگان. هاجز بعدها سازمان دیده بان دولت مقامات بهداشتی اعزام گارد ملی و راه اندازی تلفن مراکز تست برای ساکنان خانه سالمندان پس از فرماندار اعلام سالمندان به عنوان یک “آسیب پذیر جمعیت است.”

“من به نام لوید دوباره یک هفته بعد گفت:” Hodges. “من به او گفتم” بیشتر و بیشتر مردم در حال گرفتن بیمار است. چگونه بسیاری از مردم شما نیاز به بستری قبل از شما در آمده مثل شما بود خانه سالمندان و Morgantown, West Virginia, و گارد ملی و آزمون جامعه ما? شما می دانید ما در حال به طور نامتناسبی تحت تاثیر اینجا و ما در حال گرفتن منابع و خدمات است که ما سزاوار است.’ او hemmed و hawed. او گفت: “شما می دانید ما را به ارسال آنها را بررسی. آنها باید برای دیدار با CDC نیاز به آزمایش می شود ” این و آن است.”

مصمم هاجز در اصل مونتاژ خود تیم همه ستاره سیاه برای جلوگیری از همه گیر همه خود به خود. با هیچ مقام رسمی از مقامات محلی آنها با استفاده از یک منبع است که هرگز نتواند:

ارتباط.

ارتباط افسانه ای است در جامعه. باراک اوباما آن را به نام “جامعه سازماندهی شده است.” این است چگونه Harriet Tubman آزاد ، در واقع راه آهن زیرزمینی در اصل یک چند حالت سیستم به هم پیوسته کنسول.

هاجز و تیم سیاه زن ناجی نشده اند ممکن است قادر به خوب بکار بردن هر گونه قدرت بودند اما در ارتباط. این تیم شامل:

  • دلم. دانیل واکر: که نشان دهنده همسایه Monongalia County در غرب ویرجینیا مجلس نمایندگان
  • تیفانی ساموئلز: یک مدیر توسعه برای دانشگاه وست ویرجینیا سرطان موسسه که فقط اتفاق می افتد به همچنین استخدام دکتر خشت مارش تعیین شده “COVID تزار” برای سه شهرستان منطقه است.
  • تری برکلی: که اتفاق می افتد به کار در دفتر سناتور. Joe Manchin (D-W. Va.)

این گروه به خارج از deacons و شبان از تمام کلیساها که با حضور در مارس 15 خدمات. اتحاد وزیران رفت و برگشت خود را به عبادت و شروع به گسترش این کلمه در. زنان (دوباره با بهداشت و درمان تخصص) تدریس خود را چگونه به انجام تماس ردیابی.

“من فقط تحقیق آنچه آنها انجام می دهند در کلیولند نیویورک و دی سی” هاجز گفت: ریشه. “این سه شهرستان منطقه مقامات بهداشت عمومی باید یک برنامه است که مردم می توانید استفاده کنید برای کمک به آنها در ردیابی اجتماعی. آنها تا به حال آن تمام وقت و هرگز ما را از آن آگاه است. Danielle [واکر] در مورد آن زمانی که او در دیدار با نمایندگان.”

زمانی که آنها خود را تکمیل کار پلیسی این گروه تا به حال لیستی از 89 افرادی که ممکن است در معرض به کوروناویروس. این گروه گام بعدی برای قرار دادن یک دادگاه مطبوعات در دولت نمایندگان را COVID تزار و بهداشت محلی مدیران. آوریل 2, تلفن شروع به زنگ در خانواده ها بیش از همه Marion County است.

سناتور. Joe Manchin تا به حال مرتب رایگان تست برای هر فرد در لیست.

Illustration for article titled Sanctuary for the Devil: The Church Service That Birthed a COVID-19 Outbreak and the Black Women Who Fought It

بنابراین به عنوان مثبت نتایج آزمون در آمد از Marion County, سیاه, جمعیت, دولت در نهایت در زمان عمل: آنها فقط متوقف شمارش.

دولت در ادامه به گزارش مجموع عفونت اما سه روز پس از Manchin را امن تست برای ساکنان در سه شهرستان منطقه اداره بهداشت عمومی قطع آن عمل های COVID-19 نژادی آمار. جالب, مه 13, West Virginia, وزارت بهداشت و خدمات انسانی را COVID-19 سایت هنوز لیست ماریون و همسایه Monongalia County با 36 مورد در میان ساکنان سیاه که به نظر نمی رسد عجیب و غریب به جز یک واقعیت:

حداقل 42 نفر در اصلی لیست توسط هاجز’ گروه همه آنها هستند, سیاه, آزمایش مثبت است.

هنگامی که یک ترکیبی از تعداد Marion County گزارش موارد مثبت با کشورهای همسایه دولت نژاد disaggregated داده ها هنوز هم منعکس نمی کند, درست, سیاه عفونت رای دادن.

Marion and Monongalia Counties’ cumulative COVID-19 infections among black residents. According to West Virginia’s COVID-19 website, only 36 of the counties’ black residents have tested positive as of May 14. The state has not updated its racial data on deaths and hospitalizations.

ماریون و Monongalia شهرستانهای’ تجمعی COVID-19 عفونت در میان ساکنان سیاه. با توجه به وست ویرجینیا COVID-19 وب سایت تنها 36 از شهرستانهای ” سیاه ساکنان آزمایش مثبت به عنوان 14. دولت خود را به روز نکرده نژادی داده های مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان.
تصویر: غرب ویرجینیا منابع انسانی

دیدن ؟ مشکل حل شد.

“من هنوز در تلاش برای مبارزه برای حق ما را به می دانم که” دل. واکر توضیح داد. “ما نیاز به دسترسی به تست و به صورت سیاه و سفید و قهوه ای مردم را شامل می شود در جمعیت آسیب پذیر است. در غرب ویرجینیا, تنها گروهی که آنها نگاه به عنوان یک “آسیب پذیر جمعیت” که از بزرگان. و من هنوز حتی نمی دانید که چگونه بسیاری از بزرگان و یا افرادی که در سیاه و سفید و قهوه ای جامعه مبتلا هستند و این عادلانه نیست.”

ساموئلز همچنان او وکالت از داخل اتصال جامعه با مردم در صنعت بهداشت و درمان. او همچنین کمک به ساکنان منطقه با حمل و نقل و دسترسی به مراقبت. ساموئلز آشنا تنگاتنگی با عدم دسترسی به مراقبت های پزشکی برای یک دلیل خاص. در 17 مارس و دو روز پس از پاستور سالگرد مستقر در کالیفرنیا Alecto یکی از منطقه بزرگترین ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ساخته شده اعلام کرد که در میان همه گیر جهانی—حیرت زده Marion County ساکنان هر دو سیاه و سفید.

آن بسته شد فرمانت مرکز پزشکی منطقه ای—تنها بیمارستان در این منطقه است.

“ما باید بیشتر تست و هدفمند تر تست” ساموئلز توضیح داد. “فقط دیروز ما کمک یک آقایی که برادر گذشت از COVID-19 و او تبدیل به دور از مرکز آزمایش. او به آنها گفت که برادرش گذشت و او در زمان مراقبت از مادرش و او احساس نمی کند به خوبی و آنها هنوز هم به نوبه خود او را دور. من آن را درک نمی کنند.”

هیچ یک از این کلیساها در حضور برگزار شد در شخص خدمات پس از مارس 15 جمع آوری است. او همچنان به رهبری وزرای داد که ایجاد جامعه مبتنی بر اهداف است که فراتر از بهداشت و درمان و نقل مکان کرد او را عبادت خدمات آنلاین.

“کتاب مقدس می گوید: “برای عدم آگاهی مردم هلاک” آرماند بازگو کرد. ما در انتشار دانش به عنوان ما آن را دریافت از بالا—دولت CDC کارشناسان این اپیدیولوژی—ما به آن [COVID-19] به جامعه ما است. و بدون این که در مورد من نمی بینم که چگونه بسیاری از می تواند تحت تاثیر قرار. من نمی بینم که چگونه بسیاری از حتی ممکن است من به جرات می گویند مرده است.”

برای او کار هاجز منصوب شد به عنوان یک کمیسر به تازگی ایجاد شده COVID-19 مشورتی کمیسیون آفریقایی نابرابری توسط دولت و وزارت بهداشت و منابع انسانی است. در نهایت از طریق با دولت فاجعه واکنش به شیوع او می تواند استراحت و مراقبت از خانواده خود را.

و در نهایت هاجز می دانست که خانواده اش در امان بود. آن را نزدیک به 20 روز پس از خدمات کلیسا و او تا به حال قرنطینه کل خانواده پس از جمع آوری و بنابراین او تصمیم گرفت برای جشن تیم را به موفقیت با در نظر گرفتن یک دوش آرامش بخش با مسافت از محصولات معطر از حمام و بدن کار می کند. زمانی که هاجز خارج دوش شوهرش پاتریک می دانستم که چیزی اشتباه بود با نگاه در چهره همسر.

“من دوش خیس” Hodges بازگو کرد. “من بیش از رفتن به اتاق خواب و من می گویم به شوهر من به من فشرده بطری در او: ‘شما می توانید بوی این؟’و او گفت: “هیچ. اما من می تواند بوی شما! که مشکل شما چیست؟”

“بنابراین من می آیند به میز من…و من بیرون سفید کننده, پاک کردن” Hodges همچنان ادامه دارد. “من باید صنعتی سفید کننده دستمال مرطوب است که استفاده از آنها در بیمارستان و من با رفتن به تمیز کردن صفحه کلید و ماوس. به عنوان به زودی به عنوان من برای باز کردن بطری [من معمولا می تواند] بوی سفید کننده است که از آن بیرون می آید. بنابراین من می گویم به من: “من نمی تواند این بوی سفید کننده بطری.”

در حالی که تحقیق در coronavirus زودتر هاجز در حال حاضر در سراسر تصادفا یک مقاله در مورد یوتا جاز بازیکن رودی Gobert که از دست رفته حس خود را از طعم و بوی خود را در طول نبرد با COVID-19. او به یاد می آورد تمام بار که شوهر او و فرزندان کاهش یافته بود بیمار است. او در مخازن اکسیژن آنها ذخیره شده در اطراف خانه برای این بیماری است. او می دانست که وجود بیمارستان در این منطقه است. اما بعد از یک عمر از شیطان فعالیت های او مبتلا به آلرژی فصلی زمانی که او 40 سال. او دعا کرد که آن آلرژی و نه coronavirus ساخته شده است که او از دست دادن حس بویایی.

سپس او شروع به احساس متراکم. سپس او را در کمتر شناخته شده “COVID راش.” سپس آن را ضربه او جوانترین پسر. او پسر شروع علائم احساس بیش از حد.

سپس آن را ضربه ،

هاج داستان بود و نه بیش. شیطان آمد و ضربه زدن…

دوباره.

از طریق تمام rigamarole با Marion County Health Department سیاستمداران و امکانات بهداشتی و 18 روز پس از portentous دوستی باپتیست خدمات هاجز تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است مورد آزمایش قرار گرفته است. حتی اگر وضعیت او ممکن است بیشتر مخاطره آمیز از تمام محله های کشیش نشین در آن خدمات او مصمم به استفاده از یکی از با ارزش به تعداد محدود موجود آزمایشات بر روی خودش است. در حال حاضر او با این بیماری آلوده در حالی که هنوز از مراقبت بیمار, شوهر و فرزندان.

به عنوان سناتور. Manchin متصل گروه احتمالا آلوده نمازگزاران و خانواده خود را به یک تست سایت هاجز چیده شده برای حمل و نقل برای یک زن مسن لود شوهرش به ماشین و رفت و به یک جداگانه تسهیلات حتی دورتر از آنجا که سیستم ایمنی بدن خود را آنقدر به خطر بیافتد.

او هنوز هم متوقف نمی.

هاجز در یک کنفرانس تلفنی با آرماند و وزیران اتحاد و محلی مقامات بهداشتی زمانی که او موفق به دریافت یک تماس را به اطلاع او که هر دو او و شوهرش در حال آزمایش مثبت برای coronavirus

“من شوکه شده بود,” Hodges توضیح داد. “از همه موارد حتی از CDC از 14 روز شما باید بیش از این چیز. به طوری که 20 روز و هنوز هم به مثبت بودن و من تا به حال نشده در تماس با هر کس دیگری. و آن زمان که شوهر من بود در حال حاضر به شدت بیمار است. من می دانستم که چیزی وجود دارد بسیار چپ چپ مورد آنچه آنها به ما گفتن.”

در حال حاضر لیستی از افراد در معرض رشد کرده بود به 107 نفر است. خوشبختانه او ارتباط تیم تلاش کرده بود موفق به دریافت توجه از افرادی که در ابتدا نادیده گرفته و بحران است. هاجز کلیک بیش از خبر بد برگشت به تماس کنفرانسی و اطلاع وزرا و مقامات بهداشتی در خط دیگر که او تا به حال آزمایش مثبت; همه آنها را شوکه کرد.

البته این نگرانی ممکن است به خاطر یک سناتور و فرماندار بودند در حال حاضر درگیر اما دو افراد خاص در تماس بودند زبانم بند آمده توسط دامنه و شدت این افزایش بحران بهداشت عمومی و قول داد به او همه چیز را او و گروه او مورد نیاز…

“COVID تزار” رس مارش و ماریون مدیر بهداشت عمومی لوید سفید.

“معلوم شد که شوهر من در زمان فشار از آن” Hodges بازگو کرد. “ما به معنای واقعی کلمه مبارزه با شیطان در این خانه در حدود هشت روز. نه یک شیطان صفت, اما شیطان خود را. و همه چیز آنها می گویند در مورد این بیماری وحشتناک است که درست است. آن را فقط نابسامانی بدن خود را. ما حدود 17 روز از آخرین نشانه و آن را فقط یک بازسازی روند. شما باید به بازسازی سلامت خود را از اینجا. سخت ترین بخش از همه این است که دانستن این است که من آن را به خانواده من و این مایه تاسف است.”

و هاجز و خدمه او هستند انجام می شود. گذشته از خدمت در فرمانداری جدید نیروی کار با هدف از بین بردن نابرابری برای آمریکایی های آفریقایی تبار COVID-19 عفونت هاجز هنوز فیلدینگ تماس از افرادی که نیاز به کمک. او به تازگی کشف کرده اند که دو کلیساها بیشتر گرفتند که با حضور سرنوشت ساز خدمات.

گذشته از خواهر هورتون فرد دیگری است که با حضور در این سرویس نیز تسلیم به کوروناویروس. مدت کوتاهی پس از خدمات دیگر زن مریض شد. او تا به حال بدن درد و لرز و در نهایت از دست داد 25 پوند است. هنگامی که او رفت و به دیدن یک پزشک او نبود تست شده برای COVID-19. که داستان را نمی شود بسیار قابل توجه است و اگر این اتفاق افتاد به هر کس دیگری. اما زن بیمار فقط اتفاق افتاده Rev. Laverna هورتون که فقط خود را جشن ششمین سالگرد به عنوان کشیش کلیسای باپتیست دوستی.

من شنیده ام که یک سرویس زیبا. هر کس وجود دارد…

حتی خود شیطان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>