SBA ناگهان قطره فاجعه حد وام از $2 به $150K

بدون اعلان عمومی ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک به طور ناگهانی تغییر قوانین در آن فاجعه وام برنامه هفته گذشته جرقه خشم در میان صاحبان کسب و کار و برخی از اعضای کنگره است.

این حرکت حتی ناراحت منطقه بالا SBA مدیر, که گفت که او غافل از تغییر حکومت و خجالت عدم ارتباط است.

در موضوع یک سیاست جدید که محدودیت مقدار پول یک کسب و کار می توانند از طریق اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام یکی از دو کلید برنامه با هدف کمک به شرکت ها برای زنده ماندن یک coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است.

کنگره به SBA 50 میلیارد دلار به صندوق فاجعه برنامه وام اما این سازمان شده است غرق با بیش از 5 میلیون برنامه خروج از آژانس و بدون بودجه کافی برای پوشش تمام وام های درخواست شده با توجه به یک استار تریبیون تجزیه و تحلیل برنامه و فعالیت های وام دهی. صاحبان کسب و کار نیز به دست آمده بیش از 500 میلیارد دلار در امداد رسانی از طریق چک حفاظت از برنامه.

در روزهای اخیر صاحبان کسب و کار مطلع شده است که به جای قرض گرفتن تا $2 میلیون SBA در حال حاضر می تواند بیش از 150.000 دلار از طریق فاجعه برنامه وام. این آژانس همچنین عقب نشینی در تعهدات قبلی است. صاحبان شرکت است که انتظار برای دریافت صدها هزار دلار از طریق این برنامه گفت: استار تریبیون که آنها به دست آمده کسری از این مبلغ است.

ملانی Koerperich که صاحب یک خدمات اشتغال در ایالت ویرجینیا گفت: او به تازگی موفق به دریافت $12,600 حتی اگر خود شرکت واجد شرایط برای وام در حدود 450.000 دلار است.

“گفتم:” آیا شما را فراموش کرده ام چند صفر؟’ “گفت: Koeperich عضو رهبری شورای ملی انجمن کسب و کار کوچک, یک حزبی حمایت گروه. “این فقط یک سیلی.”

Basim صبری که صاحب یک مرکز خرید در مینیاپولیس است که caters به سومالیایی-آمریکایی جامعه امیدوار بود برای به دست آوردن کامل 2 میلیون دلار از طریق این برنامه با اشاره به درآمد ماهانه خود را کاهش یافته است و از بیش از 1 میلیون دلار به حدود 120 ، 000 $در حال حاضر که اکثریت قریب به اتفاق از 500 یا بیشتر مستاجران را تعطیل.

“اگر آنها به من ارائه $150,000 من احتمالا رد آن گفت:” صبری اشاره کرد که او به دنبال کمک های مالی از بانک ها یا سرمایه گذاران خصوصی به جای. “این بسیار غم انگیز است که دولت از شما حمایت تمام زندگی خود را اجازه می دهد تا شما را هنگامی که شما به آنها نیاز دارید. آنها شما را از دست دادند.”

مینیاپولیس معمار James Garrett جونیور که امیدوار به زمین یک EIDL وام از حدود 400,000 گفت: او را $150,000 اگر او می تواند آن را دریافت کند.

“وجود دارد برخی از نوع مسیر رو به جلو اما من نا امید که راه ما به نظر می رسد بسیار پیچیده تر از برخی از این موسسات بزرگتر است که تنها واجد شرایط به عنوان یک کسب و کار کوچک در زیر برخی از نوع فنی گفت:” گرت با اشاره به پوشش رسانه ای از شرکت های دولتی که به دست آمده میلیون ها دلار وام از طریق PPP برنامه. “آن را دوست دارم بچه ها بیشتر در معرض موشکافی.”

منطقه ای SBA مدیر رابرت اسکات که نظارت مینه سوتا و پنج دیگر ایالات غرب میانه در ابتدا در تمسخر استار تریبیون سوالات در مورد سیاست جدید گفت: شایعه شده است می تواند هم زده تا با “انگیزه سیاسی” دموکرات. اما پس از استار تریبیون ارائه اسکات با حساب از چندین صاحبان کسب و کار او اذعان کرد که این سازمان از کمک های فاجعه باید تغییر قوانین بدون اطلاع رسانی به بالا SBA مقامات.

“آن شده است ابلاغ به افرادی مثل من که در حال کار با کسب و کارهای کوچک” اسکات گفت. “شما می توانید نقل قول من در آن است.”

زمانی که فشار برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه ارتباط و برهم می تواند اتفاق افتاده اسکات گفت: “این برنامه ما است, اما آن است که تقریبا مانند فاجعه کمک برنامه های مختلف سازمان است. آن را نمی, اما آنها عمل نوع متفاوت است. من هنوز در تلاش به بهانه.”

اسکات اشاره سوالات در مورد سیاست جدید Alejandro Contreras, مدیر, آمادگی ارتباط و هماهنگی در SBA را از فاجعه کمک. Contreras پاسخ نمی دهند به چندین ایمیل از استار تریبیون.

هر چند SBA ارائه شده است به روز رسانی روزانه بر روی PPP فعالیت های این سازمان ارائه یک گزارش فاجعه وام فعالیت است. در آوریل 24, SBA گزارش آن را ارائه کرده بود حدود 8 میلیارد دلار در EIDL وام به 38,984 متقاضیان است.

در مه 9, پلیس آمریکا چاک شومر D-n. y. و دو نفر دیگر از حزب دموکرات با ارسال نامه ای به SBA مدیر Jovita کررنزا شکایت در مورد گسترده “سوء مدیریت” از EIDL برنامه اشاره کرد که آژانس تا به حال اعمال شده جدید محدودیت وام بدون مشورت با کنگره و یا حتی اطلاع عموم.

این سناتور پرسید کررنزا برای معکوس کردن سیاست ها و شرکت ها اجازه می دهد به قرض گرفتن تا 2 میلیون دوباره. آنها همچنین خواسته آژانس به بازگشایی روند درخواست برای همه کسب و کارهای کوچک. SBA متوقف گرفتن برنامه ها از همه شرکت ها به غیر از شرکت های کشاورزی هفته گذشته.

این سناتور همچنین خواسته SBA به روز رسانی متقاضیان در وضعیت وام خود را. بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک گفت: آنها هر چیزی را شنیده از آژانس پس از آنها فرستاده شده در برنامه های کاربردی خود را ترک آنها تعجب اگر آنها حتی واجد شرایط برای کمک.

“اگر SBA نگران باز شدن EIDL با توجه به کمبود بودجه دولت باید به کنگره ارسال یک درخواست با یک بودجه سطح آنها نیاز به انجام این کار” سناتور نوشت.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی startribune.com برای به روز رسانی.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de